Tytuł | Kraj | Teren | Sport | Informacja * | Liczba uczestników | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-12-14 | SM Gaja sprintų taurė | Kaunas | LOSF kalendorius | ||||
2024-11-23 | SM Gaja sprintų taurė | Kaunas | LOSF kalendorius | ||||
2024-11-09 | Vilnius Rogaining | LTU | Belmontas | R 11-06 23:59 | |||
2024-10-19 | Lietuvos taurė 2024 | Vilnius | LOSF kalendorius | ||||
2024-10-12 | Rudaminos taurė | Gegužinės miškas, Vilniaus raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-10-06 | MTB Žemaiitijos taurė, Plungės etapas | LTU | Plungė, Mortos kalnas | R 10-01 23:59 | |||
2024-10-05 | Vilniaus taurė 2024 | LTU | Saulėtekis, Vanga | R 09-23 23:59 | |||
2024-09-28 | J.Vileišio taurė | Tytuvėnai | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-26 | Pasaulio OS bėgte taurė | Suomija | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-21 | Lietuvos čemp. estafetės ir ilga | Alytaus raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-15 | Rudens estafetės | LTU | Kulautuva | 09-10 00:00 | |||
2024-09-14 | Alytaus taurė | Alytaus r. | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-09 | Pasaulio jaunimo OSKD čempionatas | Bulgarija | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-09 | Pasaulio OSKD čempionatas | Bulgarija | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-07 | Lietuvos klubų taurė | Šiaulių raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-31 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas ir estafetės | Kaunas | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-25 | Klajūno taurė | Molėtų raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-18 | LOSF vasaros stovykla | LTU | Germanto vila | R 08-12 23:59 | |||
2024-08-16 | Europos OS bėgte čempionatas / Pasaulio OS bėgte taurė | Venrgija | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-16 | TELŠĒ 2024 | LTU | Telšiai | R 07-15 00:00 | |||
2024-08-04 | MTB Žemaitijos taurė, Lapių etapas | LTU | Lapiai | R 07-30 23:59 | |||
2024-08-03 | Pasaulio OS bėgte veteranų čempionatas | Suomija | LOSF kalendorius | ||||
2024-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | LOSF kalendorius | ||||
2024-07-12 | Pasaulio OS bėgte čempionatas | Škotija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-30 | Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionatas | Čekija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-30 | MTB Žemaitijos Taurė, Šiaulių etapas | LTU | Šiaulių r., Gėluvos ež. pakrantė | R 06-25 23:59 | |||
2024-06-22 | Takas 2024 / Lietuvos OSKD čemp. ilga | LOSF kalendorius | |||||
2024-06-21 | Kernavė - Vilnius Trail | LTU | Vilnius | R 06-09 23:59 | |||
2024-06-21 | Europos jaunių, jaunučių orientavimosi sporto bėgte čempionatas | Lenkija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-14 | Nida 3 days | LTU | Nida, Pervalka | R 06-02 23:59 | |||
2024-06-09 | Lietuvos OS bėgte čempionatas mišrių sprinto estafečių trasoje | LTU | Marijampolė | R 06-03 23:59 | |||
2024-06-08 | Lietuvos OS bėgte čempionatas eliminavimo sprinto trasoje | LTU | Marijampolė | R 06-03 23:59 | |||
2024-06-08 | Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas sprinto trasoje | LTU | Marijampolė | R 06-03 23:59 | |||
2024-06-02 | Saulės estafetės | LOSF kalendorius | |||||
2024-06-01 | Pasaulio OS bėgte taurė | Italija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-01 | Dainavos sprintas | Alytus | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-01 | Vilnius Challenge 2024 | LTU | Vilnius | R 05-29 23:59 | |||
2024-05-29 | Europos OSKD čempionatas / Pasaulio OSKD taurė | Lenkija | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-29 | Europos jaunių ir jaunimo OSKD čempionatas | Lenkija | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-26 | MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas | LTU | Akmenė | R 05-21 23:59 | |||
2024-05-25 | Pasaulio OS bėgte taurė | Šveicarija | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-25 | Foreststadiums.lt Sprinto Taurė, 2 dienos - 3 startai | LTU | Vilniaus senamiestis, Paupys | R 05-20 23:59 | |||
2024-05-17 | Baltic masters and open championship | LTU | Ignalinos raj. | R 05-13 23:59 | |||
