Ilość imprez: 63
Data | Zawody Teren | Sport Kategoria | Klub, Miasto | Miejsce | Wynik | Dzień Zmiana | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-07-16 | WOC relay Flims Laax | W | Czech Republic | 5 | 2:02:29 | 1 zmiana | 42:11 (13) M |
2023-07-15 | WOC middle final Flims Laax | W | Czech Republic | 11 | 45:28 | M | |
2023-07-13 | WOC long Flims Laax | W | Czech Republic | 21 | 1:42:55 | M | |
2023-07-12 | WOC middle qualification Flims Laax | WC | Czech Republic | 9 | 31:25 | M | |
2022-08-07 | EOC relay Rakvere | W | Czech Republic | 2 | 1:54:28 | 1 zmiana | 39:06 (12) M |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | W | Czech Republic | 25 | 45:37 | M | |
2022-08-04 | EOC long Rakvere | W | Czech Republic | 24 | 1:43:40 | M | |
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | WA | Czech Republic | 9 | 36:36 | M | |
2021-07-03 | WOC sprint qualification Terezin | WA | Czech Republic | 13 | 14:25 | M | |
2021-07-03 | WOC sprint final Terezin | W | Czech Republic | 22 | 15:29 | M | |
2021-05-16 | EOC sprint Neuchatel | W | Czech Republic | 54 | 18:46 | ||
2021-05-14 | EOC knock out sprint Neuchatel | W2 | Czech Republic | 21 | 13:07 | ||
2019-08-17 | WOC relay Østfold | W | Czech Republic | 5 | 1:40:31 | 1 zmiana | 31:48 ( 6) M |
2019-08-16 | WOC middle final Østfold | W | Czech Republic | 30 | 46:12 | M | |
2019-08-14 | WOC long Østfold | W | Czech Republic | 12 | 1:21:25 | M | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | W2 | Czech Republic | 7 | 30:41 | M | |
2018-08-11 | WOC long Sigulda | W | Czech Republic | 15 | 1:31:39 | ||
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | W | Czech Republic | 9 | 2:02:02 | 2 zmiana | 38:15 ( 5) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | W | Czech Republic | 16 | 36:08 | ||
2018-08-04 | WOC sprint qualification Riga | W3 | Czech Republic | 16 | 14:19 | ||
2018-07-21 | WUOC relay Kuortane | W | Czech Republic | 4 | 1:57:26 | 3 zmiana | 41:13 (10) |
2018-07-18 | WUOC middle + sprint + long Kuortane | W | Czech Republic | 1 dzień 3 dzień | 45:01 (18) 1:19:41 (11) | ||
2018-07-17 | WUOC relay mix Kuortane | X | Czech Republic | 12 | 1:00:44 | 4 zmiana | 15:16 (11) |
2018-05-13 | EOC long Capriasca | W | Czech Republic | 39 | 1:43:57 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | W | Czech Republic | dsq | 2 zmiana | 37:47 (11) | |
2018-05-09 | EOC middle final Meride - Serpiano | W | Czech Republic | 18 | 41:02 | ||
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | WA | Czech Republic | 12 | 30:13 | ||
2018-05-06 | EOC sprint qualification Bellinzona | W3 | Czech Republic | 5 | 14:05 | ||
2018-05-06 | EOC sprint final Mendrisio | W | Czech Republic | 27 | 17:27 | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | W | Czech Republic | 8 | 1:53:56 | 2 zmiana | 36:47 ( 7) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | W | Czech Republic | 8 | 38:20 | ||
2017-07-04 | WOC long Rõuge | W | Czech Republic | 24 | 1:35:36 | ||
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | W | Czech Republic | 35 | 41:06 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | W3 | Czech Republic | 5 | 24:32 | ||
2016-05-22 | EOC sprint qualification Jesenik | W3 | Czech Republic | 9 | 15:30 | ||
2016-05-22 | EOC sprint final Jesenik | W | Czech Republic | 32 | 16:35 | ||
2015-08-07 | WOC long Glen Affric | W | Czech Republic | 26 | 1:30:25 | ||
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | W | Czech Republic | 27 | 42:40 | ||
2014-08-16 | WUOC relay Protivanov | W | Czech Republic | 2 | 1:31:44 | 1 zmiana | 31:13 ( 5) |
2014-08-13 | WUOC long + sprint + middle Olomouc | W | Czech Republic | 2 dzień 3 dzień | 15:23 (10) 32:10 ( 7) | ||
2014-08-12 | WUOC relay mix Kromeriž | X | Czech Republic | 3 | 57:14 | 1 zmiana | 15:44 ( 7) |
2014-07-05 | WOC sprint qualification Burano | W1 | Czech Republic | 6 | 14:14 | ||
2014-07-05 | WOC sprint final Venezia | W | Czech Republic | 39 | 18:36 | ||
2014-04-15 | EOC long final Marateca | W | Czech Republic | 41 | 1:28:51 | ||
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | W | Czech Republic | 70 | 39:22 | ||
2014-04-11 | EOC long qualification Meco south | W1 | Czech Republic | 14 | 1:07:34 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | W2 | Czech Republic | 31:22 | |||
2013-07-06 | JWOC relay Koliba | W | Czech Republic | 1 | 1:44:45 | 3 zmiana | 34:15 ( 1) |
2013-07-05 | JWOC sprint Hradec Kralove | W | Czech Republic | 12 | 15:17 | ||
2013-07-03 | JWOC middle Zavora Jih | W | Czech Republic | 11 | 27:13 | ||
2013-07-02 | JWOC middle qual. Zavora Stred | W2 | Czech Republic | 4 | 23:32 | ||
2013-07-01 | JWOC long Švedsky vrch | W | Czech Republic | 11 | 1:05:31 | ||
2012-07-13 | JWOC relay Jahodna, Košice | W | Czech Republic | 6 | 1:39:25 | 2 zmiana | 33:41 (16) |
2012-07-12 | JWOC middle Izra, Košice | W | Czech Republic | 22 | 27:57 | ||
2012-07-11 | JWOC middle qual. Herlany, Košice | W2 | Czech Republic | 3 | 27:05 | ||
2012-07-09 | JWOC long Brazda, Košice | W | Czech Republic | 26 | 1:09:35 | ||
2012-07-08 | JWOC sprint Dolna Brana, Košice | W | Czech Republic | 31 | 13:21 | ||
2011-06-26 | EYOC relay Jindrichuv Hradec | W18 | Czech Republic | 1 | 2:03:08 | 3 zmiana | 36:21 ( 1) |
2011-06-24 | EYOC sprint + long Jindrichuv Hradec | W18 | Czech Republic | 1 dzień 2 dzień | 14:35 (17) M 53:36 ( 7) M | ||
2009-07-04 | EYOC relay Kopaonik | W16 | Czech Republic | 2 | 1:38:56 | 3 zmiana | 32:42 ( 3) |
2009-07-03 | EYOC long + sprint Kopaonik | W16 | Czech Republic | 1 dzień 2 dzień | 42:13 ( 1) 9:53 ( 4) | ||
2008-10-11 | EYOC relay Langenthal Ost | W16 | Czech Republic | 5 | 1:58:22 | 3 zmiana | 31:27 ( 1) |
2008-10-10 | EYOC long + sprint Ruttenen, Solothurn | W16 | Czech Republic | 1 dzień 2 dzień | 43:29 ( 2) 12:23 (11) |