EOC long
TUR, Sarikamis, 2019-02-10

Deltagare Kudre Daisy sträcktider

Dag 1

Klass WOMEN

Bana 14.4 km 27 K

KTid Bomtid **PlatsStålman
absolutavståndbäst skillnad *
 Sta8:15:00         
1748:19:104:103:46 0:2411%  4Alexandersson T.
2558:23:184:083:41 0:2712%  13Vyatkina M.
3378:26:563:383:05 0:3318%  19Kechkina M.
4408:32:475:514:54 0:5719%  24Koskela S.
5428:35:032:161:45 0:3130% 0:1024Alexandersson T.
6478:37:132:101:52 0:1816%  10Alexandersson T.
7458:39:011:481:35 0:1314%  21Alexandersson T.
8508:39:460:450:38 0:0718%  12Koskela S.
9548:41:321:461:26 0:2023%  12Alexandersson T.
10358:43:021:301:12 0:1825%  27Oborina T.
11728:48:465:444:28 1:1628% 0:2310Alexandersson T.
12448:53:304:443:53 0:5122%  25Eriksson H.
13599:00:507:205:46 1:3427% 0:2521Alexandersson T.
14409:07:116:214:47 1:3433% 0:3720Alexandersson T.
15419:08:311:201:16 0:045%  4Olsson M.
16499:10:522:212:14 0:075%  7Trapeznikova A.
17509:13:352:432:22 0:2115%  18Trapeznikova A.
18639:15:311:561:42 0:1414%  9Trapeznikova A.
19359:16:300:590:53 0:0611%  18Alexandersson T., Vyatkina M.
20739:21:034:333:52 0:4118%  8Alexandersson T.
21609:25:284:253:39 0:4621%  16Alexandersson T.
22569:29:374:093:27 0:4220%  18Trapeznikova A.
23619:34:405:034:05 0:5824%  19Kechkina M.
24409:35:461:060:59 0:0712%  11Alexandersson T.
25439:38:012:152:09 0:065%  7Alexandersson T.
26709:39:481:471:34 0:1314%  14Kechkina M.
27719:41:191:311:10 0:2130%  22Olsson M.
28509:43:141:551:09 0:4667% 0:3230Koskela S.
29519:44:281:140:59 0:1525%  15Olsson M.
30319:46:211:531:39 0:1414%  11Alexandersson T.
31629:47:471:261:17 0:0912%  15Koskela S., Corradini S.
32779:48:450:580:55 0:035%  4Corradini S.
 Mål9:49:420:570:50 0:0714%  8Yildirim E. S.
Resultat1:34:421:18:59 15:43 20%  2:0714

* den positiva skillnaden är mellan deltagarens tid och den bästa tiden, den negativa skillnaden är mellan deltagarens tid och den näst bästa tiden om deltagarens tid är den bästa.

** om deltagaren är mer an 10 sekunder efter grafen visas bomtid. Bomtider större an 1 minut räknas intein i grafen.