World cup, JWOC, EYOC sprint
SWE, Umeå, 2020-02-22

Rezultāti

Grupas M17, M20, W

Trase 3.0 km 12 KP

VietaGrupaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Laiks min/km
1M20Ekstrom Niklas FINFinland 11:46 3:53
2M20Dorma Artemiy RUSRussia 12:06 3:59
3M20Taran Nikolai RUSRussia 12:13 4:01
3M20Heimdal Aslak NORNorway 12:13 4:01
5M20Sokolov Dmitrii RUSRussia 12:21 4:04
5M20Froisland Eskil NORNorway 12:21 4:04
7M20Jonsson Isak NORNorway 12:31 4:07
8M20Boos Corsin SUISwitzerland 12:38 4:10
9M20Hasek Jan CZECzech Republic 12:42 4:11
10M20Aas Henrik Fredriksen NORNorway 12:45 4:12
11M20Sazykin German RUSRussia 12:46 4:12
12M20Pritsik Sander ESTEstonia 12:50 4:14
13M20Brandt Erik SWESweden 12:51 4:14
13M20Myhr Trygve NORNorway 12:51 4:14
15WOlsson Magdalena SWESweden 12:54 4:15
16M20Nagy Josef CZECzech Republic 12:55 4:15
16M20Kotro Vaino FINFinland 12:55 4:15
18M20Zhilin Maksim RUSRussia 13:02 4:18
19M20Laitamaki Wille FINFinland 13:10 4:20
20M20Salonen Seeti FINFinland 13:23 4:25
21WWestli Andersen Evine NORNorway 13:24 4:25
21M20Lindaas Even NORNorway 13:24 4:25
23M20Maijala Matias FINFinland 13:31 4:27
24WLindkvist Linda SWESweden 13:32 4:27
25WTurunen Marjut FINFinland 13:33 4:28
26M20Jordi Andri SUISwitzerland 13:34 4:28
26M17Stregl Matyas CZECzech Republic 13:34 4:28
28M17Nikitin Vadim RUSRussia 13:36 4:29
29WSandberg Frida SWESweden 13:40 4:30
30WKudre Daisy ESTEstonia 13:42 4:31
31WShupikova Daria RUSRussia 13:43 4:31
31M20Šulčys Kasparas LTULithuania 13:43 4:31
33M17Sterba Marek CZECzech Republic 13:45 4:32
34WYngvesson Klara SWESweden 13:46 4:32
34M17Rakovitsa Dmitriy RUSRussia 13:46 4:32
36WCorradini Stefania ITAItaly 13:47 4:32
37M20Asklof Henrik FINFinland 13:50 4:33
38WLarsen Lisa SWESweden 13:52 4:34
39M17Viznovich Vladislav RUSRussia 13:53 4:34
40WNeumannova Katerina CZECzech Republic 13:55 4:35
40M17Mueller Gian Andri SUISwitzerland 13:55 4:35
42M17Sopov Egor RUSRussia 13:57 4:36
42M20Lindehag Jakob SWESweden 13:57 4:36
44WMechlova Lenka CZECzech Republic 14:00 4:37
45M17Aho Rauli FINFinland 14:03 4:38
46M17Gezelius Albin SWESweden 14:06 4:39
47WEriksson Hanna SWESweden 14:07 4:39
48WKuzminykh Daria RUSRussia 14:09 4:40
48WNenonen Liisa FINFinland 14:09 4:40
50WKoskela Salla FINFinland 14:11 4:40
51M17Jaama Olle Ilmar ESTEstonia 14:12 4:41
52M17Davydov Daniil RUSRussia 14:17 4:42
52WHančova Petra CZECzech Republic 14:17 4:42
54WKravchenko Anastasia RUSRussia 14:18 4:43
55M20Palm Zeb SWESweden 14:19 4:43
56WTrapeznikova Alena RUSRussia 14:20 4:43
57M17Riissanen Pyry FINFinland 14:30 4:47
