Miejsce | Kategoria | Nazwisko, Imie | Kraj | Klub, Miasto | Okrążenia | Czas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | IM | Gajevskis Artjoms | LAT | Jaunība DTC, Daugavpils | 9 | 34:57.7 |
2 | IM | Prokopavičius Lukas | LTU | Panevėžio TK, Panevėžys | 9 | 35:12.0 |
3 | IW | Tomkevičiūtė Evelina | LTU | Panevėžio TK, Panevėžys | 9 | 36:25.7 |
4 | V2M | Uzuls Aivars | LAT | Jaunība DTC, Daugavpils | 9 | 37:26.0 |
5 | DM | Kornijenko Sandis | LAT | Jaunība DTC, Daugavpils | 9 | 37:55.3 |
6 | IM | Audzēvičs Jēkabs | LAT | Aquatics, Dobele | 9 | 38:21.8 |
7 | IW | Leitāne Daniela | LAT | Aquatics, Dobele | 9 | 38:22.6 |
8 | DM | Kroon Ander Markus | EST | Tartu | 9 | 39:30.3 |
9 | IM | Barzdenys Matas | LTU | Panevėžio TK, Panevėžys | 9 | 39:44.2 |
10 | DM | Audzēvičs Pauls | LAT | Aquatics, Dobele | 9 | 39:48.3 |
11 | DM | Suharževskis Matvejs | LAT | Jaunība DTC, Daugavpils | 9 | 39:59.5 |
12 | IM | Lelle Ragnar | EST | Raudmees SK, Pärnu | 9 | 40:15.0 |
13 | V3M | Garenciks Raimonds | LAT | Carnikavas sporta centrs, Carnikava | 9 | 40:15.4 |
14 | IM | Ubavičs Markuss | LAT | Aquatics, Dobele | 9 | 40:21.1 |
15 | V2M | Ančlauskas Romutis | LTU | Lietuviški patiekalai, Kaunas | 9 | 40:33.3 |
16 | IM | Kanaporis Dainius | LTU | Panevėžio TK, Panevėžys | 9 | 40:39.4 |
17 | IW | Narkūnaitė Unė | LTU | Darna TK, Panevėžys | 9 | 41:18.0 |
18 | IW | Narkūnaitė Viltė | LTU | Darna TK, Panevėžys | 9 | 41:37.0 |
19 | MM | Bondarchuk Leonid | EST | Tabasalu triatloniklubi, Harku | 9 | 41:51.7 |
20 | DW | Bondarchuk Maria | EST | Tabasalu triatloniklubi, Harku | 9 | 41:51.8 |
21 | DM | Apkievičius Kasparas | LTU | Panevėžio TK, Panevėžys | 9 | 41:51.9 |
22 | V2M | Buzas Virgilijus | LTU | Panevėžio TK, Panevėžys | 9 | 41:55.9 |
23 | IW | Lukšytė Karolina | LTU | Panevėžio TK, Panevėžys | 9 | 42:14.1 |
24 | V2M | Gajevskis Vjačeslavs | EST | Tartu | 9 | 42:55.0 |
25 | MM | Kurlavičius Paulius | LTU | S-Sportas, Kaunas | 9 | 43:16.0 |
26 | DW | Vinciūnaitė Beatričė | LTU | Darna TK, Panevėžys | 9 | 43:40.3 |
27 | IM | Mažeika Justas | LTU | Panevėžio TK, Panevėžys | 9 | 43:48.9 |
28 | IW | Siliņa Linda | LAT | Aquatics, Dobele | 9 | 44:10.4 |
29 | IW | Lelle Raileen | EST | Raudmees SK, Pärnu | 9 | 44:24.8 |
30 | DM | Jakštas Titas | LTU | Panevėžio TK, Panevėžys | 9 | 45:22.9 |
31 | DW | Kübar Paula | EST | Raudmees SK, Pärnu | 9 | 45:45.1 |
32 | MW | Tattar Aveli | EST | Valga | 9 | 46:07.2 |
33 | MM | Lelle Rain | EST | Raudmees SK, Pärnu | 9 | 46:12.9 |
34 | MW | Tattar Kaja | EST | Valga | 9 | 47:48.6 |
35 | DM | Kartanas Titas | LTU | Panevėžio TK, Panevėžys | 9 | 47:54.0 |
36 | DM | Kovoliūnas Rokas | LTU | Panevėžio TK, Panevėžys | 9 | 47:56.1 |
37 | DM | Dambrauskas Tomas | LTU | Ruoniai TPK, Vilnius | 9 | 48:42.1 |
38 | MW | Bondarchuk Jelena | EST | Tabasalu triatloniklubi, Harku | 9 | 49:00.8 |
39 | DW | Rimšaitė Gustė | LTU | 9 | 50:08.0 | |
40 | MW | Vaisma Anne | EST | Raudmees SK, Pärnu | 9 | 52:29.8 |
41 | MW | Mõtsnik Külli | EST | 21cc triatloniklubi, Tallinn | 9 | 54:40.6 |
42 | V2W | Nurmis Pille | EST | 21cc triatloniklubi, Tallinn | 9 | 57:00.4 |
43 | V3M | Kübar Enn | EST | Raudmees SK, Pärnu | 9 | 59:52.6 |
44 | V4M | Kieras Juozas | LTU | Darna TK, Vilnius | 8 | 58:58.9 |
V2M | Urbikas Aloyzas | LTU | Tauragės BMK, Tauragė | 1 | 7:46.0 | |
MM | Ausmees Kristo | EST | Meie liigume medita, Tartu | 1 | 9:15.0 | |
DM | Proščinko Daņila | LAT | Jaunība DTC, Daugavpils | dsq |