Lietuvos taurė, Lithuanian cup
LTU, Juodkrantė, 2019-10-12

Rezultāti

Grupas D55, D60

Trase 1 d. 3.9 km 12 KP, 2 d. 3.3 km 13 KP

Izvēlēties  summa  1 diena  2 diena  

VietaGrupaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta summa 1 diena 2 diena
1D60Vilkelienė Danutė LTULėvuo OK, Panevėžys 1:16:12 47:50 (  2)28:22 (  1)
2D60Gvildienė Virginija LTUMedeina OK, Kaunas 1:17:54 44:39 (  1)33:15 (  6)
3D55Žiaukienė Daiva LTUMedeina OK, Kaunas 1:19:19 49:08 (  3)30:11 (  2)
4D55Laev Riina ESTSK Mercury, Tallinn 1:21:45 50:02 (  4)31:43 (  4)
5D55Servienė Rita LTUOriens OK, Panevėžys 1:22:44 51:14 (  5)31:30 (  3)
6D55Kutkienė Violeta LTUMedeina OK, Kaunas 1:28:44 53:20 (  6)35:24 (  8)
7D55Gipienė Ina LTUMedeina OK, Kaunas 1:33:53 53:29 (  7)40:24 (14)
8D55Priedite Iveta LATSaldus OK, Saldus 1:34:30 1:02:11 (13)32:19 (  5)
9D55Sidaravičienė Aušra LTUTakas OK, Kaunas 1:35:58 59:27 (10)36:31 (10)
10D60Atamanovich Sviatlana BLRKamerton, Minsk 1:37:50 1:01:26 (11)36:24 (  9)
11D55Movko Marina RUSAzymut 45 Gdynia, Kaliningrad 1:40:14 1:01:42 (12)38:32 (11)
12D55Daukšienė Valerija LTUSaulė OK, Vilnius 1:41:00 57:53 (  8)43:07 (20)
13D60Levicheva Nadezhda RUSVeresk SPB, Peterburg 1:42:13 1:02:43 (15)39:30 (13)
14D60Stanionienė Angėlė LTUOriens OK, Panevėžys 1:44:52 1:05:37 (17)39:15 (12)
15D60Paulikienė Rasa LTUJaunystė OK, Klaipėda 1:47:05 1:04:42 (16)42:23 (17)
16D55Lebiadzeva Alena BLROC BSU, Minsk 1:53:44 1:11:04 (20)42:40 (18)
17D55Chernysheva Tatiana RUSOK Kaliningrad, Kaliningrad 1:54:41 1:02:20 (14)52:21 (28)
18D60Michailova Lida LTUDevyni OK, Zarasai 1:59:46 1:06:46 (18)53:00 (29)
19D55Saldžiūnienė Rasa LTUDevyni OK, Vilnius 2:00:40 1:15:17 (21)45:23 (22)
20D55Jonauskienė Janina LTUDevyni OK, Vilnius 2:02:23 1:19:29 (23)42:54 (19)
21D60Lazareva Natalia RUSAzymut 45 Gdynia, Kaliningrad 2:03:18 1:21:55 (24)41:23 (15)
22D60Beleckaitė Genovaitė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:06:27 1:19:08 (22)47:19 (25)
23D60Avramenko Larisa BLRStandart OK, Minsk 2:11:49 1:28:14 (27)43:35 (21)
24D60Baleišienė Roma LTUDevyni OK, Vilnius 2:12:51 1:30:56 (28)41:55 (16)
25D55Firantienė Irena LTUTakas OK, Kaunas 2:15:00 1:10:11 (19)1:04:49 (30)
26D55Viburytė Asta LTURudamina OK, Vilnius 2:17:21 1:31:07 (29)46:14 (24)
27D60Miroshnichenko Elena RUSOK Kaliningrad, Kaliningrad 2:23:36 1:34:53 (30)48:43 (26)
28D55Šimoliūnienė Rima LTUDainava OK, Alytus 2:27:40 1:22:34 (25)1:05:06 (31)
29D60Hancharova Halina BLRLegenda, Minsk 2:33:40 1:47:33 (31)46:07 (23)
30D60Petraitienė Birutė LTUJaunystė OK, Klaipėda 2:43:23 1:52:54 (32)50:29 (27)
31D60Ptašekienė Vitalija LTUDevyni OK, Vilnius 34:08 dns34:08 (  7)
32D60Kucherenko Gulsina RUSLytkarino, Moscow 59:09 59:09 (  9)dns
33D55Čaikovskienė Rūta LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:25:19 1:25:19 (26)dns
34D60Veršinskienė Nijolė LTULėvuo OK, Šiauliai   dsqdsq