Колькасць спаборніцтваў: 175
Дата | Спаборніцтвы Мясцовасць | Спорт Група | Клуб, Горад | Месца | Вынік | Дзень Этап | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė Mikniškės | M | Devyni OK, Vilnius | 6 | 45:48 | Р | |
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė Vilnius | M | Devyni OK, Vilnius | 3 | 2:07:23 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 18:11 ( 5) Р 59:17 ( 3) Р 49:55 ( 5) Р |
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE Aukštadvaris, Rangava | W | Devyni OK, Vilnius | 3 | 2:11:00 | 1 дзень 2 дзень | 38:54 ( 3) Р 1:32:06 ( 3) Р |
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė Paduoblio miškas, Prienų r. | M | Devyni OK, Vilnius | 1 | 1:50:52 | 1 дзень 2 дзень | 1:01:34 ( 1) Р 49:18 ( 4) Р |
2024-02-10 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... Vilnius, Aukštoji Veržuva | MA | Devyni OK, Vilnius | 51:15 | |||
2024-01-27 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... Vilnius, Šilėnai, Mikališkės | MA | Devyni OK, Vilnius | 54:39 | |||
2024-01-07 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... Vilnius, Gulbinai | MA | Devyni OK, Vilnius | 1:00:15 | |||
2023-12-03 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... Vilnius | MA | Devyni OK, Vilnius | 50:39 | |||
2023-11-18 | Vilnius city race Vilnius | M | Devyni OK, Vilnius | 2 | 39:49 | Р | |
2023-10-21 | Lietuvos taurė Gražutė, Zarasų raj. | M | Devyni OK, Vilnius | 7 | 1:45:04 | 1 дзень 2 дзень | 41:35 ( 7) Р 1:03:29 ( 9) Р |
2023-10-14 | Rudaminos taurė Šveicarai, Vilniaus r. | M | Devyni OK, Vilnius | 1 | 53:27 | Р | |
2023-10-07 | Vilniaus taurė Kirzinė, Bražuolė | M | Devyni OK, Vilnius | 38:35 | 1 дзень | 38:35 ( 1) Р | |
2023-09-16 | Lietuvos čemp. bendras startas Dengtiltis | M | Devyni OK, Vilnius | 2 | 1:03:29 | Р | |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga Šventininkai , Vilniaus r. | M | Devyni OK, Vilnius | dsq | Р | ||
2023-09-02 | Klubų taurė Juodaklonio k., Trakų r. | X | Devyni OK, Vilnius | 23 | 4:27:52 | 2 этап | 37:13 ( 4) Р |
2023-08-26 | Jono Vileišio taurė Kaukinės miškas | M | Devyni OK, Vilnius | 1 | 1:34:08 | 1 дзень 2 дзень | 36:49 ( 1) Р 57:19 ( 1) Р |
2023-08-20 | Klajūno taurė Alnė, Molėtų r. | M | Devyni OK, Vilnius | 3 | 49:27 | Р | |
2023-08-05 | Foreststadiums.lt sprintų taurė Vilniaus senamiestis | MA | Devyni OK, Vilnius | 1 | 49:47 | 1 дзень 2 дзень | 24:07 ( 1) Р 25:40 ( 1) Р |
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS Gėsalai, Papė | W | Devyni OK, Vilnius | 2 | 2:48:48 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 47:30 ( 1) Р 1:18:00 ( 3) Р 43:18 ( 3) Р |
2023-06-16 | Nida - 3 days Nida | W | Devyni OK, Vilnius | 2:05:01 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 25:04 Р 54:05 Р 45:52 Р | |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šilutė | MV | Devyni OK, Vilnius | dsq | 1 этап | dsq Р | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas Šilutė | M | Devyni OK, Vilnius | 4 | 14:17 | Р | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas Šilutė | M-SF2 | Devyni OK | 6 | 7:47 | Р | |
2023-06-04 | Saulės estafetė Bukiškio miškas | M21 | Devyni OK, Vilnius | 2:38:08 | 1 этап | 44:21 ( 1) Р | |
