dbtopas login
European, European Junior and Youth MTBO championships sprint, MTBO WCup round 1 → Rezultāti

LTU
LTU, Ignalina, 2022-05-20

Grupas M21

Trase 7.3 km 32 KP

VietaGrupaUzvārds, vārdsValstsKlubs, Pilsēta Laiks km/h
1M21Ludvik Vojtech
CZE
CZE
Czech Republic 24:17 18
2M21Oernhagen Morten
DEN
DEN
Denmark 24:39 17.8
3M21Jansson Marcus
SWE
SWE
Sweden 24:53 17.6
4M21Brändli Simon
SUI
SUI
Switzerland 24:55 17.6
5M21Bogar Kryštof
CZE
CZE
Czech Republic 25:06 17.5
6M21Maišelis Jonas
LTU
LTU
Lithuania 25:17 17.3
7M21Kaksonen Teemu
FIN
FIN
Finland 25:21 17.3
8M21Pökälä Samuel
FIN
FIN
Finland 25:29 17.2
8M21Stransky Vojtech
CZE
CZE
Czech Republic 25:29 17.2
10M21Ambrazas Ignas
LTU
LTU
Lithuania 25:32 17.2
11M21Hradil Jiri
CZE
CZE
Czech Republic 25:42 17
12M21Malsroos Lauri
EST
EST
Estonia 25:43 17
12M21Bettega Fabiano
ITA
ITA
Italy 25:43 17
14M21Haga André
FIN
FIN
Finland 25:55 16.9
15M21Hasek Jan
CZE
CZE
Czech Republic 25:58 16.9
16M21Fuchs Baptiste
FRA
FRA
France 26:14 16.7
17M21Lilja Juha
FIN
FIN
Finland 26:19 16.6
18M21Dmukauskas Šarūnas
LTU
LTU
Lithuania 26:28 16.5
19M21Nurmi Miika
FIN
FIN
Finland 26:30 16.5
20M21Pourre Jeremi
FRA
FRA
France 27:02 16.2
20M21Gvildys Jonas Vytautas
LTU
LTU
Lithuania 27:02 16.2
22M21Friis Oliver
DEN
DEN
Denmark 27:11 16.1
23M21Jaeggi Adrian
SUI
SUI
Switzerland 27:21 16
24M21Garcia Garcia Angel
ESP
ESP
Spain 27:30 15.9
25M21Dallavalle Luca
ITA
ITA
Italy 27:32 15.9
26M21Courtois Yoann
FRA
FRA
France 27:33 15.9
27M21Blomster Anders
FIN
FIN
Finland 27:36 15.9
28M21Kaskinen Kare
FIN
FIN
Finland 27:38 15.9
29M21Nykanen Tomi
FIN
FIN
Finland 27:45 15.8
30M21Hotz Silas
SUI
SUI
Switzerland 27:49 15.7
31M21Noergaard Mikkel Brunstedt
DEN
DEN
Denmark 28:00 15.6
32M21Nordgren Rasmus
SWE
SWE
Sweden 28:03 15.6
33M21Rieder Noah
SUI
SUI
Switzerland 28:04 15.6
34M21Jensen Allan Treschow
DEN
DEN
Denmark 28:09 15.6
35M21Demaret Joly Albin
FRA
FRA
France 28:15 15.5
36M21Karm Marek
EST
EST
Estonia 28:45 15.2
37M21Waldmann Andreas
AUT
AUT
Austria 28:49 15.2
38M21Breitschädel Tobias
AUT
AUT
Austria 28:57 15.1
38M21Zetmanis Aivis
LAT
LAT
Latvia 28:57 15.1
40M21Ludvik Matyas
CZE
CZE
Czech Republic 28:59 15.1
41M21Kanta Martin
CZE
CZE
Czech Republic 29:10 15
42M21Guerrero Javier Munoz
ESP
ESP
Spain 29:12 15
43M21Ferreira Joao
POR
POR
Portugal 29:14 15
44M21Turra Piero
ITA
ITA
Italy 29:45 14.7
45M21Linde Mārtiņš
LAT
LAT
Latvia 29:54 14.6
46M21Aibast Erik
EST
EST
Estonia 30:01 14.6
47M21Koffler Georg
AUT
AUT
Austria 30:06 14.6
48M21Poopuu Priit
EST
EST
Estonia 30:40 14.3
49M21Sancosmed Juan José
ESP
ESP
Spain 30:51 14.2
50M21Pritsik Sander
EST
EST
Estonia 30:52 14.2
51M21Juodišius Julius
LTU
LTU
Lithuania 31:13 14
52M21Svedberg Patrik
SWE
SWE
Sweden 31:37 13.9
53M21Müller Matej
SVK
SVK
Slovakia 32:13 13.6
54M21Valiauga Arnoldas
LTU
LTU
Lithuania 34:18 12.8
55M21Wilms Lukas
GER
GER
Germany 44:39 9.8
 M21Kogler Bernhard
AUT
AUT
Austria dsq 11.6
 M21Illig Martin
AUT
AUT
Austria dsq 14.8
 M21Svard Sebastian
SWE
SWE
Sweden dsq 15.7
 M21Sarksņa Andris
LAT
LAT
Latvia dsq 15.6
 M21Jarve Mihkel
EST
EST
Estonia dsq 18.2
 M21Voss Lennart
GER
GER
Germany dsq 11.3
 M21Kielak Hubert
POL
POL
Poland dsq 18.6
 M21Niebielski Bartosz
POL
POL
Poland dsq 21.3

Starplaiki