×
Jaunumi
Sacensības
Līgas
LOSF Reitings
Dalībnieki
Klubi
Kartes
Trases
Kartiņas
WOC vēsture
Statistika
Pakalpojumi
Jautājumi
Lejupielādes
Saites
BDAR
☰
login
MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas
LTU, Akmenė, 2022-04-18
Sacensību informācija
Dalībnieku skaits:
256
Žemaitijos taurė
Organizātori
Sacensību mājaslapa
Statistika
Trases
Atrašanās vieta
Rezultāti
Pēc grupām
VM12
Sievietes
M14
M16
M40
MOT
Vīrieši
100KG
Vīrieši
FAT-B
Vīrieši
V14
V16
V18
V40
V50
V60
V70
VE
VMEG
Pēc pieteikumiem
...Izvēlēties pieteikumu...
/ Biliūnas Evaldas
/ Bumbulevičius Tomas
/ Kisielius Deividas
/ Kristupas
/ Lukošiūnas Ovidijus
/ Sviderskas Marius
, Kaunas / Banytė Patricija
, Kaunas / Baranauskis Deividas
, Kaunas / Lapačinskas Žilvinas
, Kaunas / Miežys Kristupas
, Kaunas / Raupys Paulius
, Kaunas / Šalkauskas Artūras
, Kaunas / Šalkauskas Egidijus
, Kėdainių r. / Blėdienė Daina
, Klaipėda / Gomeniuk Lev
, Klaipėda / Meškauskas Aivaras
, Klaipėda / Sokolovas Andrejus
, Klaipėda / Stanys Ramūnas
, Kuršėnai / Zubrickytė Goda
, Mažeikiai / Jencius Edvinas
, Mažeikiai / Paulauskas Arūnas
, Mažeikiai / Sabeckis Tadas
, Mažeikiai / Svobutas Sandrikas
, Panevėžio r. / Dabrila Vaidas
, Panevėžys / Cimolonskas Dovydas
, Panevėžys / Kriaučiūnas Arvydas
, Panevėžys / Kriaučiūnas Rytis
, Panevėžys / Marcinkevičius Augustas
, Panevėžys / Pažemeckas Tomas
, Panevėžys / Taura Rytis
, Rokiškis / Ališauskas Laurynas
, Šakiai / Motuzas Vytautas
, Šakiai / Motuzienė Kristina
, Šiauliai / Rimkevičiūtė Ieva
, Šiauliai / Svilainis Paulius
, Šiauliai / Zukauskas Remigijus
, Šilalė / Martinkutė Viktorija
, Tauragė / Nosevičių Romas
, Tauragė / Šimašius Tomas
, Tauragė / Tamulis Vidmantas
, Tauragė / Vileikienė Roberta
, Trakai / Teriaev Vadim
, Vilnius / Biekšienė Asta
, Vilnius / Giedraitis Adomas
, Vilnius / Juršėnas Ricardas
, Vilnius / Liktorius Donatas
, Vilnius / Liktorius Linas
, Vilnius / Liktorius Robertas
, Vilnius / Liktoriūtė Daniela
, Vilnius / Povilenskas Paulius
, Vilnius / Seliava Tomas
, Vilnius / Svirskas Karolis
, Vilnius / Valiukas Mindaugas
, Vilnius / Vozbutas Arnas
, Vilnius / Vozbutas Kostas
1000km dviračiu, Vilnius / Paradnevičius Vitalis
Aira DK, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis / Biriukas Arnas
Akmenės SC / Vasiliauskas Algimantas
Antaris team, Vilnius / Petrauskienė Tatjana
Antaris team, Vilnius / Varanauskaitė Ugnė
ASK Extempas, Akmenė / Skabeikis Elvinas
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius / Aleliūnaitė Irmantė
Bikko.lt, Klaipėda / Daugirdas Andrius
Bikko.lt, Šiauliai / Zaura Julijus
Bikko.lv, Talsi / Berzins Matiss
Brolis liepė, Šiauliai / Plukas Adomas
Colibri Cycling, Vilnius / Biekša Justinas
