EOC long
TUR, Sarikamis, 2019-02-10

Deltagare Melchova Lenka sträcktider

Dag 1

Klass WOMEN

Bana 14.4 km 27 K

KTid Bomtid **PlatsStålman
absolutavståndbäst skillnad *
 Sta8:15:00         
1748:19:284:283:46 0:4219%  7Alexandersson T.
2558:23:504:223:41 0:4119%  18Vyatkina M.
3378:27:213:313:05 0:2614%  15Kechkina M.
4408:32:395:184:54 0:248%  8Koskela S.
5418:34:021:231:16 0:079%  10Olsson M.
6498:36:312:292:14 0:1511%  15Trapeznikova A.
7508:39:072:362:22 0:1410%  10Trapeznikova A.
8638:41:001:531:42 0:1111%  6Trapeznikova A.
9358:41:560:560:53 0:036%  9Alexandersson T., Vyatkina M.
10738:46:374:413:52 0:4921% 0:1313Alexandersson T.
11608:50:514:143:39 0:3516%  11Alexandersson T.
12568:54:443:533:27 0:2613%  10Trapeznikova A.
13618:59:495:054:05 1:0024% 0:2220Kechkina M.
14409:00:511:020:59 0:035%  2Alexandersson T.
15439:03:032:122:09 0:032%  2Alexandersson T.
16709:04:521:491:34 0:1516%  15Kechkina M.
17719:06:031:111:10 0:011%  2Olsson M.
18509:07:221:191:09 0:1014%  12Koskela S.
19549:09:021:401:26 0:1416%  6Alexandersson T.
20359:10:221:201:12 0:0811%  6Oborina T.
21729:15:525:304:28 1:0223% 0:217Alexandersson T.
22449:20:154:233:53 0:3013%  14Eriksson H.
23599:26:416:265:46 0:4012%  10Alexandersson T.
24409:32:446:034:47 1:1626% 0:3217Alexandersson T.
25429:34:452:011:45 0:1615%  9Alexandersson T.
26479:36:522:071:52 0:1513%  4Alexandersson T.
27459:38:321:401:35 0:055%  9Alexandersson T.
28509:39:170:450:38 0:0718%  12Koskela S.
29519:40:591:420:59 0:4373% 0:3427Olsson M.
30319:42:441:451:39 0:066%  3Alexandersson T.
31629:44:061:221:17 0:056%  7Koskela S., Corradini S.
32779:45:040:580:55 0:035%  4Corradini S.
 Mål9:46:051:010:50 0:1122%  14Yildirim E. S.
Resultat1:31:051:18:59 12:06 15%  2:028

* den positiva skillnaden är mellan deltagarens tid och den bästa tiden, den negativa skillnaden är mellan deltagarens tid och den näst bästa tiden om deltagarens tid är den bästa.

** om deltagaren är mer an 10 sekunder efter grafen visas bomtid. Bomtider större an 1 minut räknas intein i grafen.