login
EOC JWOC relay → Tulemused

RUS, Ivanovo, 2006-02-26

Klass M20

Raja 6.2 km 14 KP

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1Russia RUS 1:26:21
1Salatkin Alexandr29:53 (  1)29:53 (  1)
2Kashchuk Taras28:32 (  1)58:25 (  1)
3Lamov Andrey27:56 (  2)1:26:21 (  1)
2Norway NOR 1:27:35
1Watterdal Øyvind Lien30:34 (  5)30:34 (  5)
2Sætra Ove29:03 (  3)59:37 (  3)
3Dæhli Magne27:58 (  3)1:27:35 (  2)
3Finland FIN 1:27:57
1Turunen Simo30:54 (  6)30:54 (  6)
2Taivainen Juho Matti29:51 (  5)1:00:45 (  4)
3Taivainen Olli Markus27:12 (  1)1:27:57 (  3)
 Russia RUS 1:28:32
1Ignatov Vladimir29:54 (  2)29:54 (  2)
2Gruzdov Andrey28:59 (  2)58:53 (  2)
3Skozyrev Evgeniy29:39 (  6)1:28:32 (  4)
4Sweden SWE 1:31:48
1Grape Carl Johan32:56 (  9)32:56 (  9)
2Carlsson Thomas29:38 (  4)1:02:34 (  7)
3Nordebo Daniel29:14 (  5)1:31:48 (  5)
 Sweden SWE 1:35:21
1Edin Johan30:30 (  4)30:30 (  4)
2Lingfors David30:18 (  6)1:00:48 (  5)
3Hederskog Martin34:33 (14)1:35:21 (  6)
5Czech Republic CZE 1:35:28
1Drobnik Michal32:23 (  8)32:23 (  8)
2Pospisek Marek31:41 (  9)1:04:04 (  9)
3Vana Lukas31:24 (  9)1:35:28 (  7)
 Finland FIN 1:35:59
1Virtanen Vili33:47 (12)33:47 (12)
2Myllarinen Antti31:49 (10)1:05:36 (10)
3Laurila Jussi30:23 (  7)1:35:59 (  8)
6Bulgaria BUL 1:36:31
1Tonchev Ilian34:14 (15)34:14 (15)
2Burgov Ivan33:22 (14)1:07:36 (12)
3Belomazhev Stanimir28:55 (  4)1:36:31 (  9)
7Ukraine UKR 1:37:14
1Borys Roman30:56 (  7)30:56 (  7)
2Stryzhak Artem31:20 (  7)1:02:16 (  6)
3Galushko Denys34:58 (15)1:37:14 (10)
8Romania ROU 1:38:45
1Marian Ciprian Alin33:20 (10)33:20 (10)
2Suciu Simion34:19 (16)1:07:39 (13)
3Csucs Klaus31:06 (  8)1:38:45 (11)
9Switzerland SUI 1:40:52
1Schnyder Gion35:15 (17)35:15 (17)
2Vullioud Antoine31:25 (  8)1:06:40 (11)
3Bühl Michael34:12 (13)1:40:52 (12)
10Estonia EST 1:41:59
1Kaasiku Raiko34:30 (16)34:30 (16)
2Toomas Even33:38 (15)1:08:08 (14)
3Vabarna Jalmar33:51 (12)1:41:59 (13)
 Estonia EST 1:42:14
1Roosimägi Ain33:55 (13)33:55 (13)
2Oja Joonas35:01 (18)1:08:56 (17)
3Toomas Tiit33:18 (11)1:42:14 (14)
 BUL-ITA-ITA ___ 1:44:23
1Deianov Kaloian34:09 (14)34:09 (14)
2Canella Gabriele34:25 (17)1:08:34 (15)
3Orler Daniele35:49 (16)1:44:23 (15)
11Latvia LAT 1:45:10
1Bernāns Edgars35:52 (18)35:52 (18)
2Sparāns Edgars32:43 (13)1:08:35 (16)
3Sārs Mārtiņš36:35 (18)1:45:10 (16)
 Czech Republic CZE 1:47:30
1Valek Filip42:07 (20)42:07 (20)
2Vlcek Martin32:36 (12)1:14:43 (19)
3Kodeda Štepan32:47 (10)1:47:30 (17)
 Ukraine UKR 1:48:39
1Marchuk Oleksandr36:02 (19)36:02 (19)
2Shmataluk Viacheslav36:37 (19)1:12:39 (18)
3Kozachinski Oleksandr36:00 (17)1:48:39 (18)
 RUS-BLR-BLR ___ 1:50:33
1Blagikh Pavel30:25 (  3)30:25 (  3)
2Vaskovich Pavel32:35 (11)1:03:00 (  8)
3Kazeka Artsiom47:33 (20)1:50:33 (19)
 Romania ROU 2:12:58
1Szep Zoltan46:08 (21)46:08 (21)
2Vaszi Benedek39:27 (20)1:25:35 (21)
3Auer Monica47:23 (19)2:12:58 (20)
 NOR-SUI ___ dsq
1Haverstad Sindre Jansson33:41 (11)33:41 (11)
2Lutz Tobias43:16 (22)1:16:57 (20)
 Slovakia SVK dsq
1Kvaka Ondrejdsqdsq
2Hlavačikova Erika41:07 (21)dsq
3Mihalova Daša52:25 (21)dsq