auswählen I treniruotė II treniruotė III treniruotė IV treniruotė V treniruotė VI treniruotė VII treniruotė VIII treniruotė
Platz | Klasse | Nachname, Vorname | Staat | Verein, Stadt | Zeit | min/km |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | B | Rudys Adrijus | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 28:55 | 7:36 |
2 | B | Jokubauskis Tijus | LTU | Telšiai OK, Vilnius | 30:38 | 8:03 |
3 | B | Zhuravleva Vika | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | 32:16 | 8:29 |
4 | B | Miežinis Dominykas | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 32:31 | 8:33 |
5 | B | Kudarauskas Nojus | LTU | Dainava OK, Alytaus SRC, Alytus | 32:37 | 8:35 |
6 | B | Staišiūnaitė Emilija | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | 32:38 | 8:35 |
7 | B | Tervydavičius Domas | LTU | Alytaus SRC, Alytus | 33:35 | 8:50 |
8 | B | Petrauskas Kipras | LTU | SM Gaja, Kaunas | 33:57 | 8:56 |
9 | B | Drūlia Aras | LTU | SM Gaja, Kaunas | 34:04 | 8:57 |
10 | B | Bindokas Ignas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 35:13 | 9:16 |
11 | B | Janavičius Matas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 35:27 | 9:19 |
12 | B | Učkuronis Aleksandras | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 35:48 | 9:25 |
13 | B | Balčiūnaitė Barbora | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 36:17 | 9:32 |
14 | B | Jakštys Jonas | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 36:28 | 9:35 |
15 | B | Garbaliauskas Jonas | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija | 36:44 | 9:40 |
16 | B | Tarulis Deivis | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija | 37:10 | 9:46 |
17 | B | Balčiūnas Vincas | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 37:52 | 9:57 |
18 | B | Rimkutė Gabija | LTU | Ąžuolas OK, Vilnius | 38:34 | 10:08 |
19 | B | Montvilovas Ignas | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 38:52 | 10:13 |
20 | B | Liubinas Deividas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 38:56 | 10:14 |
21 | B | Stankevičiūtė Gabija | LTU | SM Gaja, Kaunas | 39:19 | 10:20 |
22 | B | Skulskis Ainis | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 39:59 | 10:31 |
23 | B | Tunkevičiūtė Gabrielė | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 40:00 | 10:31 |
24 | B | Arlauskienė Ramunė | LTU | Būdakalnis OK, Ignalina | 40:28 | 10:38 |
25 | B | Koženiauskienė Kristina | LTU | SM Gaja, Kaunas | 40:55 | 10:46 |
26 | B | Kriukas Oskaras | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 41:14 | 10:51 |
27 | B | Biržinis Lukas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 41:23 | 10:53 |
28 | B | Papreckis Povilas | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 41:33 | 10:56 |
29 | B | Gudauskas Laurynas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 41:51 | 11:00 |
30 | B | Liandzbergas Mykolas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 43:09 | 11:21 |
31 | B | Matulionytė Erika | LTU | SM Gaja, Kaunas | 43:23 | 11:25 |
32 | B | Grašys Algirdas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 44:39 | 11:45 |
33 | B | Litvaitis Ignas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 44:42 | 11:45 |
34 | B | Montvila Mykolas | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 45:12 | 11:53 |
35 | B | Labanauskas Dovydas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 45:25 | 11:57 |
36 | B | Kavaliauskas Džiugas | LTU | Telšiai OK, Telšiai | 45:28 | 11:57 |
37 | B | Bislytė Ugnė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 45:57 | 12:05 |
38 | B | Petraitis Gytis | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija | 46:18 | 12:11 |
39 | B | Barauskas Paulius | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija | 46:19 | 12:11 |
40 | B | Taparauskas Gytis | LTU | SM Gaja, Kaunas | 46:20 | 12:11 |
41 | B | Lukošius Julius | LTU | Plungės SRC, Plungė | 46:35 | 12:15 |
42 | B | Litvaitis Simas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 47:00 | 12:22 |
43 | B | Šveikauskas Dovas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 47:30 | 12:30 |
44 | B | Balčiūnas Ignas | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 47:31 | 12:30 |
45 | B | Tarėla Eimantas | LTU | SM Gaja, Kaunas | 47:58 | 12:37 |
46 | B | Biržinytė Žemyna | LTU | SM Gaja, Kaunas | 48:09 | 12:40 |
47 | B | Dementavičiūtė Aistė | LTU | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 48:28 | 12:45 |
48 | B | Žemaitytė Emilija | LTU | SM Gaja, Kaunas | 49:07 | 12:55 |
49 | B | Zajauskas Marius | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 49:29 | 13:01 |
50 | B | Petraitis Rytis | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija | 50:08 | 13:11 |
51 | B | Konsevičiūtė Saulė | LTU | SM Gaja, Kaunas | 50:10 | 13:12 |
52 | B | Miknys Simonas | LTU | Plungės SRC, Plungė | 50:36 | 13:18 |
53 | B | Remendaitė Ema | LTU | SM Gaja, Kaunas | 51:04 | 13:26 |
54 | B | Mazuraitytė Greta | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 51:12 | 13:28 |
55 | B | Milašauskaitė Morta | LTU | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 51:17 | 13:29 |
56 | B | Šimkonytė Greta | LTU | SM Gaja, Kaunas | 51:25 | 13:31 |
57 | B | Lavrik-Sazonova Margarita | LTU | Telšiai OK, Vilnius | 51:28 | 13:32 |
58 | B | Jasūdaitė Karina | LTU | Arboro OK, Krekenavos gimnazija | 52:03 | 13:41 |
59 | B | Motiejūnaitė Ugnė | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 54:00 | 14:12 |
60 | B | Kučejevaitė Goda | LTU | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 55:03 | 14:29 |
61 | B | Gapšytė Gintarė | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 57:00 | 15:00 |
62 | B | Sankauskas Adutis | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 57:22 | 15:05 |
62 | B | Sankauskienė Raminta | LTU | Šiaulių JTC, Šiauliai | 57:22 | 15:05 |
64 | B | Koroliovas Joris | LTU | SM Gaja, Kaunas | 1:07:30 | 17:45 |
65 | B | Koženiauskaitė Emilija | LTU | SM Gaja, Kaunas | 1:14:48 | 19:41 |
66 | B | Dusevičius Titas | LTU | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1:25:52 | 22:35 |
B | Balčiūnaitė Lina | LTU | SM Gaja, Kaunas | dsq | ||
B | Ramanauskas Kristupas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dsq | ||
B | Paužas Antanas | LTU | Alytaus SRC, Alytus | dsq | ||
B | Stankevič Robertas | LTU | O! Klaipėda, Vilnius | dnf | ||
B | Domarkienė Jolita | LTU | Plungės SRC, Plungė | dnf | ||
B | Korolytė Emilė | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
B | Žiupkaitė Viltė | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
B | Kavaliauskienė Kristina | LTU | Telšiai OK, Telšiai | dnf | ||
B | Keleckas Šarūnas | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
B | Vilutis Karolis | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf | ||
B | Dainytė Rugilė | LTU | SM Gaja, Kaunas | dnf |