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė Onuškis | M | Devyni OK, Vilnius | 8 | 3:42:47 | 1 этап | 46:20 ( 3) Р |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė Onuškis | M | Devyni OK, Vilnius | 5 | 43:45 | Р | |
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | M | Devyni OK, Vilnius | 2 | 2:32:11 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 16:07 ( 3) Р 1:07:16 ( 2) Р 1:08:48 ( 4) Р |
2023-04-29 | Alytaus čempionatas Staniavos miškas | M | Devyni OK, Vilnius | 1 | 36:35 | Р | |
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE Aukštadvaris | W | Devyni OK, Vilnius | 2 | 2:15:17 | 1 дзень 2 дзень | 38:51 ( 1) Р 1:36:26 ( 3) Р |
2023-04-10 | Riešės pavasaris Riešės miškas | B | Devyni OK, Vilnius | 3 | 53:47 | Р | |
2023-03-26 | Kauno estafetė Buktos miškas | M | Devyni OK, Vilnius | dsq | 1 этап | 48:12 ( 1) Р | |
2023-03-12 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... Vilnius, Avižieniai | MA | Devyni OK, Vilnius | 45:12 | |||
2023-01-29 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... Vilnius, Gulbinai | MA | Devyni OK, Vilnius | 59:15 | |||
2023-01-15 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... Vilnius | MA | Devyni OK, Vilnius | 44:16 | |||
2022-10-02 | ACO Rudens estafetė Dembina | V45 | Devyni OK, Vilnius | 1 | 3:14:16 | 1 этап | 53:11 ( 1) Р |
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas Šilėnų miškas, Vilniaus r. | M | Devyni OK, Vilnius | 3 | 1:22:31 | Р | |
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga Dūkštų miškas, Vilniaus r. | M | Devyni OK, Vilnius | 3 | 1:24:26 | Р | |
2022-09-04 | Klubų taurė Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Devyni OK, Vilnius | 15 | 4:35:58 | 2 этап | 37:03 ( 3) Р |
2022-08-21 | Klajūno taurė Garšvėnai, Girsteitiškio sen. | M | Devyni OK, Vilnius | 2 | 51:36 | Р | |
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS Merkinė | W | Devyni OK, Vilnius | 1 | 3:13:38 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень 4 дзень | 45:24 ( 2) Р 49:46 ( 3) Р 58:04 ( 2) Р 40:24 ( 2) Р |
2022-06-17 | Nida - 3 days Nida | W | Devyni OK, Vilnius | 2:29:30 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 28:50 Р 1:13:39 Р 47:01 Р | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas Šiauliai | M | Devyni OK, Vilnius | 6 | 15:12 | Р | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas Šiauliai | MSF1 | Devyni OK | 6 | 10:15 | Р | |
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | W | Devyni OK, Vilnius | 2 | 2:24:35 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 15:43 ( 3) Р 1:14:20 ( 2) Р 54:32 ( 2) Р |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė Moluvėnų k., Lentvario sen. | M | Devyni OK, Vilnius | 9 | 3:42:25 | 1 этап | 44:04 ( 1) Р |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė Dirkliškių miškas, Trakų r. | M | Devyni OK, Vilnius | 4 | 38:10 | Р | |
2022-04-23 | Pavasario taurė Spring cup WRE Drabužninkų k., Trakų r. | W | Devyni OK, Vilnius | 5 | 2:20:16 | 1 дзень 2 дзень | 46:57 ( 6) Р 1:33:19 ( 5) Р |
2022-04-18 | Europos parko sprintas Vilnius, Europos parkas | MOT | Devyni OK, Vilnius | 1 | 20:32 | Р | |
