Ilość imprez: 86
Data | Zawody Teren | Sport Kategoria | Klub, Miasto | Miejsce | Wynik | Dzień Zmiana | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-09-23 | MTBO World Cup round 3 relay Folgaria | MIX | Denmark 2 | 2:12:12 | 1 zmiana | 43:16 ( 2) M | |
2023-09-22 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTB... Lavarone Gionghi | W | Denmark | 1 | 2:05:21 | M | |
2023-09-21 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTB... Lavarone Gionghi | W | Denmark | 2 | 50:51 | M | |
2023-04-29 | European, European Junior and Youth M... Loulé | MIX | Denmark 2 | 8 | 2:13:07 | 1 zmiana | 46:32 ( 6) |
2023-04-28 | European, European Junior and Youth M... Loulé | W21 | Denmark | 21 | 30:15 | M | |
2023-04-27 | EOC mass start, Euro Junior and Youth... Loulé | W21 | Denmark | 9 | 1:34:12 | M | |
2023-04-26 | European, European Junior and Youth M... Loulé | W21 | Denmark | 1 | 47:16 | ||
2022-09-18 | MTBO World Cup round 3 relay Momino | MIX | Denmark | 11 | 2:38:19 | 1 zmiana | 51:52 ( 2) M |
2022-09-17 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTB... Momino | W | Denmark | 1 | 1:31:48 | ||
2022-09-16 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTB... Kardam | W | Denmark | 1 | 17:11 | M | |
2022-07-20 | WOC JWOC mass start Falun | W | Denmark | 1 | 1:02:36 | M | |
2022-07-19 | WOC JWOC sprint Falun | W | Denmark | 3 | 24:09 | M | |
2022-07-17 | WOC JWOC long Falun | W | Denmark | 2 | 1:37:03 | M | |
2022-07-16 | WOC relay Mora by, Säter | W | Denmark | 2 | 2:07:04 | 3 zmiana | 43:05 ( 6) M |
2022-07-15 | WOC JWOC middle Mora by, Säter | W | Denmark | 2 | 53:55 | M | |
2022-05-22 | European, European Junior and Youth M... Ignalina | MIX | Denmark | 2:02:08 | 1 zmiana | 41:21 ( 2) M | |
2022-05-21 | European, European Junior and Youth M... Ignalina | W21 | Denmark | 7 | 1:48:44 | M | |
2022-05-20 | European, European Junior and Youth M... Ignalina | W21 | Denmark | 1 | 25:00 | M | |
2021-10-10 | European Junior and Youth MTBO champi... Médio Tejo | MIX | Denmark | 15 | 1:44:45 | 1 zmiana | 34:18 ( 4) |
2021-10-09 | European Junior and Youth MTBO champi... Médio Tejo | W21 | Denmark | 1 | 1:31:02 | ||
2021-10-08 | European Junior and Youth MTBO champi... Médio Tejo | W21 | Denmark | 3 | 45:28 | ||
2021-06-17 | WOC JWOC relay Seinäjoki | W | Denmark | 1 | 1:48:55 | 3 zmiana | 34:08 ( 1) M |
2021-06-16 | WOC JWOC long Kuortane | W | Denmark | 1 | 1:28:23 | M | |
2021-06-14 | WOC JWOC middle Alajärvi | W | Denmark | 4 | 54:25 | M | |
2021-06-13 | WOC JWOC sprint Seinäjoki | W | Denmark | 4 | 23:07 | M | |
2021-06-12 | WOC JWOC mass start Kuortane | W | Denmark | 28 | 1:18:20 | M | |