2024-05-16 | Sell studentų žaidynės | Kaunas | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-16 | Lietuvos mokyklų žaidynės | Alytus | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-12 | Vilnius city race | LTU | Naujamiestis, Vilnius | R 05-06 23:59 | |||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. orientavimosi bėgte vidutinė | LTU | Mikniškės | R Mapy 05-06 23:59 | |||
2024-05-11 | Keliautojų pėsčiomis maratonas (51) | LTU | Marcinkonys | R 03-31 23:59 | |||
2024-05-11 | Trailo Kalvė Aukštadvaris | LTU | Aukštadvaris | R 05-07 12:00 | |||
2024-05-08 | Pasaulio OS takais čempionatas | Suomija | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS 2024, LINEŠA taurė | LTU | Vilnius | R 03-31 21:35 | |||
2024-05-03 | 17,700m | LTU | Gariūnai | R 05-03 23:59 | |||
2024-05-03 | Lietuvos OS bėgte čempionatas super sprinto trasoje | LTU | VIlnius | R 05-03 15:00 | |||
2024-05-01 | Miško trasa | LTU | Ignalina | R 04-16 23:59 | |||
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čempionatas vidutinė, bendras startas | LTU | Skersinė, Baniškės | R 04-22 23:59 | |||
2024-04-24 | Ukmergės fabrikų krosų taurės I etapas | LTU | Šilo pagrindinė mokykla | R 04-23 10:00 | |||
2024-04-22 | MTBO training camp | LTU | Vilnius | R 04-14 23:59 | |||
2024-04-21 | MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas | LTU | Telšiai | R 04-16 23:59 | |||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | LTU | Aukštadvaris, Rangava | Mapy 04-13 23:59 | |||
2024-04-14 | Trailo Kalve Alytus | LTU | Alytus | R 04-10 01:00 | |||
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | LTU | Paduoblio miškas, Prienų rajonas | R 04-09 23:59 | |||
2024-04-12 | Falco taurė / Lietuvos OS takais čemp. | LOSF kalendorius | |||||
2024-04-07 | Xtrasa | LTU | Mickūnai | R 04-02 23:59 | |||
2024-03-30 | Kauno estafetės 2024 | LTU | Kriaučiškės, Kaišiadorių rajonas | R S | |||
2024-03-24 | Sostinės sporto centro taurė | LTU | Pilaitė, Vilnius | R W M | |||
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis | LTU | Dūkštų miškas | W M | 187 | ||
2024-03-23 | MTB Karma - Gudelių krosas | LTU | Vilnius | R W M | |||
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | LTU | Olando kepurė, Giruliai | W M | 224 | ||
2024-03-10 | Trailo Kalvė S2E5 Šiauliai | LTU | Kurtuvėnų regioninis parkas | R W | 173 | ||
2024-03-09 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas | LTU | Petrašiūnai | R W M | 250 | ||
2024-03-09 | MTB Karma - Pilaitės krosas | LTU | Vilnius | R W M | 121 | ||
2024-03-07 | Klaipėdos OS patalpose taurė 2024 | LTU | Klaipėda | W M | |||
2024-03-03 | Xtrasa | LTU | Paneriai | R W M | 138 | ||
2024-02-24 | Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas | LTU | Palemonas | R W M | 241 | ||
2024-02-18 | Trailo Kalvė S2E4 Londonas | LTU | Pašiliai, Jonavos r. | R W | 169 | ||
2024-02-18 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafetė | LAT | Madona | W | 256 | ||
2024-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. vidutinė | LAT | Madona | W M | 290 | ||
2024-02-10 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 5 etapas | LTU | Vilnius, Aukštoji Veržuva | R W | 42 | ||
2024-02-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras startas | LTU | Ignalina | R W M | 215 | ||
2024-01-27 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 4 etapas | LTU | Vilnius, Šilėnai, Mikališkės | R W | 40 | ||
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | AUT | Ramsau am Dachstein | W | 250 | ||
2024-01-26 | WOC JWOC EYOC middle | AUT | Ramsau am Dachstein | W M | 248 | ||
2024-01-24 | WOC pursuit, JWOC EYOC long | AUT | Ramsau am Dachstein | W | 240 | ||
2024-01-23 | WOC JWOC EYOC sprint | AUT | Ramsau am Dachstein | W M | 248 | ||
2024-01-21 | Trailo Kalvė S2E3 Kulautuva | LTU | Kulautuva | R W | 189 | ||
2024-01-14 | SRP varžybos, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti | LTU | Vilniaus m. sav., Aukštagiris | W M | 9 | ||
2024-01-13 | Aplink Želvos ežerą (34) | LTU | Suginčiai, Molėtų r. | W | 157 | ||
2024-01-13 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas | LTU | Kaunas, Kalniečiai | W M | 241 | ||
2024-01-07 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 3 etapas | LTU | Vilnius, Gulbinai | R W | 51 | ||
2024-01-07 | Xtrasa | LTU | Sapieginė | R W M | 157 |
* Informacja: Regulamin, Lista Startowa, Wyniki, Międzyczas, Na Żywo