×
Nyheter
Tävlingar
Ligor
LOSF Ranking
Deltagare
Klubbar
Kartor
Banor
Kort
WOC historia
Statistik
Tjänster
Vanliga frågor
Nedladdningar
Länkar
BDAR
☰
login
Ukmergės fabrikų krosų taurės Wurth etapas
LTU, Ukmergė, 2018-06-27
Tävling information
Mängd av deltagare:
165
Arrangörer
Statistik
Banor
Resultater
Enligt klass
Kvinnor
BM
BM14
Kvinnor
DM
DM14
DM50
Män
BV
BV14
BV18
BV50
Män
DV
DV14
DV16
DV50
Enligt anmälan
...Välja anmälan...
/ Petrauskas Liudvikas
A. Smetonos gimnazija, Ukmergė / Paulauskas Mindaugas
Anykščiai / Jankauskas Domas
Best team Init, Kaunas / Henriot Cedric
Best team Init, Kaunas / Janulevičius Tomas
Best team Init, Kaunas / Seibutis Justas
Best team Init, Vilnius / Bernotas Valdas
Best team Init, Vilnius / Kamarauskas Andrius
CU3E, Panevėžys / Aleliūnas Jonas
CU3E, Panevėžys / Brundza Simas
dviraciudalys.lt, Anykščiai / Baltrušaitis Arenijus
dviraciudalys.lt, Anykščiai / Žiliukas Tadas
Dviračiai, Juodupė / Šnioka Karolis
Dviračiai, Panevėžys / Bajorūnas Valdas
Dviračiai, Panevėžys / Budreckis Antanas
Dviračiai, Panevėžys / Butkus Kęstutis
Dviračiai, Panevėžys / Glebavičius Osvaldas
Dviračiai, Panevėžys / Indriuškaitė Laura
Dviračiai, Panevėžys / Kriaučiūnaitė Viltė
Dviračiai, Panevėžys / Mieželis Vytautas
Dviračiai, Panevėžys / Pilka Donatas
Dviračiai, Panevėžys / Rokas Valdas
Dviračiai, Panevėžys / Sereika Tadas
Dviračiai, Panevėžys / Tankevičius Žygimantas
Dviračiai, Panevėžys / Tarabilda Tomas
Dviračiai, Panevėžys / Urbonas Zenonas
Dviračiai, Panevėžys / Usevičius Tomas
Dviračių salonas CT, Vilnius / Gražulis Antanas
Dviračių salonas CT, Vilnius / Mintauskas Aivaras
Dviračių salonas CT, Vilnius / Ragaišis Vygandas
Dviratai - Daistatus, Druskininkai / Trimailovas Povilas
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Baltramaitė Vilma
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Kazakevičius Artūras
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Koronkevičius Giedrius
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Vaitkevičius Tomas
Ermitažas, Ukmergė / Garliauskas Andrius
Evaldas Bartaška video, Vilnius / Bartaška Evaldas
Fat burns faster, Vilnius / Balčiūtė Ieva
Fat burns faster, Vilnius / Paznekas Mindaugas
Flat tire, Utena / Rukštela Donatas
Flat tire, Utena / Rukštela Nerijus
Focus Vilnius, Vilnius / Dilys Jaunius
Grynas derlius, Kaunas / Kalvaitis Darius
Ignalina / Gruodis Gintaras
Ignalinos DK, Vilnius / Juršėnas Ričardas
Impuls racing team, Riešė / Šimkus Julius
Impuls racing team, Riešė / Valantavičius Arijus
Impuls racing team, Vilnius / Būdaitė Milda
Impuls racing team, Vilnius / Dailidonis Aurelijus
Impuls racing team, Vilnius / Mlečka Darius
Inžinerija, Ukmergė / Songaila Juozas
Irongym, Ukmergė / Jakubonis Marius
Irongym, Ukmergė / Kuliešis Valentas
Jokers - Santa Monica Networks, Ukmergė / Paulauskas Mindaugas
Kaunas / Alijošus Martynas
Kaunas / Pekarskis Domas
Kitas reikalas, Panevėžys / Galiauskas Vidmantas
Likmerė, Ukmergė / Maleronka Žilvinas
Lone rider Irmcioks, Utena / Bartaška Irmantas
Maratonas JBK, Subačius / Čekanauskas Justinas
Mybike ambermix, Panevėžys / Manikas Domas
Mybike ambermix, Vilnius / Pinaitis Marius
Naburtas, Kaunas / Petkelis Giedrius
Panevėžys / Jackevičius Mantas
Panevėžys / Jankauskas Titas
Panevėžys / Karlapavičius Simas
Panevėžys / Kriaučiūnas Rytis
Panevėžys / Mikalkevičius Gediminas
Panevėžys / Petraitis Justas
Panevėžys / Ramanauskas Donatas
Panevėžys / Truklickas Ramunas
Panevėžys / Vinciūnas Gytis
Rittal, Vilnius / Lukša Marius
Run'n'talks, Vilnius / Imbrasienė Toma
S-Sportas, Kaunas / Stanaitis Giedrius
Systemair, Ukmergė / Burneika Vilius
Systemair, Ukmergė / Pranculevičius Andrius
Solo ride, Ukmergė / Tamošiūnas Vaidas
Stansefabrikken / Mačiulytė Vytenė
Stansefabrikken, Ukmergė / Auglys Alvydas
Subačius / Čekanauskas Aurimas
Tomas Vaitkus racing, Vilnius / Balanaitis Arminas
Ukmergė
Ukmergė / Kartašovas Aldas
Ukmergė / Kaselis Raimondas
Ukmergė / Maleronka Gintaras
Ukmergė / Mikulėnas Kęstutis
Ukmergė / Oganauskaitė Upė
Ukmergė / Oganauskas Eugenijus
Ukmergė / Rimydis Artūras
Ukmergė / Taraškevičius Augustas
Ukmergės gelžbetonis AB, Ukmergė / Labunskas Marius
Ukmergės SC, Ukmergė / Sabulis Arūnas
Ukmergės SC, Ukmergė / Sabulis Kasparas
Ukmergės SC, Ukmergė / Želnys Dominykas
Ultrabike Everest team / Imbrasas Romualdas
Ultrabike Everest team, Vilnius / Rudys Jonas
Ultrabike Everest team, Vilnius / Šimoliūnas Sigitas
Umega group, Ukmergė / Kovalenka Andrej
Utena / Danilevičius Donatas
Velonova - Bioracer CT, Vilnius / Griniūtė Jurgita
Veloratai DK / Kavaliauskas Rūtenis
Veloratai DK, Kėdainiai / Gudaitis Gintaras
Veloratai DK, Kėdainiai / Lipnevičienė Ilma
Veloratai DK, Kėdainiai / Mikalauskas Virginijus
Vilnius / Česnauskis Gedvydas
Vilnius / Jančys Kasparas
Vilnius / Kirlys Jonas
Vilnius / Kizerskis Marius
Vilnius / Konovalova Nadežda
Vilnius / Mačionis Antanas
Vilnius / Mačionis Ugnius
Vilnius / Tamošiūnas Mantas
Vilnius / Višnevskis Vidas
Wurth Lietuva, Anykščiai / Motiejunas Darius
Wurth, Kaunas / Jakevičius Tadas
Visa
Enligt banor
DM14 DM50 DV14 DV16
DM DV50
DV
BM14 BV14 BV18 BV50
BM BV
Efter lag
KOMAN
Sträcktider
1 dag
Tillbaka till tävlingslista