EYOC long
BLR, Grodno, 2019-06-28

Rezultāti

Grupa M18

Trase 7.7 km 21 KP

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Laiks min/km
1
Jonas Ferenc HUNHungary 56:52 7:23
2
Basset Basile FRAFrance 57:26 7:27
3
Seppa Touko FINFinland 58:03 7:32
4
Arola Topias FINFinland 58:55 7:39
5
Garcia Florencio ESPSpain 59:54 7:46
6
Kittilsen Vegard NORNorway 1:00:23 7:50
7
Ren Manuele SUISwitzerland 1:00:25 7:50
8
Pannier Axel FRAFrance 1:01:16 7:57
9
Stepanov Dmitrii RUSRussia 1:02:16 8:05
10
Fomin Daniil RUSRussia 1:02:33 8:07
11
Janovsky Tomas CZECzech Republic 1:03:17 8:13
11
Ojala Aaro FINFinland 1:03:17 8:13
13
Wymer Kylian FRAFrance 1:03:19 8:13
14
Malacka Milan CZECzech Republic 1:03:34 8:15
15
Szabo Marcell HUNHungary 1:04:05 8:19
16
Elmblad Axel SWESweden 1:04:14 8:20
17
Bonek Erik AUTAustria 1:04:18 8:21
18
Oliveira Rodrigo PORPortugal 1:04:19 8:21
19
Carlsson Philip SWESweden 1:04:25 8:21
20
Feder Medard SVKSlovakia 1:05:45 8:32
21
Bujdoso Zoltan HUNHungary 1:06:21 8:37
22
Johansson Leo SWESweden 1:06:23 8:37
23
Lepisto Oskari FINFinland 1:06:26 8:37
24
Grierson Flurry GBRGreat Britain 1:06:35 8:38
25
Pesta Piotr POLPoland 1:07:14 8:43
26
Griaziev Bohdan UKRUkraine 1:07:23 8:45
26
Arno Simon BELBelgium 1:07:23 8:45
28
Neda Tamas HUNHungary 1:07:59 8:49
29
Wolfram Jakob AUTAustria 1:08:28 8:53
30
Beliakov Mikhail RUSRussia 1:08:46 8:55
31
Teremetskyi Tymofii UKRUkraine 1:08:50 8:56
32
Ivri Matan ISRIsrael 1:09:15 8:59
33
Kristiansson Linus Agervig DENDenmark 1:09:31 9:01
33
Arbuzov Vladyslav UKRUkraine 1:09:31 9:01
35
Gabs Jonas DENDenmark 1:09:45 9:03
36
Discher Romain FRAFrance 1:10:20 9:08
37
Hutzli Janis SUISwitzerland 1:11:17 9:15
38
Lima Tomas Alves PORPortugal 1:11:29 9:17
39
Steinthal Jacob DENDenmark 1:11:34 9:17
40
Piddubnyi Mykhailo UKRUkraine 1:11:48 9:19
41
Yasur Rotem ISRIsrael 1:12:47 9:27
42
Allmann Hando ESTEstonia 1:13:01 9:28
43
Alberings Pauls LATLatvia 1:13:27 9:32
44
Kriszat Lovfald Kornelius NORNorway 1:13:42 9:34
45
Vigh Lórand Eduard ROURomania 1:14:01 9:36
46
Schmid Pascal SUISwitzerland 1:14:15 9:38
47
Amerijckx Cédric BELBelgium 1:14:24 9:39
48
Imbsweiler Lucas GERGermany 1:14:36 9:41
49
Ferrando Galan Pablo ESPSpain 1:15:32 9:48
50
Geiler Till GERGermany 1:15:35 9:48
51
Mariani Francesco ITAItaly 1:15:43 9:50
52
Garrido Corral Miguel ESPSpain 1:16:53 9:59
53
Zamir Sela ISRIsrael 1:17:18 10:02
54
Jonas Adam SVKSlovakia 1:17:26 10:03
55
Krogsgaard Elias Hinge DENDenmark 1:17:46 10:05
56
Mendes Vasco PORPortugal 1:17:56 10:07
57
Pompura Daniel SVKSlovakia 1:18:04 10:08
58
Barauskas Rokas LTULithuania 1:18:52 10:14
59
Alstad Tobias NORNorway 1:18:58 10:15
60
Bazan Alberto ITAItaly 1:19:27 10:19
61
Gooch Matthew GBRGreat Britain 1:19:31 10:19
62
Hernandez Pindado Isaac ESPSpain 1:19:43 10:21
63
Deredos Bruno POLPoland 1:19:52 10:22
64
Orler Marco ITAItaly 1:20:35 10:27
65
Shterev Veselin BULBulgaria 1:21:10 10:32
66
Hamel Simon SUISwitzerland 1:21:24 10:34
67
Bjork Cornelius NORNorway 1:21:53 10:38
68
Catana Alexandru ROURomania 1:23:16 10:48
69
Kurzyp Stanislaw POLPoland 1:24:12 10:56
70
Zalaba Tomas CZECzech Republic 1:24:27 10:58
71
Künnapas Kustu ESTEstonia 1:24:31 10:58
72
Pritsik Sander ESTEstonia 1:24:51 11:01
73
Velde Augusts LTULithuania 1:25:13 11:04
74
Ivanov Aleksandar BULBulgaria 1:25:46 11:08
75
Neikov Valentin BULBulgaria 1:25:47 11:08
76
Novak Lukas AUTAustria 1:26:52 11:16
77
Kavcic Domen SLOSlovenia 1:27:00 11:17
78
Kaušakys Dovydas LTULithuania 1:27:24 11:21
79
Yogev Rotem ISRIsrael 1:27:52 11:24
80
Reichenbach Anselm GERGermany 1:28:23 11:28
81
Zērnis Emīls LATLatvia 1:28:54 11:32
82
Simo Matus SVKSlovakia 1:29:06 11:34
83
Sass Kolya GERGermany 1:30:55 11:48
84
Trummer Kilian AUTAustria 1:31:05 11:49
85
Mironov Arseni BLRBelarus 1:32:22 11:59
86
Šolmanis Dāvis LATLatvia 1:33:06 12:05
87
Hoare Darragh IRLIreland 1:33:30 12:08
88
Radovanovic Marko SRBSerbia 1:34:46 12:18
89
Reshetov Alexander BLRBelarus 1:36:40 12:33
90
Ferreira Andre Daniel PORPortugal 1:37:04 12:36
91
Kepler Aleksander ESTEstonia 1:38:10 12:44
92
Iordatii Vladimir MDAMoldavia 1:40:08 13:00
93
Kiziltas Aziz TURTurkey 1:40:50 13:05
94
Szikszai Csongor ROURomania 1:42:02 13:15
94
Ciglis Nils LATLatvia 1:42:02 13:15
96
Elwood Andrew IRLIreland 1:43:58 13:30
97
Skinder Andrei BLRBelarus 1:44:42 13:35
98
Iurichin Nichita MDAMoldavia 1:47:59 14:01
99
Dorma Artemiy RUSRussia 1:48:26 14:04
100
Van Aerschot Aurelien BELBelgium 1:49:37 14:14
101
Makaranka Kiryl BLRBelarus 1:51:56 14:32
102
Argirov Martin BULBulgaria 1:53:50 14:47
103
McCullough Aidan IRLIreland 2:14:00 17:24
  Frisk Simon SWESweden dnf  
  Čereška Andrius LTULithuania dnf  
  Metelka Ondrej CZECzech Republic dsq