Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Wyniki

Kategorii BM40, BMA, BW

Trasa 1 d. 4.6 km 21 PK, 2 d. 15.0 km 28 PK, 3 d. 10.5 km 26 PK

Wybierać  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

MiejsceKategoriaNazwisko, ImieKrajKlub, Miasto suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1BWMickevičiūtė-Juodišienė Karolina LTUFortūna OK, Vilnius 2:57:43 27:44 (  1)1:18:24 (  1)1:11:35 (  2)
2BWAndrašiūnienė Gabrielė LTUSakas OK, Vilnius 3:02:03 28:45 (  2)1:22:27 (  4)1:10:51 (  1)
3BMAŠumskas Gytis LTUSakas OK, Kaunas 3:11:40 37:34 (18)1:20:54 (  2)1:13:12 (  4)
4BWArlauskienė Ramunė LTUBūdakalnis OK, Ignalina 3:12:27 31:44 (  8)1:28:42 (  9)1:12:01 (  3)
5BWMichnovič Viktorija LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:13:07 29:21 (  3)1:21:57 (  3)1:21:49 (10)
6BM40Masilionis Remigijus LTUFortūna OK, radio-o.lt, Elektrėnai 3:16:20 30:56 (  7)1:23:32 (  5)1:21:52 (11)
7BMAAntanavičius Kęstutis LTUTelšiai OK, Vilnius 3:25:18 30:26 (  5)1:28:35 (  8)1:26:17 (14)
8BM40Jurgaitis Vaidas LTUSakas OK, Šiauliai 3:26:40 36:39 (17)1:26:07 (  6)1:23:54 (12)
9BM40Minchukou Alexandr BLRKamvol, Minsk 3:28:23 35:25 (13)1:36:11 (16)1:16:47 (  5)
10BM40Rubaževičius Jurgis LTUFortūna OK, Vilnius 3:29:08 30:26 (  5)1:33:38 (15)1:25:04 (13)
11BMAJovaišas Kęstutis LTUDainava OK, Alytus 3:32:30 30:03 (  4)1:44:45 (19)1:17:42 (  6)
12BM40Žvirblis Arvydas LTUFortūna OK, Vilnius 3:35:42 34:20 (12)1:30:40 (11)1:30:42 (17)
13BM40Klicner Tomas LTUSakas OK, Šiauliai 3:37:18 43:53 (21)1:31:38 (14)1:21:47 (  9)
14BMAZdanavičius Tomas LTUDainava OK, Vilnius 3:55:43 36:25 (16)1:44:18 (18)1:35:00 (19)
15BMABazhanski Vitaly BLRKamvol MTBO, Minsk 4:03:27 36:23 (15)1:47:22 (20)1:39:42 (21)
16BMAGaupšas Mantas LTUSakas OK, Šiauliai 4:15:46 36:00 (14)1:54:42 (23)1:45:04 (22)
17BWPuišienė Roma LTUBūdakalnis OK, Vilnius 4:19:07 52:14 (24)1:36:26 (17)1:50:27 (25)
18BM40Šegžda Teisutis LTUTakas OK, Kaunas 4:26:35 40:28 (20)1:47:51 (21)1:58:16 (26)
19BM40Kulikauskas Egidijus LTUS-Sportas, Šiauliai 4:37:34 45:07 (22)2:30:42 (25)1:21:45 (  8)
20BMAValatka Paulius LTUTakas OK, Kaunas 4:40:48 46:16 (23)2:04:27 (24)1:50:05 (24)
21BWUmbrasaitė Justė LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:59:09 31:54 (  9)dns1:27:15 (15)
22BM40Naryshkin Mihail BLRKamvol MTBO, Minsk 2:02:57 33:33 (11)1:29:24 (10)dsq
23BWKalvaitytė Austėja LTUBūdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas 2:04:09 32:35 (10)1:31:34 (13)dsq
24BM40Rudėnas Darius LTUApuokas OK, Vilnius 2:16:11 38:08 (19)dns1:38:03 (20)
25BM40Ranonis Gediminas LTUFortūna OK, Vilnius 2:51:13 dsq1:31:21 (12)1:19:52 (  7)
26BM40Zaliauskas Vincas LTUBūdakalnis OK, Vilnius 2:56:04 dns1:27:41 (  7)1:28:23 (16)
27BM40Kulevičius Donaldas LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:54:56 1:20:15 (25)2:34:41 (26)dsq
28BMAČepokas Darius LTUNeries kilpos, Vilnius 4:01:29 dsq1:53:29 (22)2:08:00 (27)
29BMAPuišys Algirdas LTUBūdakalnis OK, Vilnius 1:31:15 dnsdns1:31:15 (18)
30BWStyrienė Agnė LTUBūdakalnis OK, Kaunas 1:49:45 dnsdns1:49:45 (23)