58M20Kostin Ivan RUSRussia 14:33 4:48
59M17Mueller Corsin SUISwitzerland 14:37 4:49
59M17Belozerov Yuriy RUSRussia 14:37 4:49
59WSalen Isabel SWESweden 14:37 4:49
62WStrand Synne NORNorway 14:43 4:51
63M17Vītoliņš Audris Odo LATLatvia 14:46 4:52
64M17Beķeris Uģis LATLatvia 14:51 4:54
65M17Lauenstein Jan SUISwitzerland 14:53 4:54
66WKudre Doris ESTEstonia 14:57 4:56
67M17Udam Mehis ESTEstonia 15:00 4:57
68M20Hanstrom Anton SWESweden 15:02 4:57
69M20Larsson Gabriel SWESweden 15:04 4:58
70M17Rissanen ErnoKalle FINFinland 15:11 5:00
71WVyatkina Marina RUSRussia 15:13 5:01
72WŠimkova Johanka CZECzech Republic 15:16 5:02
73WWickbom Andrea SWEI 19 IF 15:25 5:05
74WPaalberg Epp ESTEstonia 15:31 5:07
75M17Staņa Gustavs LATLatvia 15:34 5:08
76M17Plavins Klavs LATLatvia 15:42 5:10
77M17Penaz Vojtech CZECzech Republic 15:52 5:14
78M20Poienko Andrii UKRUkraine 15:53 5:14
79WOborina Tatiana RUSRussia 16:00 5:16
79WErhart Antonia AUTAustria 16:00 5:16
81M17Lapinskas Andojas LTULithuania 16:14 5:21
81WSuutari Tuuli FINFinland 16:14 5:21
83M20Buchholz Tom GERGermany 16:22 5:24
84M17Penaz Radek CZECzech Republic 16:28 5:26
85M17Tolkkinen Tuukka FINFinland 16:36 5:28
86M17Ehrler Flavio SUISwitzerland 16:44 5:31
87M17Kudre Timo ESTEstonia 16:46 5:32
88WAndersson Elsa SWEDomnarvets GOIF 16:51 5:33
89M17Krahv Chris Marcus ESTEstonia 17:06 5:38
90WRooba Kaisa SWEUmeå OK 17:15 5:41
91M17Vintišs Dāvis LATLatvia 17:16 5:41
92M17Palo Nansen ESTEstonia 17:23 5:44
93M17Udam Maanus ESTEstonia 18:01 5:56
94M17Ishihara Toku JPNJapan 18:21 6:03
95M17Lucke Moritz GERGermany 18:36 6:08
96M17Eriksson Rasmus SWESweden 19:36 6:28
97M17Lepeskins Ritvars LATLatvia 19:56 6:34
98M17Wittiber Ole GERGermany 19:57 6:35
99M17Jaloveckas Pijus LTULithuania 20:33 6:46
100WHagfalk Ingela SWEDomnarvets GOIF 22:44 7:30
101WSano Hibiki JPNJapan 23:21 7:42
102WBerger Vilma SWEDomnarvets GOIF 28:29 9:24
103WAlm Beatrice SWEÖrnsköldsviks OK 29:22 9:41
104M20Karatas Kasim TURTurkey 34:03 11:14
105M17Ucar Hamza TURTurkey 38:15 12:37
106WTas Kezban TURTurkey 53:05 17:31
107M17Iscan Zeynel Abidin TURTurkey 54:20 17:55
108M20Oren Devran TURTurkey 57:27 18:57
109WDuzce Nazlican TURTurkey 58:42 19:22
 WEriksrud Karlsen Anniken NORNorway dsq  
 WMelby Jacobsen Marit NORNorway dsq  
 M20Richtr Lukas CZECzech Republic dsq  
 M20Akerman Kalle SWESweden dsq  
 M17Lundholm Isak SWESweden dsq  
 M17Poienko Vadym UKRUkraine dsq  
 M17Erlandsson Petter SWESweden dsq  
 M17Dvirnyi Maksym UKRUkraine dsq  
 M17Traubas Adomas LTULithuania dsq  

Starplaiki