WOC sprint + short + classic
BUL, Borovetz, 2002-02-25

Tulemused

Klass M

Raja 19.9 km 32 KP

Valige  sprint  short  classic  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Keskinarkaus Matti FINFinland 1:42:29 5:09
2
Khrennikov Eduard RUSRussia 1:43:05 5:11
3
Pesu Raino FINFinland 1:45:10 5:17
3
Nordqvist Bertil SWESweden 1:45:10 5:17
5
Lanki Jukka FINFinland 1:48:35 5:28
6
Vodražka Ondrej CZECzech Republic 1:49:51 5:32
7
Kormshchikov Vladislav RUSRussia 1:50:24 5:33
8
Löfgren Tomas SWESweden 1:50:45 5:34
9
Gruzdev Andrey RUSRussia 1:50:47 5:34
10
Turesson Claes SWESweden 1:51:13 5:36
11
Bondar Nikolai RUSRussia 1:51:38 5:37
12
Edvardsen Andreas Melsom NORNorway 1:51:55 5:38
13
Urpalainen Jarkko FINFinland 1:51:59 5:38
14
Korchagin Victor RUSRussia 1:52:11 5:39
15
Lauenstein Stefan SUISwitzerland 1:52:54 5:41
16
Vodražka Jakub CZECzech Republic 1:53:19 5:42
17
Arnesson Peter SWESweden 1:53:30 5:43
18
Kalniev Todor Nikolov BULBulgaria 1:53:34 5:43
19
Fischer Boris SUISwitzerland 1:53:49 5:44
20
Olsen Tommy NORNorway 1:54:02 5:44
21
Hohl Christian SUISwitzerland 1:54:42 5:46
22
Buchtele Markus AUTAustria 1:55:40 5:49
23
Hallik Margus ESTEstonia 1:56:20 5:51
24
Šulčys Nerijus LTULithuania 1:56:46 5:52
25
Lauerman Jan CZECzech Republic 1:56:54 5:53
26
Seber Walter ITAItaly 1:58:37 5:58
27
Hauge Anders NORNorway 1:58:51 5:59
28
Kugler Johann AUTAustria 1:59:30 6:01
29
Mestanski Plamen BULBulgaria 2:01:12 6:06
30
Mihailov Mihail BULBulgaria 2:03:30 6:13
31
Mikula Dieter AUTAustria 2:04:37 6:16
32
Ceol Roberto ITAItaly 2:05:40 6:19
33
Ojandu Ander ESTEstonia 2:06:15 6:21
34
Bettega Flavio ITAItaly 2:06:35 6:22
35
Hähnel Falk GERGermany 2:08:12 6:27
36
Dechavanne Franck FRAFrance 2:08:14 6:27
37
Meizer Felix AUTAustria 2:08:45 6:29
38
Kohlschmidt Bernd GERGermany 2:12:33 6:40
39
Zhuravel Arsen UKRUkraine 2:12:56 6:41
40
Gouy Rudy FRAFrance 2:14:57 6:47
41
Boguška Dalius LTULithuania 2:15:06 6:48
42
Malacarne Jonni ITAItaly 2:17:42 6:56
43
Arlauskas Remigijus LTULithuania 2:19:02 7:00
44
Nimchuk Ivan UKRUkraine 2:20:05 7:03
45
Zvontsov Igor BLRBelarus 2:20:27 7:04
46
Ļeščovs Viktors LATLatvia 2:21:08 7:06
47
Kubin Andrii UKRUkraine 2:21:13 7:06
48
Maruyama Tetsushi JPNJapan 2:22:20 7:10
49
Borys Andrii UKRUkraine 2:22:39 7:11
50
Kazimieraitis Romualdas LTULithuania 2:23:42 7:14
51
Bruns Eike GERGermany 2:32:08 7:39
52
Hanßke Bengt GERGermany 2:36:14 7:52
53
Cullell Christophe FRAFrance 2:36:15 7:52
54
Csucs Andras ROURomania 2:36:55 7:54
55
Maramarosi Istvan HUNHungary 2:41:30 8:08
56
Seki Kiyoshi JPNJapan 2:52:07 8:40
57
Csucs Klaus ROURomania 2:54:36 8:47
58
Kiacz Bence HUNHungary 2:54:45 8:48
59
Motoki Satoru JPNJapan 2:59:51 9:03
60
Munakata Tatsunori JPNJapan 3:00:46 9:06
61
Cegiełka Jan POLPoland 3:08:33 9:29
62
Oprsal Alan USAUnited States 3:09:53 9:33
63
Morrish Rory IRLIreland 3:24:25 10:17
64
Coney Aims USAUnited States 3:52:08 11:41
  Todorov Hristo BULBulgaria dsq  
  Tomeček Lubomir CZECzech Republic dsq  
  Bernard Pierre FRAFrance dsq  
  Tonna Eivind Luhr NORNorway dsq  
  Mosimann Peter SUISwitzerland dsq  
  Fey Carl USAUnited States dsq