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas Giraitiškių miškas, Prienų r. | M | Devyni OK, Vilnius | 1 | 37:24 | Р | |
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė Spindžiaus miškas | M | Devyni OK, Vilnius | 2 | 1:41:51 | 1 дзень 2 дзень | 55:49 ( 2) Р 46:02 ( 2) Р |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė Vilnius | M | Devyni OK, Vilnius | 4 | 1 дзень 3 дзень 4 дзень | 19:41 ( 9) Р 18:37 ( 3) Р 16:15 ( 2) Р | |
2022-03-05 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... Vilnius, Ravai | MA | Devyni OK, Vilnius | 1:23:48 | |||
2022-02-27 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... Vilnius, Avižieniai, Karabelkai | MA | Devyni OK, Vilnius | 54:27 | |||
2022-02-12 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... Vilnius | MA | Devyni OK, Vilnius | 55:39 | |||
2021-10-10 | Atviras Prienų OS čempionatas Giraitiškių miškas, Prienų r. | M | Devyni OK, Vilnius | 3 | 53:42 | Р | |
2021-10-02 | Lietuvos čemp. labai ilga Sukros kaimas, Elektrėnų sav. | M | Devyni OK, Vilnius | 1 | 1:47:13 | Р | |
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga Subartonių miškas, Varėnos r. | M | Devyni OK, Vilnius | 1:30:16 | Р | ||
2021-09-11 | Pavasario taurė Spring cup 2xWRE COVI... Burbiškės, Vievio seniūnija | W | Devyni OK, Vilnius | 5 | 2:15:01 | 1 дзень 2 дзень | 47:33 ( 4) Р 1:27:28 ( 5) Р |
2021-09-04 | Alytaus taurė Apsingė, Varėnos r. | M | Devyni OK, Vilnius | 2 | 55:48 | Р | |
2021-08-29 | Klubų taurė Vilnius, Rokantiškės | MIX | Devyni OK, Vilnius | dsq | 2 этап | 36:03 ( 4) Р | |
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS Vilnius | M | Devyni OK, Vilnius | 2 | 2:30:58 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 54:16 ( 2) Р 1:03:27 ( 2) Р 33:15 ( 1) Р |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W | Devyni OK, Vilnius | 1 | 2:45:00 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 16:33 ( 1) Р 1:27:11 ( 1) Р 1:01:16 ( 1) Р |
2021-07-09 | WOC long Hermanky | W | Belarus | 50 | 2:02:30 | Р | |
2021-07-06 | WOC middle qualification Smržovka | WC | Belarus | 25 | 43:09 | Р | |
2021-07-06 | WOC middle final Smržovka | W | Belarus | 49 | 1:09:35 | Р | |
2021-06-16 | Nida - 5 days Nida | W | Devyni OK, Vilnius | 1 дзень 2 дзень 3 дзень 4 дзень 5 дзень | 41:31 Р 48:52 Р 27:32 Р dsq Р dsq Р | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Tiltiškių k. Zarasų r. | M | Devyni OK, Vilnius | 3 | 47:29 | Р | |
2021-05-30 | Baltic championship relay Kryžbarkas | W | Belarus | 5 | 2:24:49 | 3 этап | 49:55 ( 5) Р |
2021-05-29 | Baltic championship Šiauliai | W | Belarus | 7 | 1:48:40 | Р | |
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... Varnikai, Trakų raj. | A | Devyni OK, Vilnius | 12 | 1:08:50 | Р | |
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Panevėžys | MV35 | Devyni OK, Vilnius | 8 | 44:43 | 2 этап | 13:42 ( 7) Р |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas Panevėžys | M | Devyni OK, Vilnius | 3 | 13:22 | Р | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Apsingės kaimas. Varėnos r. | M | Devyni OK, Vilnius | 5 | 38:45 | Р | |
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė Rykantai | V35 | Devyni OK, Vilnius | dsq | 1 этап | 41:49 ( 3) Р | |