Colibri CT, Naujoji Akmenė / Serbintas Mantas
D3mon-cycling, Klaipėda / Simanauskas Raimondas
Danske Bank Cycling Club, Vilnius / Plukas Kristijonas
DSS, Dobele / Lazdiņš Didzis
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys / Kiušas Petras
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Kriaučiūnaitė Viltė
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Kučinskienė Dovilė
Dviratai - Daistatus, Klaipėda / Kuperschlag Avi
Extempas, Akmenė / Skabeikis Andrius
Fortūna DK, Panevėžys / Kuklinskas Jokūbas
Greitis, Panevėžys / Ivanauskas Darijus
Greitis, Panevėžys / Keliauskas Renaldas
Greitis, Panevėžys / Musteikis Vėjas
Greitis, Panevėžys / Musteikis Vėjas
Greitis, Panevėžys / Seliavaitė Elžbieta
Impuls racing team, Vilniaus r. / Gaiduk Eimantas
Impuls racing team, Vilnius / Balanaitis Arminas
Jaunystė OK, Klaipėdos r. / Braziulis Vidas
Judesys, Kaunas / Kerpauskas Simonas
Karcher team, Vilnius / Bieksa Zilvinas
Kaunas Cycling Team, Kaunas / Gritėnas Mantas
Kaunas Cycling Team, Kaunas / Novikovas Valerijus
Kaunas Cycling Team, Vilnius / Valiūnas Deividas
Kovok, Naujoji Akmenė / Ruškys Vytautas
Laikyk Kardaną, Kaunas / Banys Vidmantas
Laikyk Kardaną, Kaunas / Rinkevičius Karolis
Laikyk Kardaną, Kaunas / Zavistanavičius Ramūnas
Laikyk Kardaną, SM Gaja, Kaunas / Valaitis Emilis
Laisvas paukštis, Vilnius / Aleliūnas Irmantas
Liga SK, Akmenė / Skabeikis Laimonas
Liga SK, Venta / Jurevičius Judas Justas
Minu DK, Kaunas / Kardelis Kostas
Minu DK, Kaunas / Pavlovas Justinas
MoreWatts, Kaunas / Adamonis Edmundas
MTB GROBIŅA, Liepaja / Jankovs Dmitrijs
MTB Šilalė, Šilalė / Cibulskis Arturas
MTB Šilalė, Šilalė / Janušas Valdas
MTB Šilalė, Šilalė / Martinavičius Audrius
NDR, Vilnius / Rekašius Darius
NDR, Vilnius / Skridaila Nerijus
Panevėžio klubas Dviračiai / Glebavičius Osvaldas
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys / Džiuvenis Vitalijus
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys / Medišauskas Žydrūnas
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys / Sprindys Paulius
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys / Zakarauskas Mantas
RK Baltic, Šiauliai / Rakauskas Saulius
RRS/ALFA, Rīga / Jurēviča Ieva
S-Sportas SK / Ambrazas Ignas
S-Sportas SK / Andrašiūnienė Gabrielė
S-Sportas SK, Ginduliai / Turkus Donatas
S-Sportas SK, Kaunas / Ditmanas Darius
S-Sportas SK, Kuršėnai / Martišauskas Deividas
S-Sportas SK, Kuršėnai / Zubrickis Tadas
S-Sportas SK, Noreikiai / Jonaitis Tomas
S-Sportas SK, Šiauliai / Ambrazas Svajūnas
S-Sportas SK, Šiauliai / Baltaragis Gvidas
S-Sportas SK, Šiauliai / Klevinskas Arūnas
S-Sportas SK, Šiauliai / Klicner Tomas
S-Sportas SK, Šiauliai / Lukoševičienė Rima
