Lietuvos čemp. kariuomenės
LTU, Pūstalaukis, Vilniaus raj., 2011-04-28

Tulemused

Klass KARYS

Raja 4.1 km 15 KP

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Krėpšta Simonas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 21:38 5:19
2
Sadeckas Darius LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius 22:59 5:39
3
Stulgys Donatas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 23:59 5:54
4
Vasilevičius Vytas LTULietuvos šaulių sąjunga 25:12 6:12
5
Kuzminskis Tomas LTULietuvos šaulių sąjunga 26:12 6:27
6
Mickus Dovydas LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 27:03 6:39
7
Kavaliauskas Regimantas LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 27:18 6:43
8
Mockus Vaidas LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 27:23 6:44
9
Kamarūnas Vytautas LTULDE Jonušo Radvilos MP, Rukla 27:39 6:48
10
Pajaujis Svajūnas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 27:43 6:49
11
Petrulis Vitalijus LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 28:23 6:59
12
Paužaitė Sandra LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 28:42 7:04
13
Songinas Vytautas LTULietuvos šaulių sąjunga 28:44 7:04
14
Červonka Povilas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 29:19 7:13
15
Šimanskas Ramūnas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 30:02 7:23
16
Čaplikas Laimonas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 30:33 7:31
17
Sakalauskas Mantas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 32:01 7:53
18
Leinartas Darius LTULietuvos šaulių sąjunga 32:05 7:54
19
Valaitė Indrė LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius 32:50 8:05
20
Kvedaravičius Mindaugas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 34:11 8:25
21
Buožys Egidijus LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 34:16 8:26
22
Mažuolis Vitalis LTUKaraliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 36:01 8:52
23
Leliašius Egidijus LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 36:57 9:06
24
Grabauskas Tomas LTULietuvos šaulių sąjunga 38:17 9:25
25
Juozulevičius Mantas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 38:34 9:29
26
Paulauskienė Renata LTUGeležinis Vilkas MPB štabas 39:44 9:47
27
Misiūnas Marius LTULDK Gedimino štabo batalionas 39:54 9:49
28
Skupas Arūnas LTUKaraliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 40:18 9:55
29
Kaduškevičius Deividas LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas 41:20 10:10
30
Čiupas Marius LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 42:34 10:29
31
Pakutka Linas LTUKAM Gynybos štabas 43:02 10:35
32
Bikulč Artūras LTULK Mokymo ir personalo valdyba 44:06 10:51
33
Bingelis Justinas LTULDK Vaidoto TPLB 44:32 10:58
34
Kalvaitis Ričardas LTULDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 48:35 11:57
35
Rimkus Žydrūnas LTUKOP oro gynybos batalionas 48:48 12:01
36
Černikov Artur LTULDK Birutės MPB 50:17 12:23
37
Andrejev Oleg LTUKarinės jūrų pajėgos 51:39 12:43
38
Gauronskas Tomas LTULDK Gedimino štabo batalionas 55:25 13:38
39
Truncė Audrius LTULK Logistikos valdyba 56:31 13:55
40
Radzevičius Vytautas LTUKaraliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 1:04:23 15:51
41
Tautavičiūtė Rasa LTULDE Jonušo Radvilos MP, Rukla 1:06:40 16:25
42
Lukjanovas Pavelas LTUArtilerijos batalionas 1:06:56 16:29
43
Česnauskas Andrius LTULDK Birutės MPB 1:12:10 17:46
44
Juozapaitis Gediminas LTUKOP oro gynybos batalionas 1:17:50 19:10
45
Guščikas Egidijus LTUKOP oro gynybos batalionas 1:22:36 20:20
46
Rasymas Gintaras LTULDK Birutės MPB 1:26:26 21:17
47
Žeimys Linas LTULDK Gedimino štabo batalionas 1:29:52 22:08
48
Botyrius Arvydas LTULDK Birutės MPB 1:38:35 24:16
  Velbasis Edvardas LTULDE Jonušo Radvilos MP, Rukla dsq  
  Lapienė Kęstutis LTULDE Jonušo Radvilos MP, Rukla dsq  
  Šaučūnas Vidmantas LTULDK Vaidoto TPLB dsq  
  Abaravičus Algirdas LTULDK Vaidoto TPLB dsq  
  Valickaitė Auksė LTULDK Vaidoto TPLB dsq  
  Medvėdevas Maksimas LTULDK Vaidoto TPLB dsq  
  Jurgaitis Andrius LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas dsq  
  Augūnas Eimantas LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas dsq  
  Čereškevičius Vytautas LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas dsq  
  Lamanauskas Aurimas LTULDK Gedimino štabo batalionas dsq  
  Artiomovas Jevgenijus LTUArtilerijos batalionas dsq  
  Masiulis Eugenijus LTULDK Kęstučio MPB, Tauragės r. dsq  
  Jonikas Rokas LTULDK Kęstučio MPB, Tauragės r. dsq  
  Nejis Robertas LTULDK Kęstučio MPB, Tauragės r. dsq  
  Ignotas Laimundas LTULDK Kęstučio MPB, Tauragės r. dsq  
  Molnikas Stasys LTUKOP oro gynybos batalionas dsq  
  Kvietkauskas Virginijus LTUKOP oro gynybos batalionas dsq  
  Popendikis Gvidas LTUKarinės jūrų pajėgos dsq  
  Briedžiūnas Robertas LTUKarinės jūrų pajėgos dsq  
  Zaleckas Donatas LTUKarinės jūrų pajėgos dsq  
  Degutis Raimondas LTUKarinės jūrų pajėgos dsq  
  Jasiūnas Kastytis LTUKaraliaus Mindaugo MPB, Panevėžys dsq  
  Gruodis Gintaras LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius dsq  
  Ilgūnas Mantas LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius dsq  
  Mažeika Gytis LTULDK Gedimino štabo batalionas dsq  
  Vasiliauskas Arūnas LTULDK Gedimino štabo batalionas dsq  
  Platūkis Ignas LTULDK Gedimino štabo batalionas dsq  
  Bedulskij Eduard LTULDK Gedimino štabo batalionas dsq  
  Pikturna Dovydas LTULDK Gedimino štabo batalionas dsq  
  Jieznys Rimantas LTULDK Birutės MPB dsq  

Vaheajad