2020-09-26 | Spring Cup 2021 test run Rykantai | M | Devyni OK, Vilnius | 1 | 44:37 | Р | |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W | Devyni OK, Vilnius | 5 | 2:58:58 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 20:37 ( 4) Р 1:40:14 ( 6) Р 58:07 ( 5) Р |
2020-09-12 | Alytaus taurė Vangelonys, Alytaus r. | M | Devyni OK, Vilnius | 1 | 45:24 | Р | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga Kibyšių miškas | M | Devyni OK, Vilnius | dsq | Р | ||
2020-08-30 | Klubų taurė Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Devyni OK, Vilnius | 22 | 4:47:58 | 2 этап | 41:36 ( 5) Р |
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS Dzūkija | D | Devyni OK, Vilnius | 1:41:39 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 41:54 ( 3) Р 59:45 ( 4) Р dsq Р | |
2020-07-25 | Jūros šventė Klaipėda | W | Devyni OK, Vilnius | 1 | 1:28:32 | 1 дзень 2 дзень | 50:03 ( 2) Р 38:29 ( 1) Р |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | ME | Devyni OK, Vilnius | 12 | 1 дзень 2 дзень 5 дзень | 26:09 ( 3) Р 29:57 ( 2) Р 23:37 ( 4) Р | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos Nida | M | Devyni OK, Vilnius | 1 дзень 2 дзень 3 дзень 4 дзень | 22:16 Р 36:43 Р dnf dnf | ||
2020-03-08 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 4 e... Vilnius | MA | Devyni OK, Vilnius | 50:22 | |||
2020-02-09 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 3 e... Vievis | MA | Devyni OK, Vilnius | 58:36 | |||
2019-10-19 | 50 KP Bezdonys, Vilniaus r. | V | Devyni OK, Vilnius | 47:53 | Р | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup Juodkrantė | D | Devyni OK, Vilnius | 1 | 1:25:16 | 1 дзень 2 дзень | 49:27 ( 3) Р 35:49 ( 1) Р |
2019-10-05 | Lietuvos čemp. labai ilga Semeliškės | M | Devyni OK, Vilnius | 1 | 1:56:11 | Р | |
2019-09-29 | ACO Ruduo estafetė Poilsio aikštelė A1 34,45 km | V | Devyni OK, Vilnius | 7 | 2:20:13 | 2 этап | 45:01 ( 3) Р |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga Ravų miškas, Vilniaus r. | M | Devyni OK, Vilnius | 2 | 1:21:49 | Р | |
2019-09-07 | Alytaus taurė Alytus | M | Devyni OK, Minsk | 1 | 38:40 | Р | |
2019-08-31 | Klubų taurė Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Devyni OK, Vilnius | 18 | 4:35:14 | 2 этап | 41:41 (12) Р |
2019-08-24 | Klajūno taurė Stirniai, Molėtų r. | M | Devyni OK, Minsk | 1 | 50:53 | Р | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | W1 | Belarus | 25 | 40:00 | Р | |
2019-06-29 | Neringa cup Nida | W | Devyni OK, Vilnius | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 1:05:54 ( 1) Р 37:33 ( 1) Р 47:25 ( 1) Р | ||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS Vištytis | D | Devyni OK, Minsk | 3 | 2:43:53 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень 4 дзень | 16:09 ( 1) Р 51:02 ( 4) Р 54:55 ( 4) Р 41:47 ( 4) Р |
2019-06-08 | Vieno žmogaus estafetė Vilnius, Gailiūnų miškas | M | Vilnius | dsq | Р | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W | Devyni OK, Minsk | 3 | 2:35:57 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 25:37 ( 4) Р 1:21:02 ( 3) Р 49:18 ( 4) Р |
