Ukmergės fabrikų krosų taurės Narbuto etapas
LTU, Ukmergės hipodromas, 2015-05-13

Wyniki

Kategoria KOMAN

Zespół Uczestnik
miejscetytułstrona Punkty Czas Nazwisko, Imie kategoria Punkty Czas
1Stansefabrikken five, Ukmergė LTU 3503 2:05:48 Stalnionytė AidaBM 932 29:05.1 (  2)
Mačiulis DainiusBV 885 24:05.4 (  9)
Daujotas LukasDV 848 40:16.3 (10)
Boskė ArūnėBM 838 32:21.4 (  5)
Kacevičius VaidasDV 730 46:46.5 (18)
2Umega slow motion, Ukmergė LTU 3072 2:47:28 Marcinkevičiūtė AuksėDM 1000 48:30.8 (  1)
Sereikytė TomaBM 720 37:37.6 (16)
Staikūnas DainiusDV 709 48:11.0 (23)
Bernotaitis EdvinasBV 643 33:08.6 (31)
Repšys VainiusBV 620 34:22.8 (33)
3Stansefabrikken easy motion, Vilnius LTU 2923 3:26:29 Kuliavienė MonikaDM 857 56:34.6 (  2)
Blaževičius ValentinasDV 773 44:10.3 (13)
Balsevičius DariusDV 659 51:50.6 (26)
Lučianovas EdgarasDV 634 53:53.5 (27)
4Stansefabrikken rezervas, Ukmergė LTU 2854 2:34:04 Petroška LinasDV 781 43:43.5 (12)
Paškevičius VaidasDV 730 46:49.4 (19)
Kirvela ArtūrasBV 693 30:45.0 (24)
Mikoliūnas MindaugasBV 650 32:46.1 (30)
Čiuta DeividasBV 572 37:15.2 (35)
5Systemair, Ukmergė LTU 2851 3:15:07 Folmer SergejDV 738 46:18.3 (16)
Martišius MindaugasBV 718 29:40.7 (21)
Lapackas NerijusDV 716 47:42.7 (22)
Morkūnė RitaDM 679 1:11:25.6 (  5)
Litvinas GediminasBV 668 31:53.8 (28)
6Systemair 2, Vilnius LTU 2839 2:45:14 Amankavičiūtė RimantėBM 768 35:17.4 (  9)
Eidukonis RimasDV 716 47:42.4 (21)
Pranculevičius AndriusBV 690 30:51.9 (25)
Tėvelis JustinasDV 665 51:23.2 (24)
Kiela PauliusBV 597 35:41.7 (34)
7Narbutas Vilnius, Vilnius LTU 2790 2:18:22 Martūzaitė IevaBM 751 36:05.8 (13)
Zdanys GintarasDV50 719 29:08.8 (  3)
Cicėnaitė KotrynaBM 685 39:34.3 (20)
Velykis GediminasBV 635 33:33.6 (32)
Palaimaitė BirutėBM 414 1:05:25.9 (22)
8Systemair 3, Ukmergė LTU 2560 2:44:07 Kirvelienė RositaBM 708 38:19.0 (19)
Ivanauskas EgidijusBV 687 31:00.8 (26)
Burneika ViliusDV 594 57:28.4 (32)
Malinauskas AurimasBV 571 37:19.2 (36)
Žižys IgnasDV 554 1:01:37.6 (34)
9Likmerė, Ukmergė LTU 2451 4:28:39 Bžeskienė SandraDM 650 1:14:39.7 (  6)
Blažienė VidaDM 638 1:16:02.0 (  7)
Nagulevičius MindaugasDV 618 55:17.4 (31)
Nenartavičius TomasDV 545 1:02:40.1 (35)
Ryliškienė DaliaDM   dnf
10Narbutas gamykla, Vilnius LTU 2146 2:13:10 Vitaitė SonataDM 770 1:02:58.8 (  3)
Lileikė KamilėBM 708 38:18.7 (18)
Urbonas NerijusBV 668 31:53.4 (27)
Valys TomasDV   23:09.3
Mackelaitė BenitaDM   38:06.1
11Umega prarastieji, Ukmergė LTU 1835 2:17:36 Labutė ŽivilėBM 751 36:05.7 (12)
Noreika DonatasDV 565 1:00:29.7 (33)
Tamulionis KasparasBV 519 41:01.3 (38)