×
Nyheter
Tävlingar
Ligor
LOSF Ranking
Deltagare
Klubbar
Kartor
Banor
Kort
WOC historia
Statistik
Tjänster
Vanliga frågor
Nedladdningar
Länkar
BDAR
☰
login
Šiaulių plento dviračių lenktynės
LTU, Šiauliai, 2018-07-29
Tävling information
Mängd av deltagare:
190
Arrangörer
Statistik
Banor
Resultater
Enligt klass
Kvinnor
M30
M40
MA16
MA25
MA45
MA55
MAU23
ME
Män
V_MAS
V_U23
V30
V40
V50
V60
VA16
VA25
VA35
VA45
VA55
VA65
VAU23
VE
Enligt anmälan
...Välja anmälan...
/ Bičius Arūnas
, Daugavpils / Špakovs Sergeis
, Elektrėnai / Laucius Tautvydas
, Elektrėnai / Valentinavičius Arvydas
, Gargždai / Čepauskas Arūnas
, Gargždai / Pušinskas Vidas
, Jonava / Razgaitis Adomas
, Kaunas / Jankūnas Dainius
, Kaunas / Kmieliauskas Rokas
, Kaunas / Petrauskas Ričardas
, Klaipėda / Popov Vladislav
, Klaipėda / Sausdravas Karolis
, Panevėžys / Gaurilka Vaidas
, Panevėžys / Jurevičius Antanas
, Skuodas / Veitas Arūnas
, Šiauliai / Kiaurakis Orestas
, Šiauliai / Molnikas Tomas
, Tauragė / Zaveckis Artūras
, Vilnius / Jokubonis Vytautas
, Vilnius / Mintauskas Aivaras
, Vilnius / Pinelis Dominykas
Akmenės SC, Naujoji Akmenė / Ruškys Vytautas
Amore & Vita-Prodir, Dobele / Bogdsnovics Maris
Antaris team, Vilnius / Jurgutavičius Tomas
Autogaliunas, Šiauliai / Galinskis Gintaras
Belo cycling project, Riga / Sisolatins Arturs
Bikexpert CT, Vilnius / Kanapeckaitė Aistė
Colibri CT, Kaunas / Kelmelis Aristidas
Colibri CT, Vilnius / Gudiškis Eimantas
Colibri CT, Vilnius / Kubilius Evaldas
Dynamit energy, Virbalis / Kalvaitis Renatas
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele / Rendors Arvis
Doltcini / Eisaks Kalvis
Dope, Klaipėda / Pečkys Donatas
Dubysos SM, Šiauliai / Strockis Modestas
Dubysos SM, Šiauliai / Valys Edgaras
Dviratai - Daistatus, Akademija / Skibarka Raimondas
Dviratai - Daistatus, Garliava / Janušaitis Paulius
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys / Grigaliūnas Deividas
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys / Kiušas Petras
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys / Švenčionis Mindaugas
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Gribovskij Romanas
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Januška Saulius
Evelo team, Krasnik / Skrastins Rihards
Evelo team, Kuldiga / Vevers Girts
Evelo team, Liepaja / Eglitis Aldis
Evelo team, Riga / Vilumovs Ivo
Evelo team, Salaspils / Kalverss Maris
Focus Vilnius, Pakruojis / Mateliūnas Tomas
Focus Vilnius, Vilnius / Kalina Raimondas
Focus Vilnius, Vilnius / Šličkutė Milda
Focus Vilnius, Vilnius / Vareikis Vitalis
Impuls racing team, Vilnius / Petrauskas Pranas
Impuls racing team, Vilnius / Petrauskienė Tatjana
Jokers - Santa Monica Networks / Jurna Danielius
Jokers - Santa Monica Networks, Kaunas / Grigas Laurynas
Jokers - Santa Monica Networks, Vilnius / Juodišius Julius
Jokers - Santa Monica Networks, Vilnius / Kulikauskas Darius
Klaipėda CT, Klaipėda / Beniušis Justas
Koldas - Gramin CT, Kaunas / Blockis Vytuatas
Memel CT, Klaipėda / Džervus Darijus
MyBike - AmberMix, Kaunas / Chodočinskas Šarūnas
MyBike - AmberMix, Kaunas / Maculevičius Viktoras
MyBike - AmberMix, Kaunas / Pacevičius Šarūnas
Novel, Visaginas / Barinova Viktorija
Runglorious bastards, Vilnius / Purkenas Algirdas
Runglorious bastards, Vilnius / Staliūnas Mantas
S-Sportas, Šiauliai / Ambrazienė Ainė
Skinija 9, Klaipėda / Pečkys Albinas
SM Gaja, Kaunas / Pikalov Danylo
Team ZZK, Carnikava / Knops Kristaps
Telšiai OK, Telšiai / Augulis Andrius
Telšiai OK, Telšiai / Petrauskas Gediminas
Telšiai OK, Telšiai / Severovas Eduardas
Tomas Vaitkus racing, Kuldiga / Korbergs Ulvis Horens
Top team - Vitus DK, Vilnius / Butkevičius Algirdas
Top team cycling, Ukmergė / Talačka Lukas
Top team cycling, Vilnius / Žukov Juruj
Tukums, Riga / Petersons Martins
Velo Ghost Veloma, Klaipėda / Barkauskas Simas
Velo Liepaja, Liepaja / Jankovs Dmitrijs
Velo Šiauliai, Šiauliai / Severovas Vytas
Veloclub, Daugavpils / Kalashnikovs Viktors
Veloclub, Riga / Aleksandrova Jelena
Velomanai team, Kaunas / Antanaitis Arunas
Velomanai team, Kaunas / Paukštaitis Mantas
Velonova - Bioracer CT, Vilnius / Kaupas Gediminas
Velopeak hunters, Klaipėda / Popov Jevgenij
Velopeak hunters, Klaipėda / Stankevičius Vytautas
Velopeak, Klaipėda / Liaugodas Zilvinas
Veloratai DK, Kėdainiai / Augustinas Žilvinas
Veloratai DK, Kėdainiai / Balčikonis Vladas
Veloratai DK, Kėdainiai / Krasauskas Saulius
Veloratai DK, Kėdainiai / Lipnevičienė Ilma
Veloratai DK, Kėdainiai / Serva Vidmantas
Veloratai DK, Radviliškis / Kavaliauskas Rūtenis
Vėtrungė SK, Klaipėda / Budreikaitė Kornelija
Vėtrungė SK, Klaipėda / Gliožytė Kotryna
Vėtrungė SK, Klaipėda / Jarmoška Leonas
Vitus DK, Vilniaus m. SC, Vilnius / Petrusevičius Paulius
ZZK team, Riga / Smirnova Lyuba
Visa
Enligt banor
KOM-E ME V_MAS V_U23 VE
KOM-M M30 M40 MA16 MA25 MA45 MA55 MAU23 V30 V40 V50 V60 VA16 VA25 VA35 VA45 VA55 VA65 VAU23
Efter lag
KOM-E
KOM-M
Sträcktider
1 dag
Tillbaka till tävlingslista