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE Vilūniškės, Vievio sen. | W | Devyni OK, Vilnius | 1 | 1:49:16 | 1 дзень 2 дзень | 31:48 ( 1) Р 1:17:28 ( 1) Р |
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė Karklė, Klaipėdos miškas | M | Devyni OK, Minsk | 1 | 1:23:42 | 1 дзень 2 дзень | 37:18 ( 1) Р 46:24 ( 3) Р |
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė Vilniaus | ME | Ąžuolas OK, Minsk | 63 | 1 дзень | 20:42 ( 6) Р | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup Druskininkai | W | Ąžuolas OK, Minsk | 1 | 1:41:58 | 1 дзень 2 дзень | 1:02:32 ( 1) Р 39:26 ( 2) Р |
2018-09-08 | Neringos taurė Neringa | D | Ąžuolas OK, Minsk | 1 | 1:23:12 | 1 дзень 2 дзень | 38:22 ( 1) Р 44:50 ( 1) Р |
2018-09-02 | Klubų taurė Kirdonys | X | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 3:27:01 | 8 этап | 38:56 ( 9) Р |
2018-08-11 | WOC long Sigulda | W | Belarus | 50 | 1:51:20 | ||
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | W | Belarus | 51 | 44:50 | ||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | D | Ąžuolas OK, Minsk | 3 | 3:21:43 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень 4 дзень | 27:05 ( 2) Р 56:34 ( 4) Р 1:09:04 ( 3) Р 49:00 ( 3) Р |
2018-05-27 | Baltic championship relay Tartaks | W | Belarus 2 | 6 | 1:46:10 | 3 этап | 33:17 ( 4) |
2018-05-26 | Baltic championship Tartaks | W | Belarus | 7 | 1:20:19 | ||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W | Ąžuolas OK, Minsk | 1 | 2:34:43 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 20:03 ( 1) Р 1:07:03 ( 2) Р 1:07:37 ( 3) Р |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE Bona Natura, Trakų r. | W | Ąžuolas OK, Vilnius | 6 | 1:58:32 | 1 дзень 2 дзень | 41:47 ( 5) Р 1:16:45 ( 6) Р |
2018-04-07 | Sportuok miške varžybos Druskininkai | M | Ąžuolas OK, Minsk | 1 | 2:03:58 | 1 дзень 2 дзень | 1:06:39 ( 1) Р 57:19 ( 1) Р |
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė Giruliai, Vilhelmo kanalas | M | Ąžuolas OK, Minsk | 2 | 1:16:07 | 1 дзень 2 дзень | 44:01 ( 2) Р 32:06 ( 1) Р |
2017-10-14 | Lietuvos taurė Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | W | Ąžuolas OK, Minsk | 3 | 1:40:54 | 1 дзень 2 дзень | 56:11 ( 4) Р 44:43 ( 2) Р |
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Pukštėnų miškas, Vilniaus r. | M | Ąžuolas OK, Minsk | 1 | 1:01:28 | Р | |
2017-09-23 | Alytaus taurė Radžiūnai | M | Ąžuolas OK, Minsk | 1 | 47:11 | Р | |
2017-09-17 | Klubų taurė Avižienių miškas, Vilniaus r. | KOMAN | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 3:00:07 | 8 этап | 32:12 ( 2) Р |
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė Saušilio miškas | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 2:08:51 | 2 этап | 44:13 ( 3) Р |
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | W | Belarus | 23 | 2:40:22 | 2 этап | 55:22 (20) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | W | Belarus | 51 | 56:31 | ||
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS Šaukėnai | D | Ąžuolas OK, Minsk | 2 | 2:37:57 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень 4 дзень | 42:27 ( 2) Р 14:01 ( 4) Р 58:16 ( 1) Р 43:13 ( 5) Р |
