Выбор всего Sprintas Ilga / Bendras startas Persekiojimo lenktynės
Место | Группа | Фамилия, Имя | Страна | Клуб, Город | Время | мин/км |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | V12 | Balabanov Mikhail | POL | KOS BnO Szczecin, Szczecin | 8:49 | 4:53 |
2 | V12 | Časas Vincentas | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 10:05 | 5:36 |
3 | V12 | Stankevičius Tadas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 10:32 | 5:51 |
4 | V12 | Greičius Deividas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 10:38 | 5:54 |
4 | V12 | Šulcas Elijus | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 10:38 | 5:54 |
6 | V12 | Valius Dominykas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 12:09 | 6:45 |
7 | V12 | Šešelgis Augustas | LTU | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 12:10 | 6:45 |
8 | V12 | Grabauskas Jonas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 12:47 | 7:06 |
9 | V12 | Pankratovas Benas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 12:48 | 7:06 |
10 | V12 | Tankeliavičius Lukas | LTU | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 12:51 | 7:08 |
11 | V12 | Šileika Elijus | LTU | SM Gaja, Kaunas | 14:19 | 7:57 |
12 | V12 | Žaltauskas Rokas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 14:22 | 7:58 |
13 | V12 | Mencevičius Rapolas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 14:26 | 8:01 |
14 | V12 | Lukoševičius Oskaras | LTU | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 14:50 | 8:14 |
15 | V12 | Papreckis Jonas | LTU | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 15:15 | 8:28 |
16 | V12 | Ruzgas Timotiejus | LTU | SM Gaja, Kaunas | 15:18 | 8:30 |
17 | V12 | Rusakevičius Motiejus | LTU | Horizontai KK, Vilnius | 15:32 | 8:37 |
18 | V12 | Paulius Mantas | LTU | O! Klaipėda, Klaipėda | 15:41 | 8:42 |
19 | V12 | Butkevičius Emilis | LTU | SM Gaja, Kaunas | 16:37 | 9:13 |
20 | V12 | Židonis Aistis | LTU | SM Gaja, Kaunas | 17:52 | 9:55 |
21 | V12 | Areška Joris | LTU | SM Gaja, Kaunas | 18:44 | 10:24 |
22 | V12 | Zhuravlev Ivan | LTU | Devyni OK, Vilnius | 19:09 | 10:38 |
23 | V12 | Lukoševičius Kernius | LTU | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 19:43 | 10:57 |
24 | V12 | Platakis Džiugas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 20:02 | 11:07 |
25 | V12 | Rudys Adomas | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 21:45 | 12:05 |
26 | V12 | Gražulis Gustas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 21:51 | 12:08 |
27 | V12 | Zaborskis Arnas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 24:34 | 13:38 |
28 | V12 | Kisarauskas Klevas | LTU | Neringos SM, Neringa | 26:53 | 14:56 |
29 | V12 | Mikšys Povilas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 29:25 | 16:20 |
30 | V12 | Turonis Džiugas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 29:27 | 16:21 |
31 | V12 | Uldinskaitė Goda | LTU | SM Gaja, Kaunas | 32:28 | 18:02 |
32 | V12 | Rusas Emilis | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 33:30 | 18:36 |
33 | V12 | Bukauskas Justinas | LTU | Neringos SM, Neringa | 50:13 | 27:53 |
V12 | Keršulis Germantas | LTU | Alytaus SRC, Alytus | dsq | ||
V12 | Ivanauskas Robertas | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | dsq |