Название | Страна | Местность | Спорт | Информация * | Количество участников | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-12-14 | SM Gaja sprintų taurė | Kaunas | LOSF kalendorius | ||||
2024-11-23 | SM Gaja sprintų taurė | Kaunas | LOSF kalendorius | ||||
2024-11-09 | Vilnius Rogaining | LTU | Belmontas | П 11-06 23:59 | |||
2024-10-19 | Lietuvos taurė | Vilnius | LOSF kalendorius | ||||
2024-10-12 | Rudaminos taurė | Gegužinės miškas, Vilniaus raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-10-06 | MTB Žemaiitijos taurė, Plungės etapas | LTU | Plungė, Mortos kalnas | П 10-01 23:59 | |||
2024-10-05 | Vilniaus taurė | LTU | Saulėtekis, Vanga | П 09-23 23:59 | |||
2024-09-28 | J.Vileišio taurė | Tytuvėnai | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-26 | Pasaulio OS bėgte taurė | Suomija | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-21 | Lietuvos čemp. estafetės ir ilga | Alytaus raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-15 | Rudens estafetės | LTU | Kulautuva | 09-10 00:00 | |||
2024-09-14 | Alytaus taurė | Alytaus r. | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-09 | Pasaulio jaunimo OSKD čempionatas | Bulgarija | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-09 | Pasaulio OSKD čempionatas | Bulgarija | LOSF kalendorius | ||||
2024-09-07 | Lietuvos klubų taurė | Šiaulių raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-31 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas ir estafetės | Kaunas | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-25 | Klajūno taurė | Molėtų raj. | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-18 | LOSF vasaros stovykla | LTU | Germanto vila | П 08-12 23:59 | |||
2024-08-16 | TELŠĒ | LTU | Telšiai | П 07-15 00:00 | |||
2024-08-16 | Europos OS bėgte čempionatas / Pasaulio OS bėgte taurė | Venrgija | LOSF kalendorius | ||||
2024-08-04 | MTB Žemaitijos taurė, Lapių etapas | LTU | Lapiai | П 07-30 23:59 | |||
2024-08-03 | Pasaulio OS bėgte veteranų čempionatas | Suomija | LOSF kalendorius | ||||
2024-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | LOSF kalendorius | ||||
2024-07-12 | Pasaulio OS bėgte čempionatas | Škotija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-30 | MTB Žemaitijos Taurė, Šiaulių etapas | LTU | Šiaulių r., Gėluvos ež. pakrantė | П 06-25 23:59 | |||
2024-06-30 | Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionatas | Čekija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-22 | Takas 2 0 2 4, Lietuvos OSKD čemp. ilga | LTU | Onuškis | П 06-01 23:59 | |||
2024-06-21 | Europos jaunių, jaunučių orientavimosi sporto bėgte čempionatas | Lenkija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-21 | Kernavė - Vilnius Trail | LTU | Vilnius | П 06-09 23:59 | |||
2024-06-14 | Nida 3 days | LTU | Nida, Pervalka | П 06-02 23:59 | |||
2024-06-09 | Lietuvos OS bėgte čempionatas mišrių sprinto estafečių trasoje | LTU | Marijampolė | П 06-03 23:59 | |||
2024-06-08 | Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas sprinto trasoje | LTU | Marijampolė | П 06-03 23:59 | |||
2024-06-08 | Lietuvos OS bėgte čempionatas eliminavimo sprinto trasoje | LTU | Marijampolė | П 06-03 23:59 | |||
2024-06-02 | Saulės estafetės | LOSF kalendorius | |||||
2024-06-01 | Pasaulio OS bėgte taurė | Italija | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-01 | Dainavos sprintas | Alytus | LOSF kalendorius | ||||
2024-06-01 | Vilnius Challenge | LTU | Vilnius | П 05-29 23:59 | |||
2024-05-29 | Europos OSKD čempionatas / Pasaulio OSKD taurė | Lenkija | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-29 | Europos jaunių ir jaunimo OSKD čempionatas | Lenkija | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-26 | MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas | LTU | Akmenė | П 05-21 23:59 | |||
2024-05-25 | Foreststadiums.lt Sprinto Taurė, 2 dienos - 3 startai | LTU | Vilniaus senamiestis, Paupys | П 05-20 23:59 | |||
2024-05-25 | Pasaulio OS bėgte taurė | Šveicarija | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-17 | Baltic masters and open championship | LTU | Ignalinos raj. | П 05-13 23:59 | |||
2024-05-16 | Sell studentų žaidynės | Kaunas | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-16 | Lietuvos mokyklų žaidynės | Alytus | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-12 | Vilnius city race | LTU | Naujamiestis, Vilnius | П 05-06 23:59 | |||
