WOC, JWOC, EYOC middle
SWE, Piteå, 2019-03-23

Deltagare Westli Andersen Evine sträcktider

Dag 1

Klass W

Bana 9.3 km 29 K

KTid Bomtid **PlatsStålman
absolutavståndbäst skillnad *
 Sta10:10:00         
13310:12:202:201:52 0:2825%  8Koskela S.
23410:13:381:181:08 0:1015%  16Kechkina M., Alexandersson T.
36210:15:472:091:52 0:1715%  14Kechkina M.
43510:18:132:261:48 0:3835% 0:1927Oborina T.
54710:19:391:261:07 0:1928%  13Kechkina M.
65010:20:320:530:48 0:0510%  6Reponen M.
74910:21:441:121:06 0:069%  7Trapeznikova A.
85910:23:221:381:16 0:2229%  17Alexandersson T.
97210:25:572:352:08 0:2721%  15Alexandersson T.
106310:26:460:490:44 0:0511%  4Lindkvist L.
115410:29:402:542:35 0:1912%  9Alexandersson T.
123510:31:402:001:45 0:1514%  12Oborina T.
136710:33:381:581:42 0:1616%  13Trapeznikova A.
144610:34:531:151:04 0:1117%  16Alexandersson T.
155910:36:481:551:32 0:2325%  19Alexandersson T.
163110:39:052:172:05 0:1210%  5Alexandersson T.
176410:40:251:201:04 0:1625%  18Koskela S.
1813810:42:402:151:45 0:3029% 0:1226Alexandersson T.
193510:44:261:461:35 0:1112%  12Kechkina M., Oborina T.
206510:46:191:531:43 0:1010%  4Alexandersson T.
214410:47:481:291:17 0:1216%  9Kechkina M.
225910:49:281:401:26 0:1416%  14Alexandersson T.
2323510:51:332:052:00 0:054%  10Neumannova K.
246110:52:491:160:44 0:3273% 0:2428Koskela S., Farnes H. T.
259310:54:451:561:45 0:1110%  12Oborina T.
268510:55:521:071:01 0:0610%  21Kechkina M.
2710310:56:280:360:35 0:013%  2Farnes H. T.
285310:57:321:040:58 0:0610%  6Eriksson H.
2910010:57:510:190:18 0:016%  6Kechkina M., Alexandersson T., Oborina T., Corradini S., Farnes H. T.
 Mål10:59:011:101:06 0:046%  6Corradini S.
Resultat49:0141:49 7:12 17%  0:5513

* den positiva skillnaden är mellan deltagarens tid och den bästa tiden, den negativa skillnaden är mellan deltagarens tid och den näst bästa tiden om deltagarens tid är den bästa.

** om deltagaren är mer an 10 sekunder efter grafen visas bomtid. Bomtider större an 1 minut räknas intein i grafen.