login
JWOC WC classic + short → Tulemused

SVK, Banska Bystrica, 2000-02-02

Klass M20

Raja 3.8 km 13 KP

Valige  1 päev  2 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Glukharev Vasili RUSRussia 20:49 5:28
2
Andersson David SWESweden 21:17 5:36
3
Arnesson Peter SWESweden 21:26 5:38
4
Hagelia Olav Bakken NORNorway 21:30 5:39
5
Fischer Remo SUISwitzerland 21:42 5:42
6
Kiiskinen Petri FINFinland 21:59 5:47
6
Koriushev Alexandr RUSRussia 21:59 5:47
8
Østerbø Øystein Kvaal NORNorway 22:05 5:48
9
Lauenstein Marc SUISwitzerland 22:53 6:01
10
Kiiskinen Pasi FINFinland 22:59 6:02
11
Patraš Andrej SVKSlovakia 23:16 6:07
12
Tomson Tarmo ESTEstonia 23:17 6:07
13
Valouiski Alexei RUSRussia 23:42 6:14
14
Hora Zbynek CZECzech Republic 23:43 6:14
15
Redlich Tomaš CZECzech Republic 23:56 6:17
16
Borys Andrii UKRUkraine 24:05 6:20
17
Johansson Jörgen SWESweden 24:33 6:27
18
Zhuravel Arsen UKRUkraine 24:43 6:30
19
Mrazek Jan CZECzech Republic 24:49 6:31
20
Engvall Erik SWESweden 24:59 6:34
21
Zete Vasile ROURomania 25:04 6:35
22
Fischer Boris SUISwitzerland 25:14 6:38
23
Mestanski Plamen BULBulgaria 25:19 6:39
24
Todorov Hristo BULBulgaria 25:28 6:42
25
Myhre Mattis NORNorway 25:38 6:44
26
Simoni Mauro ITAItaly 25:39 6:45
27
Parkkinen Jarno FINFinland 25:44 6:46
28
Meizer Felix AUTAustria 25:47 6:47
29
Eyer Thomas SUISwitzerland 25:51 6:48
30
Sorokin Mikhail RUSRussia 26:05 6:51
31
Morgan Nicholas GBRGreat Britain 26:08 6:52
32
Engstrom Patrik SWESweden 26:24 6:56
33
Klaasimäe Tarvo ESTEstonia 26:46 7:02
34
Bouchal Jiri CZECzech Republic 27:04 7:07
35
Protasevich Anton RUSRussia 27:07 7:08
36
Krähenbühl Andreas SUISwitzerland 27:12 7:09
37
Sonnenberg Andrej GERGermany 27:26 7:13
38
Danila Florin ROURomania 27:41 7:17
39
Bogdan Mircea ROURomania 27:54 7:20
40
Siimsaare Tarmo ESTEstonia 27:57 7:21
41
Hallmans Mikael SWESweden 28:04 7:23
42
Bradna Vaclav CZECzech Republic 28:11 7:25
43
Bikulč Artūras LTULithuania 28:49 7:35
44
Malchev Naiden BULBulgaria 29:10 7:40
45
Ilkov Ilian BULBulgaria 29:18 7:42
46
Peer Andrea ITAItaly 30:43 8:05
47
Kubin Andrii UKRUkraine 30:48 8:06
48
Harchenko Andrii UKRUkraine 31:21 8:15
49
Antoniol Matteo ITAItaly 31:32 8:17
50
Malyshev Valeri RUSRussia 31:36 8:18
51
Mukhidinov Sergii UKRUkraine 32:05 8:26
52
Handro Cristian ROURomania 32:14 8:28
53
Chizh Mihail BLRBelarus 32:38 8:35
54
Novičenko Eduard LTULithuania 33:15 8:45
55
Nimchuk Ivan UKRUkraine 33:32 8:49
56
Paakkonen Ilkka FINFinland 33:52 8:54
57
Todorov Ilian BULBulgaria 34:06 8:58
58
Tröße Thomas GERGermany 34:07 8:58
59
Labanovski Aliaksandr BLRBelarus 34:57 9:11
60
Parak Peter SVKSlovakia 35:18 9:17
61
Grec Iuliu ROURomania 36:58 9:43
62
Messikommer Pascal SUISwitzerland 38:17 10:04
63
Pascu Paul ROURomania 38:18 10:04
64
Ichev Hristo BULBulgaria 43:58 11:34
65
Zhukov Aliaksei BLRBelarus 44:20 11:40
  Sillman Jari FINFinland dsq  
  Ceol Roberto ITAItaly dsq  
  Grigaitis Tomas LTULithuania dsq  
  Pettersen Øystein NORNorway dsq