EOC long
TUR, Sarikamis, 2019-02-10

Deltagare Oborina Tatiana sträcktider

Dag 1

Klass WOMEN

Bana 14.4 km 27 K

KTid Bomtid **PlatsStålman
absolutavståndbäst skillnad *
 Sta8:15:00         
1738:18:503:503:38 0:126%  3Trapeznikova A.
2608:22:534:033:39 0:2411%  7Alexandersson T.
3568:26:483:553:27 0:2814%  11Trapeznikova A.
4618:31:004:124:05 0:073%  2Kechkina M.
5408:32:361:360:59 0:3763% 0:3031Alexandersson T.
6428:34:582:221:45 0:3735% 0:2427Alexandersson T.
7478:37:112:131:52 0:2119%  17Alexandersson T.
8458:38:501:391:35 0:044%  6Alexandersson T.
9508:39:380:480:38 0:1026%  18Koskela S.
10548:41:061:281:26 0:022%  2Alexandersson T.
11358:42:181:121:12 -0:02-3%  1Oborina T.
12748:47:225:044:35 0:2911%  7Kravchenko A.
13558:51:274:053:41 0:2411%  11Vyatkina M.
14378:54:443:173:05 0:126%  6Kechkina M.
15408:59:455:014:54 0:072%  3Koskela S.
16419:01:091:241:16 0:0811%  11Olsson M.
17499:03:342:252:14 0:118%  10Trapeznikova A.
18509:06:252:512:22 0:2920% 0:1123Trapeznikova A.
19639:08:161:511:42 0:099%  3Trapeznikova A.
20359:09:171:010:53 0:0815%  26Alexandersson T., Vyatkina M.
21729:14:265:094:28 0:4115%  4Alexandersson T.
22449:18:344:083:53 0:156%  8Eriksson H.
23599:24:496:155:46 0:298%  7Alexandersson T.
24409:29:384:494:47 0:021%  2Alexandersson T.
25439:31:572:192:09 0:108%  12Alexandersson T.
26709:33:371:401:34 0:066%  5Kechkina M.
27719:35:331:561:10 0:4666% 0:3725Olsson M.
28509:36:511:181:09 0:0913%  10Koskela S.
29519:38:061:150:59 0:1627%  16Olsson M.
30319:39:571:511:39 0:1212%  5Alexandersson T.
31629:42:112:141:17 0:5774% 0:4829Koskela S., Corradini S.
32779:43:171:060:55 0:1120%  27Corradini S.
 Mål9:44:251:080:50 0:1836% 0:1227Yildirim E. S.
Resultat1:29:251:19:34 9:51
-0:02
12%
-1%
2:427

* den positiva skillnaden är mellan deltagarens tid och den bästa tiden, den negativa skillnaden är mellan deltagarens tid och den näst bästa tiden om deltagarens tid är den bästa.

** om deltagaren är mer an 10 sekunder efter grafen visas bomtid. Bomtider större an 1 minut räknas intein i grafen.