EOC long
TUR, Sarikamis, 2019-02-10

Deltagare Grigorova Antoniya sträcktider

Dag 1

Klass WOMEN

Bana 14.4 km 27 K

KTid Bomtid **PlatsStålman
absolutavståndbäst skillnad *
 Sta8:15:00         
1738:18:533:533:38 0:157%  4Trapeznikova A.
2608:22:393:463:39 0:073%  2Alexandersson T.
3568:26:253:463:27 0:199%  6Trapeznikova A.
4618:31:104:454:05 0:4016%  9Kechkina M.
5408:32:121:020:59 0:035%  2Alexandersson T.
6438:34:252:132:09 0:043%  5Alexandersson T.
7708:36:312:061:34 0:3234% 0:1728Kechkina M.
8718:38:291:581:10 0:4869% 0:3726Olsson M.
9508:40:001:311:09 0:2232% 0:1126Koskela S.
10638:42:132:131:42 0:3130% 0:1518Trapeznikova A.
11358:43:080:550:53 0:024%  4Alexandersson T., Vyatkina M.
12748:47:464:384:35 0:031%  2Kravchenko A.
13558:51:413:553:41 0:146%  4Vyatkina M.
14378:54:523:113:05 0:063%  4Kechkina M.
15409:00:265:344:54 0:4014%  16Koskela S.
16419:01:531:271:16 0:1114%  17Olsson M.
17499:04:252:322:14 0:1813%  16Trapeznikova A.
18509:07:423:172:22 0:5539% 0:3327Trapeznikova A.
19549:09:281:461:26 0:2023%  12Alexandersson T.
20359:10:531:251:12 0:1318%  12Oborina T.
21729:15:555:024:28 0:3413%  3Alexandersson T.
22449:20:074:123:53 0:198%  9Eriksson H.
23599:27:377:305:46 1:4430% 0:5022Alexandersson T.
24409:32:585:214:47 0:3412%  7Alexandersson T.
25429:35:022:041:45 0:1918%  11Alexandersson T.
26479:37:132:111:52 0:1917%  13Alexandersson T.
27459:38:591:461:35 0:1112%  16Alexandersson T.
28509:39:500:510:38 0:1334%  25Koskela S.
29519:41:071:170:59 0:1831%  19Olsson M.
30319:43:202:131:39 0:3434% 0:1926Alexandersson T.
31629:44:461:261:17 0:0912%  15Koskela S., Corradini S.
32779:45:481:020:55 0:0713%  18Corradini S.
 Mål9:46:551:070:50 0:1734%  26Yildirim E. S.
Resultat1:31:551:19:34 12:21 16%  3:029

* den positiva skillnaden är mellan deltagarens tid och den bästa tiden, den negativa skillnaden är mellan deltagarens tid och den näst bästa tiden om deltagarens tid är den bästa.

** om deltagaren är mer an 10 sekunder efter grafen visas bomtid. Bomtider större an 1 minut räknas intein i grafen.