dbtopas login
Kauno r. mero V. Makūno ir olimpiečio K.Orento bėgimo taurė → Результаты

Kauno r. mero V. Makūno ir olimpiečio K.Orento bėgimo taurė

LTU
LTU, Zapyškis, Kauno r., 2022-09-21

Группа BERN2

Дистанция 0.3 км

МестоФамилия, ИмяСтранаКлуб, Город Время мин/км
1
Ivanauskas Eigirdas
LTU
LTU
Akademijos m/d Gilė, 2 a klasė, Kauno r. 1:05 3:39
2
Būda Antanas
LTU
LTU
Mokykla Gilė 4A, Akademija 1:06 3:42
3
Venslova Dainius
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:07 3:44
4
Kavaliauskas Domas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:07 3:45
5
Šafikovas Markas
LTU
LTU
Kauno r. 1:08 3:47
6
Jacunskas Vincentas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:08 3:48
7
Palubinskas Motiejus
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:08 3:48
8
Laurusevičius Oskaras
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:12 4:01
9
Gataveckas Pijus
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:14 4:08
10
Sinkevičius Kristupas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:15 4:10
11
Kriaunaitis Arijus
LTU
LTU
Akadimija m/d Gilė 1:15 4:12
12
Vasiliauskas Kajus
LTU
LTU
Kačerginės mokykla- daugiafunkcis centras, Kauno r. 1:16 4:14
13
Daunoravičius Nojus
LTU
LTU
Akademijos mokykla-darželis Gilė 2a.kl., Kauno r. 1:17 4:17
14
Šidlauskas Vytautas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:18 4:21
15
Anakurdovas Justas
LTU
LTU
Akademijos mokykla-darželis Gilė 2a.kl., Kauno r. 1:19 4:25
16
Šidlauskas Dominykas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:20 4:26
16
Maceina Matas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:20 4:26
18
Vilčinskas Jokūbas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:20 4:27
19
Grudzinskas Benas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:22 4:34
20
Brukas Kristupas
LTU
LTU
Akadimija m/d Gilė 1:22 4:36
21
Slažinskas Linas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:25 4:43
22
Gudžiūnas Rapolas
LTU
LTU
Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras, Kauno r. 1:25 4:43
23
Freimonas Pijus
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:25 4:45
24
Bartkus Ąžuolas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:26 4:49
25
Mečislauskas Majus
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:29 4:57
26
Laužikas Norbertas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:29 4:58
27
Casado Sosai Tomas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:29 4:58
28
Strakšys Jokūbas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:32 5:07
29
Kumža Benas
LTU
LTU
Kačerginės mokykla- daugiafunkcis centras, Kauno r. 1:32 5:08
30
Liatekas Žygimantas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:34 5:15
31
Uska Matas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:34 5:15
32
Andziulevičius Gustas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:35 5:16
33
Paliulionis Simonas
LTU
LTU
Kačerginės mokykla- daugiafunkcis centras, Kauno r. 1:37 5:26
34
Kilius Justas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:38 5:26
35
Bandza Majus
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:38 5:27
36
Deltuva Martas
LTU
LTU
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris 1:39 5:30
37
Gabševičius Oskaras
LTU
LTU
Kačerginės mokykla- daugiafunkcis centras, Kauno r. 1:39 5:31
38
Kuzmenkovas Faustas
LTU
LTU
Kačerginės mokykla- daugiafunkcis centras, Kauno r. 1:41 5:39
39
Bartusevičius Arnoldas
LTU
LTU
Kačerginės mokykla- daugiafunkcis centras, Kauno r. 1:46 5:53

Отсечки

Spausdinimui