2019-08-03 | WOC JWOC relay Viborg | W | Denmark | 7 | 2:39:23 | 2 zmiana | 47:50 ( 2) |
2019-08-02 | WOC JWOC mass start Viborg | W | Denmark | 2 | 1:01:56 | ||
2019-07-31 | WOC JWOC long Viborg | W | Denmark | 18 | 2:11:55 | ||
2019-07-30 | WOC JWOC middle Viborg | W | Denmark | 3 | 58:24 | ||
2019-07-28 | WOC JWOC sprint Viborg | W | Denmark | dsq | |||
2019-06-10 | European MTB orienteering championshi... Strzelin | W | Denmark | 1 | 1:06:15 | ||
2019-06-09 | European MTB orienteering championshi... Strzelin | W | Denmark | 2 | 22:23 | ||
2019-06-08 | European MTB orienteering championshi... Strzelin | X | Denmark | 7 | 2:01:50 | 1 zmiana | 44:15 ( 1) |
2018-08-12 | WOC JWOC EYOC sprint Waldviertel | W | Denmark | 2 | 20:14 | ||
2018-08-11 | WOC JWOC EYOC long Waldviertel | W | Denmark | 8 | 2:08:12 | ||
2018-08-09 | WOC JWOC EYOC relay Waldviertel | W | Denmark | 6 | 2:08:44 | 3 zmiana | 39:10 ( 4) |
2018-08-08 | WOC JWOC EYOC middle Waldviertel | W | Denmark | 8 | 1:20:03 | ||
2018-08-07 | WOC JWOC mass start Waldviertel | W | Denmark | 1 | 1:17:42 | ||
2018-07-01 | European MTB orienteering championshi... Budapest | X | Denmark 1 | 5 | 2:33:02 | 2 zmiana | 56:40 (16) |
2018-06-29 | European MTB orienteering championships Budapest | W | Denmark | 1 dzień 2 dzień | dnf 1:10:16 (18) | ||
2017-08-26 | WOC JWOC sprint Vilnius | W | Denmark | dsq | M | ||
2017-08-25 | WOC JWOC long Vilnius | W | Denmark | 10 | 2:00:50 | M | |
2017-08-23 | WOC JWOC relay Vilnius | W | Denmark | 7 | 2:43:57 | 3 zmiana | 49:07 ( 2) M |
2017-08-22 | WOC JWOC mass start Vilnius | W | Denmark | dsq | M | ||
2017-08-21 | WOC JWOC middle Vilnius | W | Denmark | 7 | 1:15:05 | M | |
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC Vilnius | BW | Denmark | 2:31:51 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | dsq M 1:29:24 ( 7) M 1:02:27 ( 5) M | |
2017-05-01 | MTBO training camp Vilnius | WA | Denmark | 3 dzień 4 dzień | 1:04:43 ( 4) M 1:05:47 ( 1) M | ||
2016-07-30 | WOC JWOC EYOC relay Mealhada | W | Denmark | 4 | 2:02:02 | 3 zmiana | 38:38 ( 3) |
2016-07-29 | WOC JWOC EYOC long Agueda | W | Denmark | 7 | 1:34:10 | ||
2016-07-27 | WOC JWOC EYOC middle Valongo do Vouga, Agueda | W | Denmark | 3 | 44:43 | ||
2016-07-25 | WOC JWOC EYOC sprint Cantanhede | W | Denmark | dnf | |||
2015-08-22 | WOC JWOC relay Liberec | W | Denmark | 5 | 2:20:48 | 3 zmiana | 42:10 ( 5) |
2015-08-21 | WOC JWOC long Liberec | W | Denmark | 6 | 1:37:18 | ||
2015-08-19 | WOC JWOC sprint Liberec | W | Denmark | 12 | 24:44 | ||
2015-08-18 | WOC JWOC middle Liberec | W | Denmark | 5 | 54:50 | ||
