EYOC long
BLR, Grodno, 2019-06-28

Rezultāti

Grupa M16

Trase 6.0 km 17 KP

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Laiks min/km
1
Simsa Martin CZECzech Republic 46:41 7:46
2
Chaloupsky Jakub CZECzech Republic 47:13 7:52
3
Ronkainen Aarni FINFinland 49:22 8:13
4
Tutynin Mark RUSRussia 49:35 8:15
5
Kunckel Konstantin GERGermany 49:48 8:18
6
Heritier Mael FRAFrance 50:43 8:27
7
Wey Benjamin SUISwitzerland 51:10 8:31
8
Lapinskas Andojas LTULithuania 51:19 8:33
9
Schaerer Pascal SUISwitzerland 52:58 8:49
10
Dementavičius Tadas LTULithuania 53:42 8:57
11
Vitebsky Lukas CZECzech Republic 53:50 8:58
12
Novota Lukas SVKSlovakia 54:11 9:01
13
Jaama Olle Ilmar ESTEstonia 55:01 9:10
14
Mitzafon Peleg ISRIsrael 55:42 9:17
15
Malygin Ilya RUSRussia 56:31 9:25
16
Urquizu Diego Aimar ESPSpain 56:48 9:28
17
Gonczi Peter HUNHungary 57:03 9:30
18
Magat Leandre FRAFrance 57:47 9:37
19
Jensen Oscar David Brom DENDenmark 57:53 9:38
20
Saulīte Matīss LATLatvia 58:02 9:40
21
Grohn Riku FINFinland 58:25 9:44
22
Rohac Martin SVKSlovakia 58:42 9:47
23
Nowak Grzegorz POLPoland 59:25 9:54
24
Gavrilyuk Maxim RUSRussia 1:00:16 10:02
25
Furik Aliaksandr BLRBelarus 1:00:44 10:07
26
Krushny Ilya BLRBelarus 1:01:11 10:11
27
Aleksandrov Stepan RUSRussia 1:01:48 10:18
28
Villar Gorriz Jose Antonio ESPSpain 1:01:49 10:18
29
Slama Richard SVKSlovakia 1:01:58 10:19
30
Otreshko Illia UKRUkraine 1:02:06 10:21
31
Bailey Jim GBRGreat Britain 1:02:07 10:21
32
Mueller Dominic SUISwitzerland 1:02:22 10:23
33
Taillieu Lasse BELBelgium 1:02:36 10:26
34
Mattart Antoine BELBelgium 1:03:07 10:31
35
Rimkus Tautvydas LTULithuania 1:03:27 10:34
36
Als Jonas Damm DENDenmark 1:03:33 10:35
37
Sipos Tomas SVKSlovakia 1:04:39 10:46
38
Staņa Gustavs LATLatvia 1:05:01 10:50
39
Klement Kelen HUNHungary 1:05:40 10:56
40
Stamer Konrad GERGermany 1:07:39 11:16
41
Knoll Anton GERGermany 1:07:45 11:17
42
Prutsch Joel AUTAustria 1:07:55 11:19
43
Tomashau Oleg BLRBelarus 1:08:05 11:20
44
Gonzalez Aaron ESPSpain 1:08:06 11:21
45
Atanasov Kaloyan BULBulgaria 1:08:35 11:25
45
Kemppi Topias FINFinland 1:08:35 11:25
47
Zhylinski Siarhei BLRBelarus 1:08:40 11:26
48
Vadean Catalin ROURomania 1:08:57 11:29
49
Kovacs Kende Pal HUNHungary 1:09:19 11:33
50
Barros Vallet Mathias FRAFrance 1:10:00 11:40
51
Joonas Jürgen ESTEstonia 1:10:05 11:40
52
Mashkov Illia UKRUkraine 1:10:08 11:41
53
Wieser Lukas AUTAustria 1:10:36 11:46
54
De Bona Davide ITAItaly 1:11:03 11:50
55
Alpert Roy ISRIsrael 1:11:52 11:58
56
Buchgreitz Mathias DENDenmark 1:11:56 11:59
57
Fulop Almos Huba HUNHungary 1:12:28 12:04
58
Polojaz Goran ITAItaly 1:12:58 12:09
59
Koehle Martin SUISwitzerland 1:13:06 12:11
60
Voros Adam ROURomania 1:13:42 12:17
61
Verove Guilhem FRAFrance 1:13:49 12:18
62
Pozenel Natan Maj SLOSlovenia 1:13:55 12:19
63
Valik Adam CZECzech Republic 1:14:43 12:27
64
Shterev Preslav BULBulgaria 1:14:55 12:29
65
Paterek Mikolaj POLPoland 1:15:01 12:30
66
Babins Artems LATLatvia 1:15:32 12:35
67
Zorea Tal ISRIsrael 1:16:05 12:40
68
Pompe Marek GERGermany 1:16:15 12:42
69
Lazdāns Emīls LATLatvia 1:16:30 12:45
70
Bakelants Willem BELBelgium 1:17:22 12:53
71
Galateanu Andrei ROURomania 1:17:46 12:57
72
Bernabeu carbonell Marcos ESPSpain 1:18:05 13:00
73
Dimitrov Stefan BULBulgaria 1:18:34 13:05
74
Dvornikov Danylo UKRUkraine 1:18:54 13:09
75
Di Stefano Marco Anselmo ITAItaly 1:18:59 13:09
76
Skvortcov Yrii UKRUkraine 1:20:29 13:24
77
Pachnik Stanislaw POLPoland 1:21:48 13:38
78
Buschek Anton AUTAustria 1:22:41 13:46
79
Časas Adomas LTULithuania 1:26:13 14:22
80
Kostic Nikola SRBSerbia 1:27:57 14:39
81
Sztranek Jan POLPoland 1:28:08 14:41
82
Davidov Iaroslav MDAMoldavia 1:28:10 14:41
83
Sankelo Sampo FINFinland 1:28:42 14:47
84
Calvet Oliver AUTAustria 1:29:32 14:55
85
Kolev Zdravko BULBulgaria 1:29:34 14:55
86
Riordan Cuan IRLIreland 1:33:52 15:38
87
Skovbjerg Villads DENDenmark 1:35:26 15:54
88
Kolsar Samuel ESTEstonia 1:36:05 16:00
89
Cotter Liam IRLIreland 1:37:47 16:17
90
Lagarto Pedro PORPortugal 1:38:17 16:22
91
Jancsik Endre ROURomania 1:38:22 16:23
92
Talijan Nikola SRBSerbia 1:38:23 16:23
93
Basoz Berke TURTurkey 1:40:05 16:40
94
Whelan Eoghan IRLIreland 1:43:26 17:14
95
Ozbey Ahmet TURTurkey 1:43:59 17:19
96
Earnshaw Daniel IRLIreland 1:50:49 18:28
97
Vujanovic Ivan SRBSerbia 2:08:59 21:29
98
Ozkaranfil Bora Ugur TURTurkey 2:10:08 21:41
99
Tek Orkunt TURTurkey 2:10:22 21:43
100
Yevsaev Adar ISRIsrael 2:17:04 22:50
  Hudd Joe GBRGreat Britain dnf  
  Jansen Jonas BELBelgium dnf