Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC
LTU, Vilnius, 2017-05-05

Resultater

Klass BW

Bana 1 d. 4.3 km 23 K, 2 d. 16.4 km 18 K, 3 d. 12.0 km 24 K

Välj  totalt  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

PlatsFamiljenamn, NamnLandKlubb, Stad totalt Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Barlet Gaelle FRAFFCO 2:41:1819:19 (  1)1:20:40 (  3)1:01:19 (  2)
2
Haga Antonia FINFinland 2:43:2220:06 (  2)1:20:36 (  2)1:02:40 (  6)
3
Andrašiūnienė Gabrielė LTUSakas OK, Vilnius 2:51:5320:32 (  3)1:24:35 (  4)1:06:46 (  9)
4
Arlauskienė Ramunė LTUBūdakalnis OK, Ignalina 2:54:3922:01 (  9)1:28:05 (  6)1:04:33 (  7)
5
Mickevičiūtė-Juodišienė Karolina LTUFortūna OK, Vilnius 2:55:5920:54 (  5)1:25:59 (  5)1:09:06 (11)
6
Lindroth Mona FINFinland 3:01:0921:23 (  7)1:33:45 (10)1:06:01 (  8)
7
Jäggi Ursina SUISwitzerland 3:01:2426:40 (20)1:33:24 (  9)1:01:20 (  3)
8
Kubinova Veronika CZECzech Republic 3:04:3120:38 (  4)1:41:37 (14)1:02:16 (  4)
9
Strazdiņa Aiga LATMeridians OK, Cesis 3:07:1522:38 (11)1:30:01 (  8)1:14:36 (13)
10
Šimkonienė Asta LTUMedeina OK, Šlienava 3:18:5824:12 (16)1:41:06 (12)1:13:40 (12)
11
Zobena Dina LATPurva bridējs OK, Garkalne 3:23:2623:56 (13)1:42:07 (15)1:17:23 (16)
12
Reinartaitė Vaida LTUFortūna OK, Vilnius 3:24:4126:16 (19)1:41:13 (13)1:17:12 (15)
13
Denaix Lou FRAFFCO 3:25:4733:49 (24)1:44:47 (16)1:07:11 (10)
14
Knēta Mārīte LATMona OK, Cēsis 3:27:2225:12 (18)1:46:06 (20)1:16:04 (14)
15
Paulauskienė Renata LTUMedeina OK, Kaunas 3:34:1824:10 (15)1:45:57 (19)1:24:11 (19)
16
Krūmiņa Ieva LATPurva bridējs OK, Garkalne 4:13:1527:33 (21)2:13:26 (22)1:32:16 (21)
17
Kmieliauskaitė Ramunė LTUDainava OK, Alytus 4:28:1328:56 (22)2:16:15 (23)1:43:02 (22)
  Hara Marika FINFinland 1:40:5721:18 (  6)1:19:39 (  1)dns
  Michnovič Viktorija LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:42:1824:02 (14)dsq1:18:16 (17)
  Babrauskaitė Patricija Joana LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:58:3722:17 (10)1:36:20 (11)dsq
  Puišienė Roma LTUBūdakalnis OK, Vilnius 2:10:0524:45 (17)1:45:20 (17)dsq
  Søgaard Camilla DENDenmark 2:31:51dsq1:29:24 (  7)1:02:27 (  5)
  Plyševskaja Kira LTUBūdakalnis OK, Vilnius 2:54:4629:39 (23)2:25:07 (24)dns
  Kano Naoko JPNJapan 3:16:41dsq1:55:18 (21)1:21:23 (18)
  Rothweiler Maja SUISwitzerland 21:4021:40 (  8)dsqdsq
  Stengård Ingrid FINFinland 23:3023:30 (12)dsqdns
  Zaliauskaitė Algirda LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:00:14dsqdsq1:00:14 (  1)
  Januškevičienė Asta LTUFortūna OK, Vilnius 1:25:03dsqdsq1:25:03 (20)
  Kralova Vilma CZECzech Republic 1:45:24dsq1:45:24 (18)dsq