Aplink Želvos ežerą (30)
LTU, Suginčiai, Molėtų raj., 2020-01-18

Rezultāti

Grupa V_MEG

Trase 4.4 km

VietaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Laiks min/km
S
1
Ališauskas Andrius LTUKauno BMK, Kaunas 15:55.9 3:37
S
2
Kozlov Vitalij LTU  16:34.0 3:45
S
3
Armanavičius Ramūnas LTUSuginčiai 17:39.6 4:00
S
4
Čimbaras Justas LTUHC Molėtai, Molėtai 17:57.8 4:04
S
5
Pakalnis Žydrūnas LTUMolėtai 18:05.9 4:06
S
6
Gritė Darius LTUVolvere run, Vilnius 18:17.0 4:09
S
7
Armanavičius Vincas LTUKlajūnas OK, Verbiškės 18:53.8 4:17
S
8
Skvaršinskas Vytenis LTUMolėtai 18:54.2 4:17
S
9
Lingė Juozas LTUVilnius 19:36.3 4:27
S
10
Kanapka Tadas LTUKlajūnas OK, Sidabrinės 19:51.9 4:30
S
11
Štilinis Mantas LTUSuginčių pagrindinė, Suginčiai 20:13.0 4:35
S
12
Ulčickas Nojus LTUMolėtai 20:22.7 4:37
S
13
Giruckas Osvaldas LTUSuginčiai 20:25.2 4:38
S
14
Žukauskas Eligijus LTUVilniaus automechanikos ir verslo mokykla, Vilnius 20:31.4 4:39
S
15
Verikas Dovidas LTUMolėtai 21:40.4 4:55
S
16
Vaicekauskas Karolis LTUMolėtai 21:40.6 4:55
S
17
Kraujalis Audrius LTUKlajūnas OK, Molėtai 21:48.4 4:57
S
18
Mikulėnas Arūnas LTUVilnius 21:49.0 4:57
S
19
Matijošius Romualdas LTUVideniškiai 21:55.0 4:58
S
20
Pavliukovič Valdemar LTUVilnius 23:23.8 5:19
S
21
Mikolajūnas Marius LTUŠironija, Vilnius 23:40.5 5:22
S
22
Sugintas Darius LTUSuginčiai 23:43.4 5:23
S
23
Kvartūnas Gražvydas LTUJeneira team, Suginčiai 24:03.1 5:27
S
24
Zelionka Edvinas LTUUAB Edjusta, Varėna 24:41.2 5:36
S
25
Žukauskas Artūras LTUKlajūnas OK, Vilnius 25:50.5 5:52
S
26
Vaicekauskas Kęstutis LTUMolėtai 26:20.1 5:59
S
27
Kabašinskas Martynas LTUBrolis timber UAB, Kaunas 26:25.1 6:00
S
28
Masevičius Aurimas LTUHC Molėtai, Molėtai 26:26.8 6:00
S
29
Leišis Laurynas LTU  26:31.2 6:01
S
30
Šironas Virgilijus LTUŠironija 26:54.3 6:06
S
31
Žiukas Adomas LTU  27:10.5 6:10
S
32
Pumputis Algis LTUVideniškiai 27:13.7 6:11
S
33
Šeikis Laurynas LTUBaruvka 27:20.8 6:12
S
34
Papickas Mantas LTULaukiniai šernai, Vilnius 27:57.6 6:21
S
35
Kraujelis Jonas LTUKlajūnas OK, Stirniai 28:11.4 6:24
S
36
Šironas Andrius LTUŠironija, Molėtai 28:38.1 6:30
S
37
Kelečius Valentas LTUVIP, Utena 28:52.0 6:33
S
38
Baliūnas Juozas LTUVėtra BK, Pasvalys 29:08.9 6:37
S
39
Tumosa Saulius LTU  30:20.6 6:53
S
40
Šerelis Vytautas LTUAlanta 31:11.7 7:05
S
41
Gulbinas Taurius LTUŠironija, Molėtai 32:47.2 7:27
S
42
Sugintas Paulius LTUSuginčiai 33:11.5 7:32
S
43
Židonis Justinas LTUMolėtai 33:32.7 7:37
S
44
Žala Petras LTU  34:41.2 7:52
S
45
Petronis Arnas LTU  37:55.8 8:37
S
46
Valansevičius Vytautas LTUGiedraičiai, Molėtų r. 39:52.7 9:03
S
47
Tūba Vilmantas LTUKlajūnas OK, Mindūnai 40:10.5 9:07
S
48
Jauneika Saulius LTUSuginčiai 40:45.0 9:15
S
49
Buinauskas Mantas LTUMolėtai 46:54.8 10:39
S
50
Bucevičius Vakaris LTUKlajūnas OK, Vilnius 54:28.0 12:22