EOC long
TUR, Sarikamis, 2019-02-10

Deltagare Hančova Petra sträcktider

Dag 1

Klass WOMEN

Bana 14.4 km 27 K

KTid Bomtid **PlatsStålman
absolutavståndbäst skillnad *
 Sta8:15:00         
1748:19:214:213:46 0:3515%  6Alexandersson T.
2558:23:454:243:41 0:4319%  19Vyatkina M.
3378:27:193:343:05 0:2916%  16Kechkina M.
4408:32:385:194:54 0:259%  9Koskela S.
5438:35:052:272:09 0:1814%  26Alexandersson T.
6708:37:011:561:34 0:2223%  22Kechkina M.
7718:38:231:221:10 0:1217%  11Olsson M.
8508:39:421:191:09 0:1014%  12Koskela S.
9548:42:202:381:26 1:1284% 0:5429Alexandersson T.
10358:43:451:251:12 0:1318%  12Oborina T.
11738:48:234:383:52 0:4620%  10Alexandersson T.
12608:52:574:343:39 0:5525%  20Alexandersson T.
13568:56:594:023:27 0:3517%  16Trapeznikova A.
14619:01:564:574:05 0:5221%  17Kechkina M.
15409:03:081:120:59 0:1322%  19Alexandersson T.
16429:05:212:131:45 0:2827%  22Alexandersson T.
17479:07:402:191:52 0:2724%  22Alexandersson T.
18459:09:281:481:35 0:1314%  21Alexandersson T.
19509:10:160:480:38 0:1026%  18Koskela S.
20639:12:212:051:42 0:2323%  15Trapeznikova A.
21359:13:200:590:53 0:0611%  18Alexandersson T., Vyatkina M.
22729:18:495:294:28 1:0123%  6Alexandersson T.
23449:23:274:383:53 0:4519%  21Eriksson H.
24599:31:217:545:46 2:0837% 0:5625Alexandersson T.
25409:37:436:224:47 1:3533% 0:3521Alexandersson T.
26419:39:091:261:16 0:1013%  13Olsson M.
27499:41:342:252:14 0:118%  10Trapeznikova A.
28509:44:132:392:22 0:1712%  14Trapeznikova A.
29519:45:191:060:59 0:0712%  8Olsson M.
30319:47:111:521:39 0:1313%  8Alexandersson T.
31629:48:351:241:17 0:079%  11Koskela S., Corradini S.
32779:49:351:000:55 0:059%  13Corradini S.
 Mål9:50:300:550:50 0:0510%  5Yildirim E. S.
Resultat1:35:301:18:59 16:31 21%  2:2519

* den positiva skillnaden är mellan deltagarens tid och den bästa tiden, den negativa skillnaden är mellan deltagarens tid och den näst bästa tiden om deltagarens tid är den bästa.

** om deltagaren är mer an 10 sekunder efter grafen visas bomtid. Bomtider större an 1 minut räknas intein i grafen.