2017-05-21 | Baltic championship relay Šeimaties miškas, Tauragnai | W | Belarus | 1 | 1:47:08 | 2 этап | 37:35 ( 3) Р |
2017-05-20 | Baltic championship Stripeikiai, Ignalinos r. | W | Belarus, Minsk | 13 | 1:25:42 | Р | |
2017-04-29 | Pavasario taurė Spring cup WRE Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. | W | OC Silwan Liuks, Minsk | 3 | 1:51:44 | 1 дзень 2 дзень | 35:15 ( 4) Р 1:16:29 ( 3) Р |
2016-10-15 | Lietuvos taurė Prienai | W | Ąžuolas OK, Minsk | 5 | 1:38:44 | 1 дзень 2 дзень | 56:58 ( 4) Р 41:46 ( 6) Р |
2016-09-18 | Klubų taurė Šiluva | X | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 3:26:32 | 8 этап | 36:10 ( 1) Р |
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | W | Belarus | 25 | 2:57:48 | 2 этап | 49:28 (22) |
2016-08-21 | WOC sprint relay Strömstad | X | Belarus | dsq | 1 этап | dsq | |
2016-08-20 | WOC sprint qualification Strömstad | W3 | Belarus | 12 | 14:47 | ||
2016-08-20 | WOC sprint final Strömstad | W | Belarus | 40 | 18:46 | ||
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS Anykščiai | D | Ąžuolas OK, Minsk | 2 | 3:02:39 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень 4 дзень | 42:45 ( 2) Р 1:02:04 ( 2) Р 16:22 ( 1) Р 1:01:28 ( 7) Р |
2016-06-12 | Baltic championship relay Veskimõisa, Põlvamaa | W | Belarus | 9 | 2:38:15 | 3 этап | 50:15 ( 9) |
2016-06-11 | Baltic championship Veskimõisa, Põlvamaa | W | Belarus | 18 | 1:35:35 | ||
2016-05-13 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės | W | Ąžuolas OK, Minsk | 2 | 2:55:26 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 33:05 ( 2) Р 1:20:51 ( 2) Р 1:01:30 ( 2) Р |
2016-03-26 | Lietuvos čemp. labai ilga Tytuvėnai | M | Ąžuolas OK, Minsk | dsq | Р | ||
2015-10-17 | Lietuvos taurė Neringa | W | Ąžuolas OK, Minsk | 5 | 1:31:18 | 1 дзень 2 дзень | 46:14 ( 6) Р 45:04 ( 4) Р |
2015-09-20 | Klubų taurė Šleinių miškas | X | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 2:50:18 | 2 этап | 31:28 ( 2) Р |
2015-08-29 | Vilniaus taurė Pikeliškės, Vilniaus r. | W | Ąžuolas OK, Minsk | 2 | 1:35:16 | 1 дзень 2 дзень | 35:22 ( 2) Р 59:54 ( 2) Р |
2015-06-20 | Tako supersprintas Varėna | D | Nemiga Nord | 2 | 14:30 | Р | |
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS Varėna | D | Nemiga Nord, Minsk | 4 | 3:17:11 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень 4 дзень | 50:48 ( 3) Р 44:59 ( 4) Р 1:00:19 ( 7) Р 41:05 ( 5) Р |
2015-05-08 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės | W | Ąžuolas OK, Minsk | 3 | 2:57:19 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 24:34 ( 3) Р 1:19:34 ( 3) Р 1:13:11 ( 5) Р |
2015-03-28 | Sezono atidarymas Melnragė, Nemirseta | M | Ąžuolas OK, Minsk | 8 | 1:32:02 | 1 дзень 2 дзень | 42:33 ( 8) Р 49:29 (12) Р |
2014-10-18 | Lietuvos taurė Druskininkai | W | Ąžuolas OK, Minsk | 41:28 | 1 дзень 2 дзень | 1:11:09 Р 41:28 (12) Р | |
2014-10-11 | Klaipėdiečių varžybos Klaipėda | M | Ąžuolas OK, Minsk | 44:00 | 1 дзень | 44:00 ( 2) Р | |
2014-09-21 | Klubų taurė Rūdninkų poligonas | X | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 3:26:11 | 8 этап | 32:37 ( 3) Р |
2014-06-01 | Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. | W | Belarus | 2 | 1:50:51 | 2 этап | 37:46 ( 4) Р |