2024-05-11 | Keliautojų pėsčiomis maratonas (51) | LTU | Marcinkonys | П 05-05 23:59 | |||
2024-05-11 | Trailo Kalvė Aukštadvaris | LTU | Aukštadvaris | П 05-07 12:00 | |||
2024-05-11 | MTB Karma - Tapelių krosas | LTU | Vilnius | П 04-29 00:00 | |||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. orientavimosi bėgte vidutinė | LTU | Mikniškės | П К 05-06 23:59 | |||
2024-05-08 | Pasaulio OS takais čempionatas | Suomija | LOSF kalendorius | ||||
2024-05-03 | Lietuvos OS bėgte čempionatas super sprinto trasoje | LTU | VIlnius | П 05-03 15:00 | |||
2024-05-03 | 17,700m | LTU | Gariūnai | П 05-03 23:59 | |||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | LTU | Vilnius | П 05-01 21:35 | |||
2024-05-01 | Miško trasa | LTU | Ignalina | П 04-29 23:59 | |||
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čempionatas vidutinė, bendras startas | LTU | Skersinė, Baniškės | П 04-22 23:59 | |||
2024-04-24 | LOSF krosas | LTU | Kleboniškis | П 04-22 22:00 | |||
2024-04-24 | Ukmergės fabrikų krosų taurės I etapas | LTU | Šilo pagrindinė mokykla | П 04-23 10:00 | |||
2024-04-22 | MTBO training camp | LTU | Vilnius | П С Р О | |||
2024-04-21 | MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas | LTU | Telšiai | П Р О | |||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | LTU | Aukštadvaris, Rangava | Р К О | 519 | ||
2024-04-18 | Karinės Aeronautikos penkiakovė | LTU | Kleboniškis | Р О | |||
2024-04-14 | Trailo Kalve Alytus | LTU | Alytus | П Р | |||
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | LTU | Paduoblio miškas, Prienų r. | П Р О | 416 | ||
2024-04-12 | OS takais Lietuvos čempionatas Falco Cup | LTU | Alytus, Vidzgirio miškas | П | |||
2024-04-07 | Xtrasa | LTU | Mickūnai | П Р О | 136 | ||
2024-03-30 | Kauno estafetė | LTU | Kriaučiškės, Kaišiadorių r. | П Р О | 264 | ||
2024-03-24 | Sostinės sporto centro taurė | LTU | Pilaitė, Vilnius | П Р О | 209 | ||
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis | LTU | Dūkštų miškas | Р О | 187 | ||
2024-03-23 | MTB Karma - Gudelių krosas | LTU | Vilnius | П Р О | 127 | ||
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | LTU | Olando kepurė, Giruliai | Р О | 224 | ||
2024-03-10 | Trailo Kalvė S2E5 Šiauliai | LTU | Kurtuvėnų regioninis parkas | П Р | 173 | ||
2024-03-09 | MTB Karma - Pilaitės krosas | LTU | Vilnius | П Р О | 121 | ||
2024-03-09 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas | LTU | Petrašiūnai | П Р О | 250 | ||
2024-03-07 | Klaipėdos OS patalpose taurė | LTU | Klaipėda | Р О | |||
2024-03-03 | Xtrasa | LTU | Paneriai | П Р О | 138 | ||
2024-02-24 | Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas | LTU | Palemonas | П Р О | 241 | ||
2024-02-18 | Trailo Kalvė S2E4 Londonas | LTU | Pašiliai, Jonavos r. | П Р | 169 | ||
2024-02-18 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafetė | LAT | Madona | Р | 256 | ||
2024-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. vidutinė | LAT | Madona | Р О | 290 | ||
2024-02-10 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 5 etapas | LTU | Vilnius, Aukštoji Veržuva | П Р | 42 | ||
2024-02-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras startas | LTU | Ignalina | П Р О | 215 | ||
2024-01-27 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 4 etapas | LTU | Vilnius, Šilėnai, Mikališkės | П Р | 40 | ||
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | AUT | Ramsau am Dachstein | Р | 250 | ||
2024-01-26 | WOC JWOC EYOC middle | AUT | Ramsau am Dachstein | Р О | 248 | ||
2024-01-24 | WOC pursuit, JWOC EYOC long | AUT | Ramsau am Dachstein | Р | 240 | ||
2024-01-23 | WOC JWOC EYOC sprint | AUT | Ramsau am Dachstein | Р О | 248 | ||
2024-01-21 | Trailo Kalvė S2E3 Kulautuva | LTU | Kulautuva | П Р | 189 | ||
2024-01-14 | SRP varžybos, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti | LTU | Vilniaus m. sav., Aukštagiris | Р О | 9 | ||
2024-01-13 | Aplink Želvos ežerą (34) | LTU | Suginčiai, Molėtų r. | Р | 157 | ||
2024-01-13 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas | LTU | Kaunas, Kalniečiai | Р О | 241 | ||
2024-01-07 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 3 etapas | LTU | Vilnius, Gulbinai | П Р | 51 | ||
2024-01-07 | Xtrasa | LTU | Sapieginė | П Р О | 157 |
* Информация: Карты, Отсечки, Положение, Результаты, Стартовые протоколы