Kauno r. mero V. Makūno ir olimpiečio Kęstučio Orento bėgimo taurė
LTU, Garliava, Kauno r., 2019-09-27

Wyniki

Kategoria MERG3

Trasa 0.5 km 2 okrążenia

MiejsceNazwisko, ImieKrajKlub, Miasto Okrążenia Czas min/km
1
Petrauskaitė Rūta LTUVilkijos g-ja, Vilkija 2 1:48.3 3:36
2
Vėgėlytė Gabrielė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:50.1 3:40
3
Sabaliauskaitė Julija LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 1:53.3 3:46
4
Sinkevičiūtė Austėja LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 1:53.7 3:47
5
Abramavičiūtė Simona LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:59.5 3:58
6
Burakovaitė Beatričė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:00.3 4:00
7
Miliauskaitė Urtė LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 2:01.0 4:03
8
Baltramaitytė Rūta LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:04.6 4:09
9
Mašanauskaitė Rugilė LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:04.7 4:09
10
Gurštytė Rytė LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:04.9 4:09
11
Radzvilavičiūtė Meda LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:05.8 4:11
12
Bacevičiūtė Ugnė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:06.0 4:12
13
Šidagytė Beatričė LTUPiliuona 2 2:07.0 4:14
14
Laurinaitytė Gabrielė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:07.3 4:14
15
Miliauskaitė Gabija LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:07.9 4:15
16
Danilčenko Evita LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:09.3 4:18
17
Želnytė Greta LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:10.9 4:21
18
Adomaitytė Austėja LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:12.1 4:24
19
Andrijūnaitė Ugnė LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:13.9 4:27
20
Smilgiūtė Meda LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:14.1 4:28
21
Metrikytė Austėja LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:15.0 4:30
22
Rekutė Gustė LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 2:20.2 4:40
23
Juknevičiūtė Gabrielė LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 2:21.1 4:42
24
Bikutė Ema LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:26.3 4:52
25
Januškytė Silvija LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:28.6 4:57
26
Banionytė Darija LTUPiliuona 2 2:32.3 5:04
27
Kazakevičiūtė Greta LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:34.6 5:09
28
Vasiliauskaitė Reda LTUPiliuona 2 2:37.7 5:15
29
Vasiliauskaitė Luknė LTUPiliuona 2 2:38.3 5:16
30
Jankūnaitė Adrija LTUPiliuona 2 2:39.4 5:18
31
Vasiliauskaitė Enrika LTUPiliuona 2 2:42.1 5:24
32
Žeromskyė Goda LTUPiliuona 1 0:33.3  

Międzyczasy