JWOC EYOC middle + long ms + sprint
EST, Pannjärve, 2014-02-19

Tulemused

Klass M20

Raja 6.0 km 18 KP

Valige  middle  long ms  sprint  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Bakken Jonas Madslien NORNorway 26:07 4:21
2
Karppinen Aleksi FINFinland 26:56 4:29
3
Gorlanov Sergey RUSRussia 27:35 4:36
4
Shalin Sergei RUSRussia 28:26 4:44
5
Uusitalo Jyri FINFinland 28:41 4:47
6
Kvåle Bjørnar NORNorway 29:14 4:52
7
Volokhov Maksim RUSRussia 29:20 4:53
8
Mølnvik Elias Thorsdal NORNorway 29:22 4:54
9
Kulikov Ivan RUSRussia 29:27 4:55
10
Walheim Sixten SWESweden 29:41 4:57
11
Salén Filip SWESweden 29:50 4:58
12
Sandberg Oskar SWESweden 30:17 5:03
13
Sølberg Andreas NORNorway 30:26 5:04
14
Saal Andres ESTEstonia 30:29 5:05
15
Wiggen Øyvind NORNorway 30:47 5:08
16
Madslien Jørgen NORNorway 30:49 5:08
17
Fors Simon SWESweden 30:54 5:09
18
Ahola Joonas FINFinland 31:42 5:17
19
Horvat Petr CZECzech Republic 32:29 5:25
20
Baunis Jānis LATLatvia 32:38 5:26
21
Schroderus Samuli FINFinland 32:45 5:28
22
Dmitriev Maxim RUSRussia 33:10 5:32
23
Mykkhaylovyn Ivan UKRUkraine 33:30 5:35
24
Zhukov Stepan RUSRussia 34:06 5:41
24
Hojlind Jonatan SWESweden 34:06 5:41
26
Žigilėjus Aidas LTULithuania 34:14 5:42
27
Šnuparek Vaclav CZECzech Republic 34:23 5:44
28
Tuomala Misa FINFinland 34:47 5:48
29
Taube Emīls Henrijs LATLatvia 34:53 5:49
30
Gröll Matthias AUTAustria 35:00 5:50
31
Mudrak Štepan CZECzech Republic 35:03 5:51
32
Slanzi Giordano ITAItaly 36:15 6:03
33
Vedin Anders SWESweden 36:32 6:05
34
Adamovich Dmitry KAZKazakhstan 36:36 6:06
35
Koshovyy Yaroslav UKRUkraine 36:58 6:10
36
Peter Mathias AUTAustria 37:04 6:11
37
Jagomägi Vootele ESTEstonia 37:17 6:13
38
Rõõm Rimmo ESTEstonia 37:31 6:15
39
Raize Nauris LATLatvia 37:40 6:17
40
Canella Samuele ITAItaly 37:56 6:19
41
Vinkel Veiko ESTEstonia 39:34 6:36
42
Piirisild Janek ESTEstonia 40:07 6:41
43
Gigler Valentin AUTAustria 40:42 6:47
44
Mair Philipp ITAItaly 40:47 6:48
45
Heinols Atis LATLatvia 40:57 6:50
46
Romanov Heorhii UKRUkraine 42:51 7:09
47
Kryvasheev Andrei BLRBelarus 43:02 7:10
48
Bykou Andrey BLRBelarus 43:32 7:15
49
Tsonkov Iliya BULBulgaria 45:01 7:30
50
Teervalt Reigo ESTEstonia 48:10 8:02
51
Matus Vojtech CZECzech Republic 51:09 8:32
52
Vavra Colin GERGermany 1:06:52 11:09
  Aikio Santeri FINFinland dsq