EOC long
TUR, Sarikamis, 2019-02-10

Deltagare Eriksson Hanna sträcktider

Dag 1

Klass WOMEN

Bana 14.4 km 27 K

KTid Bomtid **PlatsStålman
absolutavståndbäst skillnad *
 Sta8:15:00         
1728:19:484:484:21 0:2710%  5Koskela S.
2448:23:413:533:53 -0:02-1%  1Eriksson H.
3598:29:416:005:46 0:144%  3Alexandersson T.
4408:35:055:244:47 0:3713%  9Alexandersson T.
5438:37:222:172:09 0:086%  10Alexandersson T.
6708:39:001:381:34 0:044%  2Kechkina M.
7718:40:181:181:10 0:0811%  7Olsson M.
8508:41:341:161:09 0:0710%  5Koskela S.
9638:43:201:461:42 0:044%  2Trapeznikova A.
10358:44:150:550:53 0:024%  4Alexandersson T., Vyatkina M.
11748:49:155:004:35 0:259%  5Kravchenko A.
12558:53:133:583:41 0:178%  8Vyatkina M.
13378:56:563:433:05 0:3821% 0:1720Kechkina M.
14409:02:285:324:54 0:3813%  15Koskela S.
15419:03:561:281:16 0:1216%  20Olsson M.
16499:06:152:192:14 0:054%  4Trapeznikova A.
17509:08:512:362:22 0:1410%  10Trapeznikova A.
18549:11:192:281:26 1:0272% 0:5227Alexandersson T.
19359:12:371:181:12 0:068%  4Oborina T.
20739:17:064:293:52 0:3716% 0:107Alexandersson T.
21609:21:184:123:39 0:3315%  10Alexandersson T.
22569:25:063:483:27 0:2110%  8Trapeznikova A.
23619:30:065:004:05 0:5522% 0:2718Kechkina M.
24409:31:101:040:59 0:058%  8Alexandersson T.
25429:33:081:581:45 0:1312%  8Alexandersson T.
26479:35:152:071:52 0:1513%  4Alexandersson T.
27459:37:011:461:35 0:1112%  16Alexandersson T.
28509:37:430:420:38 0:0411%  3Koskela S.
29519:38:521:090:59 0:1017%  10Olsson M.
30319:40:441:521:39 0:1313%  8Alexandersson T.
31629:42:021:181:17 0:011%  3Koskela S., Corradini S.
32779:42:590:570:55 0:024%  3Corradini S.
 Mål9:43:530:540:50 0:048%  4Yildirim E. S.
Resultat1:28:531:19:41 9:12
-0:02
12%
-0%
1:465

* den positiva skillnaden är mellan deltagarens tid och den bästa tiden, den negativa skillnaden är mellan deltagarens tid och den näst bästa tiden om deltagarens tid är den bästa.

** om deltagaren är mer an 10 sekunder efter grafen visas bomtid. Bomtider större an 1 minut räknas intein i grafen.