Mängd av tävlingar: 32
Datum | Tävling Distrikt | Sport Klass | Klubb, Stad | Plats | Resultat | Dag Sträcka | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2010-10-23 | Baltic Tour Smiltynė | M5 | Oriens OK, Panevėžys | 1 dag 2 dag | 32:33 ( 2) S 38:01 ( 3) S | ||
2010-09-11 | Lietuvos čemp. labai ilga Kairiai | V | Oriens OK, Panevėžys | 1:55:55 | S | ||
2010-09-05 | Klubų taurė Paryžiaus miškas, Jonavos r. | X | Oriens OK, Panevėžys | 12 | 3:58:40 | 11 sträcka | 40:19 ( 4) S |
2010-09-04 | Lietuvos čemp. naktinis Šveicarija, Jonavos r. | V | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 58:57 | S | |
2010-08-29 | Lietuvos čemp. ilga Telšiai | V | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 1:25:58 | S | |
2010-08-28 | Mikrosprinto taurės 3 etapo finalas Germanto vila, Telšiai | H | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 3:46 | S | |
2010-08-28 | Mikrosprinto taurės 3 etapo kvalifika... Germanto vila, Telšiai | H-2 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 3:30 | S | |
2010-08-28 | Lietuvos čemp. sprintas Telšiai | V | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 14:37 | S | |
2010-08-20 | CISM relay Kongsberg | M | Lithuania | 9 | 2:02:36 | 1 sträcka | 39:35 ( 3) |
2010-08-17 | CISM middle + long Kongsberg | M | Lithuania | 1 dag 2 dag | 26:49 (16) 1:11:47 (21) | ||
2010-08-15 | WOC relay Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Lithuania | 10 | 2:20:19 | 1 sträcka | 30:32 (14) |
2010-08-08 | WOC sprint qualifications Sverresborg | M2 | Lithuania | 23 | 17:04 | ||
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | M | Lithuania | 6 | 2:07:29 | 1 sträcka | 42:11 (10) |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | M | Lithuania | 1 dag 2 dag 3 dag | dsq 15:34 (21) dsq | ||
2010-07-06 | KASP žaidynės Kleboniškis | V21 | KASP Vyčio 5-oji rinktinė, Panevėžys | 1 | 1:08:13 | ||
2010-06-25 | Mikrosprinto taurės 2 etapo kvalifika... Poilsio namai Tolieja, Molėtai | H-2 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 3:57 | S | |
2010-06-25 | Mikrosprinto taurės 2 etapo finalas Poilsio namai Tolieja, Molėtai | H | Oriens OK, Panevėžys | 4 | 4:09 | S | |
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS Molėtai | H | Oriens OK, Šiauliai | 6 | 3:20:45 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 16:02 ( 2) S 50:37 (11) S 1:17:40 ( 5) S 56:26 ( 5) S |
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė Murmuliškės, Zarasai | V | Igtisa SK, Šiauliai | 2:20:32 | 1 sträcka | 46:52 ( 1) S | |
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Liminiškės, Zarasai | V | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 36:56 | S | |
2010-06-12 | Mikrosprinto taurės 1 etapo finalas Degučiai | H | Oriens OK, Panevėžys | 4 | 2:59 | S | |
2010-06-12 | Mikrosprinto taurės 1 etapo kvalifika... Degučiai | H-2 | Oriens OK, Panevėžys | 4 | 2:44 | S | |
2010-06-04 | EOC middle final Pismenovo | M | Lithuania | 31 | 39:03 | ||
2010-06-02 | EOC relay Yasna polyana | M | Lithuania | 15 | 2:10:08 | 1 sträcka | 38:42 (14) |
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | M3 | Lithuania | 17 | 29:10 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | M3 | Lithuania | 18 | 14:51 | ||
2010-05-30 | EOC sprint final Primorsko | MB | Lithuania | 11 | 14:19 | ||
2010-05-23 | Baltic championship relay Selgise | M | Lithuania 1 | 2 | 2:07:17 | 1 sträcka | 43:00 ( 3) |
2010-05-22 | Baltic championship Selgise | M | Lithuania | 21 | 1:43:02 | ||
2010-05-16 | Studentų pirmenybės estafetė Žiežmariai | V | VU, Vilnius | 1 | 1:35:05 | 1 sträcka | 31:24 ( 1) S |
2010-05-15 | Kauno čemp. vidutinėje trasoje, Stude... Palemonas | VS | VU, Vilnius | 3 | 32:53 | S | |
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius Vilnius, Elektrėnų sav. | H | Oriens OK, Panevėžys | 1:07:53 | 1 dag 2 dag 3 dag | dsq S 1:07:53 ( 6) S dsq S |