S-Sportas SK, Šiauliai / Račkauskas Vismantas
S-Sportas SK, Šiauliai / Skupeika Giedrius
S-Sportas SK, Šiauliai / Valskis Darius
S-Sportas SK, Vilnius / Andrašiūnas Petras
S-Sportas SK, Vilnius / Daukša Karolis
S-Sportas SK, Vilnius / Gudauskas Marius
S-Sportas SK, Vilnius / Laurutis Mantas
S-Sportas SK, Vilnius / Lukošius Nojus
Scania, Klaipėda / Jarmoska Leonas
Sostinės sporto centras, Vilnius / Peteržikas Tauras
SportoManai Cycling Team, Panevėžys / Jurevičius Antanas
SportoManai Cycling Team, Panevėžys / Petkevičius Arminas
Svetimo skausmo nebūna, Klaipėda / Zubavičius Mantas
Team Ignite, Kaunas / Kairaitis Žygimantas
Team Ignite, Kaunas / Sereika Tadas
Telše mėn, Telsiai / Jucevičius Tomas
Telše mėn, Telšiai / Jucevičius Stanislovas
Telše mėn, Telšiai / Zakas Donatas
Telšiai OK, Telšiai / Kavaliauskienė Kristina
Telšiai OK, Telšiai / Petrauskas Gediminas
Tik Pizza, Panevėžys / Manikas Domas
Top dogz, Sodeliukai / Rutkus Martynas
Top Team Cycling, Vilnius / Kovaliovas Edgaras
Top Team Cycling, Vilnius / Staliunas Mantas
TSF Ekstremalus skrydis, Radviliškis / Daniškevičius Rokas
UPONOR-santana LT, Panevėžys / Budreckis Joris
Velloccino, Vilnius / Mukas Gediminas
Velo Ghost Veloma, Gargždai / Čepauskas Arūnas
Velo Ghost Veloma, Klaipėda / Beržanskis Mantas
Velo Ghost Veloma, Klaipėda / Beržanskis Mindaugas
Velo Ghost Veloma, Klaipėda / Knieza Pranas
VELO Šiauliai / Kazlauskaitė Julita
VELO Šiauliai / Ogunauskas Audrius
VELO Šiauliai, Joniškis / Norkus Linas
VELO Šiauliai, Joniškis / Žibaitis Remigijus
VELO Šiauliai, Šiauliai / Cvilikas Nerijus
VELO Šiauliai, Šiauliai / Kavaliauskas Egidijus
VELO Šiauliai, Šiauliai / Rimkevičius Paulius
Veloklinika CT, Vilnius / Valiauga Arnoldas
Velolaikas, Telšiai / Virkutis Dovydas
Velonova - Bioracer cycling team, Vilnius / Gražulis Antanas
Velopeak Boilers, Vilnius / Čenkus Giedrius
VeloRatai, Kėdainiai / Dubinskas Audrius
VeloRatai, Kėdainiai / Gaučas Tadas
VeloRatai, Kėdainiai / Kavaliauskas Rūtenis
VeloRatai, Kėdainiai / Lipnevičius Arūnas
VeloRatai, Kėdainiai / Misevičius Vaidas
VeloRatai, Kėdainiai / Stankevičius Edgaras
VeloRatai, Kėdainiai / Šliavas Leonidas
VeloRatai, Kėdainiai / Vaiciekauskas Marius
Versmė MTB, Klaipėda / Venclova Rolandas
Versmė MTB, Plateliai / Kubilius Romas
Versmė MTB, Plungė / Geležinis Tomas
Versmė MTB, Plungė / Plaipa Algimantas
Versmė MTB, Plungė / Strazdauskienė Vilma
Versmė MTB, Plungė / Šeškauskis Vaidas
Versmė MTB, Plungė / Šiškauskis Vaidas
Viesulo SC, Klaipėda / Bidvaitė Mantė
Viesulo SC, Klaipėda / Dominauskas Matas
Parādīt
Pēc trasēm
100KG FAT-B M14 M16 M40 MOT V14 V16 V50 V60 V70 VMEG
V18 V40 VE
VM12
Starplaiki
MTB
Atpakaļ uz sacensību sarakstu