2014-05-31 | Baltic championship Gražutė, Zarasų r. | W | Belarus | 12 | 1:19:37 | Р | |
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | M | Nemiga Nord | 49:08 | Р | ||
2014-05-17 | Pavasario taurė Spring cup WRE Daniliškės, Aukštadvario HE | W | Nemiga Nord | 3 | 2:10:25 | 1 дзень 2 дзень | 39:02 ( 7) Р 1:31:23 ( 2) Р |
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS Druskininkai | D | Nemiga Nord, Minsk | 4 | 2:52:16 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень 4 дзень | 44:10 ( 6) Р 1:02:54 ( 5) Р 15:25 ( 9) Р 49:47 ( 4) Р |
2008-08-02 | WUOC relay Prangli | W | Belarus | 12 | 2:46:58 | 1 этап | 48:01 (15) |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle Tartu, Veskimõisa, Prangli | W | Belarus | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 17:05 (30) 1:33:38 (44) 46:42 (35) | ||
2008-06-01 | EOC relay Piejūras camping, Ventspils | W | Belarus | 16 | 2:31:37 | 1 этап | 50:07 (25) |
2008-05-31 | EOC middle final Ventspils | WB | Belarus | 15 | 37:29 | ||
2008-05-30 | EOC middle qualification Ventspils | W2 | Belarus | 19 | 33:19 | ||
2008-05-26 | EOC sprint qualification Ventspils | W2 | Belarus | 18 | 12:00 | ||
2008-05-26 | EOC sprint final Ventspils | WB | Belarus | 3 | 13:27 | ||
2007-08-26 | WOC sprint final Botanic Garden, Kyiv | W | Belarus | 44 | 16:05 | ||
2007-08-25 | WOC relay Golosiivo, Kyiv | W | Belarus | 18 | 2:20:10 | 1 этап | 49:21 (19) |
2007-08-20 | WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv | W1 | Belarus | 23 | 47:28 | ||
2007-08-18 | WOC sprint qualification Golosiivo, Kyiv | W3 | Belarus | 15 | 14:12 | ||
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS Elektrėnai | D | Nemiga Nord | 3:35:52 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень 4 дзень 5 дзень | 57:31 ( 5) Р 59:46 ( 7) Р 19:31 ( 4) Р 1:19:04 ( 9) Р dsq Р | |
2006-08-01 | WOC sprint qualification Mindeparken, Århus | W3 | Belarus | 21 | 18:10 | ||
2006-07-30 | WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus | W2 | Belarus | 24 | 1:06:07 | ||
2006-07-29 | WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus | W2 | Belarus | 21 | 38:05 | ||
2006-07-08 | JWOC relay Druskininkai | W | BLR-BLR-UKR | 2:30:19 | 1 этап | 39:50 (10) Р | |
2006-07-07 | JWOC middle Druskininkai | WB | Belarus | 6 | 27:42 | Р | |
2006-07-06 | JWOC middle qual. Druskininkai | W2 | Belarus | 30 | 29:57 | Р | |
2006-07-04 | JWOC long Druskininkai | W | Belarus | 75 | 1:27:16 | Р | |
2006-07-03 | JWOC sprint Druskininkai | W | Belarus | 54 | 13:22 | Р | |
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D20 | www.obelarus.net | 6 | 2:51:57 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 26:12 ( 2) Р 1:06:46 ( 4) Р 1:18:59 ( 7) Р |
2005-10-15 | Lietuvos taurė Druskininkai | D | Minsk | 8 | 1:58:11 | 1 дзень 2 дзень | 1:17:06 ( 8) Р 41:05 ( 7) Р |
2003-06-22 | EYOC relay Pezinok | W18 | Belarus | 12 | 1:49:21 | 3 этап | 40:18 (17) |
2003-06-20 | EYOC sprint + long Pezinok | W18 | Belarus | 1 дзень 2 дзень | 13:32 (44) Р 1:03:57 (41) Р | ||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D16 | 7 | 1:51:49 | 1 дзень 2 дзень 3 дзень | 30:00 ( 4) Р 48:01 ( 8) Р 33:48 ( 6) Р |