WOC, JWOC, EYOC middle
SWE, Piteå, 2019-03-23

Deltagare Erhart Antonia sträcktider

Dag 1

Klass W

Bana 9.3 km 29 K

KTid Bomtid **PlatsStålman
absolutavståndbäst skillnad *
 Sta10:10:00         
13110:13:283:282:14 1:1455%  10Oborina T.
26410:14:581:301:04 0:2641%  23Koskela S.
313810:17:172:191:45 0:3432%  29Alexandersson T.
43510:19:402:231:35 0:4851%  28Kechkina M., Oborina T.
54710:21:522:121:07 1:0597% 0:2531Kechkina M.
65010:23:261:340:48 0:4696% 0:1832Reponen M.
74910:25:021:361:06 0:3045%  29Trapeznikova A.
85910:27:142:121:16 0:5674% 0:1130Alexandersson T.
97210:30:273:132:08 1:0551%  19Alexandersson T.
106310:31:301:030:44 0:1943%  23Lindkvist L.
115410:35:283:582:35 1:2354%  26Alexandersson T.
123510:38:323:041:45 1:1975% 0:1730Oborina T.
136510:41:202:481:43 1:0563%  28Alexandersson T.
144410:43:312:111:17 0:5470%  31Kechkina M.
155910:45:432:121:26 0:4653%  28Alexandersson T.
163310:48:232:401:55 0:4539%  17Lindkvist L.
173410:50:081:451:08 0:3754%  27Kechkina M., Alexandersson T.
186210:53:493:411:52 1:4997% 0:4332Kechkina M.
193510:56:362:471:48 0:5955%  28Oborina T.
206710:58:592:231:42 0:4140%  29Trapeznikova A.
214611:00:331:341:04 0:3047%  28Alexandersson T.
225911:03:022:291:32 0:5762%  31Alexandersson T.
2323511:05:582:562:00 0:5647%  27Neumannova K.
246111:07:481:500:44 1:06150% 0:4033Koskela S., Farnes H. T.
259311:10:332:451:45 1:0057%  31Oborina T.
268511:12:281:551:01 0:5489% 0:1831Kechkina M.
2710311:13:210:530:35 0:1851%  31Farnes H. T.
285311:14:491:280:58 0:3052%  30Eriksson H.
2910011:15:160:270:18 0:0950%  31Kechkina M., Alexandersson T., Oborina T., Corradini S., Farnes H. T.
 Mål11:16:501:341:06 0:2842%  33Corradini S.
Resultat1:06:5042:01 24:49 59%  2:5229

* den positiva skillnaden är mellan deltagarens tid och den bästa tiden, den negativa skillnaden är mellan deltagarens tid och den näst bästa tiden om deltagarens tid är den bästa.

** om deltagaren är mer an 10 sekunder efter grafen visas bomtid. Bomtider större an 1 minut räknas intein i grafen.