EOC JWOC sprint + long + middle
RUS, Ivanovo, 2006-02-22

Tulemused

Klass M20

Raja 2.8 km 9 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Lamov Andrey RUSRussia 10:51 3:53
2
Kashchuk Taras RUSRussia 11:16 4:01
3
Taivainen Olli Markus FINFinland 11:20 4:03
4
Grape Carl Johan SWESweden 11:40 4:10
5
Salatkin Alexandr RUSRussia 11:45 4:12
6
Dæhli Magne NORNorway 11:46 4:12
7
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 11:47 4:13
8
Edin Johan SWESweden 11:48 4:13
9
Skozyrev Evgeniy RUSRussia 11:52 4:14
10
Carlsson Thomas SWESweden 11:58 4:16
11
Ignatov Vladimir RUSRussia 12:00 4:17
12
Turunen Simo FINFinland 12:07 4:20
13
Vullioud Antoine SUISwitzerland 12:20 4:24
14
Virtanen Vili FINFinland 12:36 4:30
15
Vabarna Jalmar ESTEstonia 12:38 4:31
16
Borys Roman UKRUkraine 12:41 4:32
16
Vana Lukas CZECzech Republic 12:41 4:32
18
Sætra Ove NORNorway 12:46 4:34
19
Haverstad Sindre Jansson NORNorway 12:48 4:34
20
Tonchev Ilian BULBulgaria 12:50 4:35
21
Gruzdov Andrey RUSRussia 12:51 4:35
22
Burgov Ivan BULBulgaria 12:53 4:36
22
Kodeda Štepan CZECzech Republic 12:53 4:36
24
Lingfors David SWESweden 12:56 4:37
25
Pospisek Marek CZECzech Republic 12:58 4:38
26
Vlcek Martin CZECzech Republic 12:59 4:38
27
Deianov Kaloian BULBulgaria 13:01 4:39
27
Taivainen Juho Matti FINFinland 13:01 4:39
29
Csucs Klaus ROURomania 13:05 4:40
30
Laurila Jussi FINFinland 13:07 4:41
30
Mallweger Raphael AUTAustria 13:07 4:41
30
Sparāns Edgars LATLatvia 13:07 4:41
33
Toomas Even ESTEstonia 13:09 4:42
34
Kaasiku Raiko ESTEstonia 13:11 4:43
35
Gerasimov Andrej LTULithuania 13:12 4:43
36
Suciu Simion ROURomania 13:18 4:45
37
Schnyder Gion SUISwitzerland 13:29 4:49
38
Oja Joonas ESTEstonia 13:40 4:53
39
Kvaka Ondrej SVKSlovakia 13:50 4:56
40
Orler Daniele ITAItaly 13:52 4:57
41
Roosimägi Ain ESTEstonia 14:00 5:00
42
Galushko Denys UKRUkraine 14:09 5:03
43
Bühl Michael SUISwitzerland 14:15 5:05
44
Marchuk Oleksandr UKRUkraine 14:35 5:13
45
Vaskovich Pavel BLRBelarus 14:38 5:14
46
Jõgeva Rauno ESTEstonia 14:52 5:19
47
Marian Ciprian Alin ROURomania 14:53 5:19
48
Canella Gabriele ITAItaly 15:03 5:23
49
Ziemelis Ivars LATLatvia 15:15 5:27
50
Shmataluk Viacheslav UKRUkraine 15:32 5:33
51
Valek Filip CZECzech Republic 16:08 5:46
52
Lutz Tobias SUISwitzerland 16:10 5:46
53
Szep Zoltan ROURomania 16:12 5:47
54
Hederskog Martin SWESweden 16:18 5:49
55
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 17:04 6:06
56
Sārs Mārtiņš LATLatvia 20:01 7:09
57
Kazeka Artsiom BLRBelarus 20:29 7:19
  Bernāns Edgars LATLatvia dsq  
  Drobnik Michal CZECzech Republic dsq  
  Kozachinski Oleksandr UKRUkraine dsq  
  Myllarinen Antti FINFinland dsq  
  Nordebo Daniel SWESweden dsq  
  Stryzhak Artem UKRUkraine dsq