2014-08-30 | WOC JWOC EYOC relay Białystok | W | Denmark | 4 | 2:20:58 | 3 zmiana | 43:50 ( 3) |
2014-08-29 | WOC JWOC EYOC long Supraśl | W | Denmark | 3 | 1:52:10 | ||
2014-08-27 | WOC JWOC EYOC middle Leńce | W | Denmark | 20 | 59:38 | ||
2014-08-26 | WOC JWOC sprint Białystok | W | Denmark | 22 | 24:16 | ||
2014-08-25 | WOC JWOC EYOC relay mix Suprasl | X | Denmark | 3 | 53:02 | 1 zmiana | 10:36 ( 8) |
2014-08-25 | WOC JWOC EYOC relay mix Suprasl | X | Denmark | 3 | 53:02 | 3 zmiana | 13:18 (13) |
2013-08-31 | WOC JWOC long Valgehobusemäe | W | Denmark | 8 | 1:51:41 | ||
2013-08-30 | WOC JWOC relay Rakvere | W | Denmark | 2 | 2:15:16 | 3 zmiana | 43:38 ( 2) |
2013-08-28 | WOC JWOC middle Mõedaka | W | Denmark | 7 | 42:59 | ||
2013-08-27 | WOC JWOC sprint Tapa | W | Denmark | dsq | |||
2012-08-26 | WOC JWOC long final Veszprém | W | Denmark | 13 | 1:22:48 | ||
2012-08-24 | WOC JWOC relay Öskü, Veszprém | W | Denmark | 7 | 2:29:46 | 3 zmiana | 45:10 ( 8) |
2012-08-22 | WOC JWOC middle Nagyvazsony, Veszprém | W | Denmark | 14 | 50:54 | ||
2012-08-21 | WOC JWOC sprint Öskü Dél, Veszprém | W | Denmark | 19 | 27:40 | ||
2012-08-20 | WOC JWOC long qualification Joko-Hegy, Veszprém | W1 | Denmark | 13 | 1:09:51 | ||
2011-08-27 | WOC JWOC sprint Vicenza, Veneto | W20 | Denmark | dsq | |||
2011-08-26 | WOC JWOC relay Vicenza, Veneto | W20 | Denmark | 4 | 2:27:35 | 3 zmiana | 45:10 ( 4) |
2011-08-25 | WOC JWOC middle Vicenza, Veneto | W20 | Denmark | 8 | 57:07 | ||
2011-08-23 | WOC JWOC long final Vicenza, Veneto | W20 | Denmark | 7 | 1:40:08 | ||
2011-08-22 | WOC JWOC long qualification Vicenza, Veneto | W20 | Denmark | 2 | 1:22:31 | ||
2011-07-08 | JWOC relay Rumia - Wejherowo | W | Denmark 2 | 1:58:11 | 3 zmiana | 42:55 (18) | |
2011-07-07 | JWOC middle final Wejherowo, Sport stadium | W | Denmark | 20 | 27:36 | M | |
2011-07-06 | JWOC middle qualification Wejherowo, Sport stadium | W2 | Denmark | 14 | 20:46 | M | |
2011-07-04 | JWOC long Wejherowo amphitheater | W | Denmark | 30 | 1:06:00 | M | |
2011-07-03 | JWOC sprint Lębork, Plac Pokoju | W | Denmark | 39 | 16:39 | M | |
2009-07-04 | EYOC relay Kopaonik | M18 | Denmark | 15 | 2:22:12 | 3 zmiana | 56:33 (23) |
2009-07-03 | EYOC long + sprint Kopaonik | W18 | Denmark | 1 dzień 2 dzień | 1:10:04 (41) 15:26 (49) | ||
2008-10-10 | EYOC long + sprint Ruttenen, Solothurn | W18 | Denmark | 1 dzień 2 dzień | 1:11:20 (57) 13:19 (17) | ||
2007-06-24 | EYOC relay Eger | W16 | Denmark | 8 | 1:43:23 | 2 zmiana | 34:39 ( 9) |
2007-06-22 | EYOC sprint + long Eger | W16 | Denmark | 1 dzień 2 dzień | 14:59 (28) 41:33 ( 4) |