Gajos žiemos sprintų taurė
LTU, Kaunas, Kauko laiptai, 2020-03-14

Resultater

Klass M35

Bana 1 d. 3.4 km 19 K, 2 d. 4.2 km 19 K, 3 d. 3.7 km 22 K, 4 d. 3.8 km 25 K

Välj  totalt  Senamiestis  Žaliakalnis  Palemonas  Šilainiai  

PlatsFamiljenamn, NamnLandKlubb, Stad totalt Senamiestis Žaliakalnis Palemonas Šilainiai
  Krasauskė Giedrė LTUMedeina OK   1232:22 (  4)1623:12 (  2)1224:07 (  4)1627:25 (  2)
  Bazelienė Olga LTUOK Fortūna   1033:29 (  6)1223:55 (  4)1622:27 (  2)1427:54 (  3)
  Džiaugienė Laima LTUMedeina OK   345:39 (13)137:30 (15)dnf dnf 
  Koženiauskienė Kristina LTUind.   734:20 (  9)725:45 (  9)1025:47 (  6)537:34 (11)
  Kumpytė Rasa LTUOK Lėvuo   dns 330:45 (13)dnf 439:08 (12)
  Balčiūnaitė Lina LTUOK Takas   635:01 (10)528:16 (11)dnf dnf 
  Murėnienė Agnė LTUMedeina OK   1632:10 (  2)825:19 (  8)826:23 (  8)732:09 (  9)
  Kesylienė Eglė LTUO! Klaipėda   438:10 (12)dnf dnf 637:15 (10)
  Čaplikienė Rūta LTUOK Takas   537:40 (11)428:39 (12)629:13 (10)dnf 
  Paulauskienė Renata LTUMedeina OK   1133:25 (  5)1423:45 (  3)dnf 1229:06 (  4)
  Šimkonienė Asta LTUMedeina OK   933:43 (  7)925:11 (  7)dnf dnf 
  Styrienė Agnė LTUIOSK Būdakalnis   1432:17 (  3)1124:22 (  5)1124:46 (  5)1030:54 (  6)
  Tomkuvienė Karolina LTUBest Team Init   dns dnf dnf dnf 
  Grigaliūnaitė Agnė LTUOK Lėvuo   1828:09 (  1)1821:47 (  1)1821:37 (  1)1825:51 (  1)
  Drūlienė Viltė LTUMedeina OK   251:25 (14)dnf dnf dnf 
  Šinkūnienė Dovilė LTURASSK   834:17 (  8)dnf dnf 831:52 (  8)
  Siliuk Renata LTUOK Fortūna   dnf 625:55 (10)726:31 (  9)dnf 
  Balčiūnaitė Vilma LTUTelšiai OK   dnf dns dnf dnf 
  Eigelė Lina LTUO! Klaipėda   dnf 237:03 (14)442:32 (12)256:55 (14)
  Bogužinskienė Audra LTUMedeina OK   dnf 1024:31 (  6)925:58 (  7)1130:12 (  5)
  Drazdauskienė Jūratė LTUOK Lėvuo   dnf dnf 530:50 (11)dnf 
  Siudikienė Dalia LTURudamina OK   dnf dnf 1423:51 (  3)dnf 
  Tirlikienė Rūta LTUOK Karšuva   dnf dnf dnf 1030:54 (  6)
  Laukaitienė Vaida LTUMedeina OK   dnf dnf dnf 341:09 (13)
  Paulienė Jolanta LTUO! Klaipėda           
  Šulčienė Jolanta LTUOK Perkūnas           
  Jautakienė Giedrė LTUOK Rudamina           
  Macijauskė Daiva LTUOK Perkūnas           
  Domarkienė Jolita LTUOK Versmė           
  Tamoševičienė Dovilė LTUOK Ąžuolas