Xtrasa sprintas - LTeam olimpiniame žiemos festivalyje
LTU, Druskininkai, 2020-02-01

Resultater

Klass M16

Bana 2.5 km

PlatsFamiljenamn, NamnLandKlubb, Stad Tid min/km
1
Kubiliūtė Gustė LTULeipalingio progimnazija, Leipalingis 12:33.4 5:01
1
Ragelytė Kamilė LTULeipalingio progimnazija, Leipalingis 12:33.4 5:01
3
Pujanauskaitė Aistė LTUJaunimas gali, Simnas 14:36.0 5:50
4
Valutkevičiūtė Džesika LTULeipalingio progimnazija, Leipalingis 15:07.0 6:02
5
Olšauskaitė Ieva LTULeipalingio progimnazija, Leipalingis 15:07.2 6:02
6
Kuranovaitė Kamilė LTULinksmosios pėdutės, Vilnius 15:24.3 6:09
7
Berškytė Paulina LTUJaunimas gali, Miroslavas 15:40.4 6:16
8
Kripaitė Emilija LTUTRItonas, Klaipėda 15:52.2 6:20
9
Žilinskaitė Ugnė LTUJaunimas gali, Miroslavas 16:57.2 6:46
10
Kastanavičiūtė Vaiva LTUJaunimas gali, Miroslavas 17:16.3 6:54
11
Dalydaitė Aurėja LTULeipalingio progimnazija 17:44.9 7:05
12
Jarmalavičiūtė Vytė LTULeipalingio progimnazija, Leipalingis 17:49.8 7:07
13
Vaitkutė Aura LTUJaunimas gali, Ariogala 18:00.6 7:12
14
Strokan Adriana LTUJaunimas gali, Ariogala 18:00.8 7:12
15
Žilinskaitė Eglė LTUJaunimas gali, Miroslavas 18:42.1 7:28
15
Žąsaitytė Kamilė LTUJaunimas gali, Miroslavas 18:42.1 7:28
17
Juršytė Gabrielė LTULeipalingio progimnazija, Leipalingis 19:25.6 7:46
18
Masaitytė Rimantė LTUJaunimas gali, Ariogala 20:34.4 8:13
19
Mažeikaitė Jonė LTUJaunimas gali, Simnas 21:52.1 8:44
20
Vasiljevaitė Augustė LTUJaunimas gali, Simnas 21:53.7 8:45
21
Meironaitė Aura LTUJaunimas gali, Ariogala 22:57.8 9:11
22
Mūraitė Ugnė LTUJaunimas gali, Ariogala 23:02.1 9:12
23
Paznokaitė Rusnė LTUJaunimas gali, Ariogala 23:19.5 9:19
24
Gvildytė Samanta LTUJaunimas gali, Ariogala 24:12.3 9:40
25
Rameikaitė Skaistė LTUJaunimas gali, Simnas 24:22.8 9:45
26
Burdulytė Kornelija LTUJaunimas gali, Simnas 24:22.9 9:45
27
Klimauskaitė Austėja LTUJaunimas gali, Simnas 25:09.0 10:03
28
Jurkonytė Viktorija LTULeipalingio progimnazija 27:29.3 10:59
29
Stebulytė Smiltė LTUJaunimas gali, Simnas 27:30.8 11:00
30
Vasiljevaitė Eva LTUJaunimas gali, Simnas 27:36.0 11:02
31
Packevičiūtė Skaistė LTUJaunimas gali, Simnas 27:39.0 11:03
32
Maceikaitė Kamelija LTUJaunimas gali, Kybartai 27:48.7 11:07