EOC JWOC sprint + long + middle
RUS, Ivanovo, 2006-02-22

Tulemused

Klass M20

Raja 7.5 km 15 KP

Valige  1 päev  2 päev  3 päev  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Lamov Andrey RUSRussia 30:28 4:04
2
Taivainen Olli Markus FINFinland 32:04 4:17
3
Dæhli Magne NORNorway 32:21 4:19
4
Nordebo Daniel SWESweden 32:41 4:21
5
Gruzdov Andrey RUSRussia 32:50 4:23
6
Blagikh Pavel RUSRussia 32:54 4:23
7
Ignatov Vladimir RUSRussia 33:06 4:25
8
Salatkin Alexandr RUSRussia 33:37 4:29
9
Kashchuk Taras RUSRussia 33:46 4:30
10
Lingfors David SWESweden 34:01 4:32
11
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 34:03 4:32
12
Turunen Simo FINFinland 34:04 4:33
13
Carlsson Thomas SWESweden 34:06 4:33
14
Edin Johan SWESweden 34:16 4:34
15
Taivainen Juho Matti FINFinland 34:28 4:36
16
Myllarinen Antti FINFinland 34:36 4:37
17
Sætra Ove NORNorway 34:53 4:39
18
Vana Lukas CZECzech Republic 35:15 4:42
19
Grape Carl Johan SWESweden 35:17 4:42
20
Vabarna Jalmar ESTEstonia 35:37 4:45
21
Vullioud Antoine SUISwitzerland 35:51 4:47
22
Borys Roman UKRUkraine 35:58 4:48
23
Toomas Even ESTEstonia 36:39 4:53
24
Laurila Jussi FINFinland 36:41 4:53
25
Galushko Denys UKRUkraine 36:42 4:54
26
Hederskog Martin SWESweden 36:52 4:55
27
Csucs Klaus ROURomania 37:06 4:57
28
Kaasiku Raiko ESTEstonia 37:09 4:57
29
Haverstad Sindre Jansson NORNorway 37:10 4:57
30
Oja Joonas ESTEstonia 37:15 4:58
30
Virtanen Vili FINFinland 37:15 4:58
32
Burgov Ivan BULBulgaria 37:29 5:00
33
Kodeda Štepan CZECzech Republic 37:43 5:02
34
Suciu Simion ROURomania 37:47 5:02
35
Tonchev Ilian BULBulgaria 38:43 5:10
36
Vlcek Martin CZECzech Republic 38:54 5:11
37
Gerasimov Andrej LTULithuania 39:02 5:12
38
Mallweger Raphael AUTAustria 39:12 5:14
38
Sparāns Edgars LATLatvia 39:12 5:14
40
Marian Ciprian Alin ROURomania 39:18 5:14
41
Bernāns Edgars LATLatvia 39:21 5:15
42
Vaskovich Pavel BLRBelarus 39:22 5:15
43
Schnyder Gion SUISwitzerland 39:24 5:15
44
Stryzhak Artem UKRUkraine 39:45 5:18
45
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 39:48 5:18
46
Bühl Michael SUISwitzerland 39:50 5:19
47
Marchuk Oleksandr UKRUkraine 40:35 5:25
48
Kozachinski Oleksandr UKRUkraine 40:55 5:27
49
Orler Daniele ITAItaly 41:28 5:32
50
Sārs Mārtiņš LATLatvia 41:32 5:32
51
Jõgeva Rauno ESTEstonia 41:39 5:33
52
Kvaka Ondrej SVKSlovakia 42:39 5:41
53
Shmataluk Viacheslav UKRUkraine 43:22 5:47
54
Szep Zoltan ROURomania 43:40 5:49
55
Ziemelis Ivars LATLatvia 44:51 5:59
56
Canella Gabriele ITAItaly 45:04 6:01
57
Kazeka Artsiom BLRBelarus 46:18 6:10
58
Drobnik Michal CZECzech Republic 48:25 6:27