auswählen I treniruotė II treniruotė III treniruotė IV treniruotė V treniruotė VI treniruotė VII treniruotė VIII treniruotė
Platz | Nachname, Vorname | Staat | Verein, Stadt | Zeit | min/km |
---|---|---|---|---|---|
1 |
Rimkus Tautvydas | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 19:51 | 5:50 |
2 |
Klevinskas Justas | LTU | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 20:52 | 6:08 |
3 |
Aleliūnas Vilius | LTU | Igtisa, Šiauliai | 22:43 | 6:40 |
4 |
Dienys Algirdas | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 23:17 | 6:50 |
5 |
Časas Adomas | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 23:18 | 6:51 |
6 |
Krėpšta Simonas | LTU | Takas OK, Kaunas | 24:00 | 7:03 |
7 |
Kriukas Martynas | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 25:57 | 7:37 |
8 |
Karašauskas Jokūbas | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 26:26 | 7:46 |
9 |
Juknevičius Domas | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija | 27:20 | 8:02 |
10 |
Rutkauskas Domantas | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | 28:20 | 8:20 |
11 |
Skučaitė Ugnė | LTU | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 28:59 | 8:31 |
12 |
Jadeška Dagnius | LTU | Dainava OK, Alytaus SRC, Alytus | 29:22 | 8:38 |
13 |
Čaplikas Herkus Pijus | LTU | SM Gaja, Kaunas | 29:25 | 8:39 |
14 |
Traubas Adomas | LTU | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 29:30 | 8:40 |
15 |
Šidlauskas Gvidas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 30:40 | 9:01 |
16 |
Lenkauskas Giedrius | LTU | Versmė OK, Plungė | 31:00 | 9:07 |
17 |
Vidžiūnas Nerijus | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 31:29 | 9:15 |
18 |
Davidavičiūtė Neda | LTU | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 33:18 | 9:47 |
19 |
Drazdauskaitė Brigita | LTU | Lėvuo OK, Vilnius | 33:58 | 9:59 |
20 |
Rutkauskas Pijus | LTU | Dainava OK, Alytaus SRC, Alytus | 35:04 | 10:18 |
21 |
Pasiaura Tadas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 36:34 | 10:45 |
22 |
Gapšytė Ieva | LTU | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 39:46 | 11:41 |
23 |
Subatkis Vitas | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija | 43:07 | 12:40 |
Kanapinskaitė Viltė | LTU | Lėvuo OK, Sostinės SC, Vilnius | dsq | ||
Keraišis Marius | LTU | Medeina OK, Kaunas | dnf | ||
Semaška Rokas | LTU | Medeina OK, Vilnius | dnf | ||
Zasčiurinskaitė Elada | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Arlauskas Rimvydas | LTU | Šilas OK, Kaunas | dnf | ||
Semaška Darius | LTU | Medeina OK, Kaunas | dnf | ||
Vainikevičius Markus | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Venckus Domas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Pečiulis Simas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Dementavičius Tadas | LTU | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
Lipnickas Rokas | LTU | SM Gaja, Šilas OK, Kaunas | dnf | ||
Stonys Daugirdas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | dnf | ||
Novičenko Eduard | LTU | Šiurpys OK, Zarasai | dnf | ||
Šulčys Nerijus | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | dnf | ||
Kavaliauskas Regimantas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | dnf | ||
Saulėnas Paulius | LTU | Takas OK, Kaunas | dnf |