EOC, JWOC, EYOC
AUT, Obertilliach, 2016-02-29

Tulemused

Klass M

Raja 19.5 km 24 KP

Valige  sprint  middle  long  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Moholdt Lars Hol NORNorway 1:32:42 4:45
2
Khrennikov Eduard RUSRussia 1:35:12 4:52
3
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 1:35:20 4:53
4
Lamov Andrey RUSRussia 1:36:57 4:58
5
Rost Erik SWESweden 1:38:26 5:02
6
Häkkinen Janne FINFinland 1:38:43 5:03
7
Lundholm Markus SWESweden 1:40:10 5:08
8
Malinovski Stepan RUSRussia 1:41:04 5:10
9
Grigoriev Andrey RUSRussia 1:41:56 5:13
10
Kotro Tuomas FINFinland 1:42:27 5:15
11
Spörry Christian SUISwitzerland 1:43:17 5:17
12
Blomgren Erik SWESweden 1:43:20 5:17
13
Kivlenieks Raivo LATLatvia 1:43:34 5:18
14
Rapp Linus SWESweden 1:43:40 5:18
15
Jaama Mattis ESTEstonia 1:45:27 5:24
16
Škoda Jakub CZECzech Republic 1:46:52 5:28
17
Linnainmaa Tero FINFinland 1:47:16 5:30
18
Tolstopiatov Vadim RUSRussia 1:47:45 5:31
19
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 1:48:40 5:34
20
Laciga Radek CZECzech Republic 1:49:49 5:37
21
Horvat Petr CZECzech Republic 1:50:20 5:39
22
Henriksson Niklas SWESweden 1:50:36 5:40
23
Raize Nauris LATLatvia 1:50:54 5:41
24
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 1:55:05 5:54
25
Veselov Kirill RUSRussia 1:56:04 5:57
26
Suciu Simion ROURomania 1:56:07 5:57
27
Fesselhofer Roland AUTAustria 1:57:01 6:00
28
Udam Ilmar ESTEstonia 1:57:29 6:01
29
Kvåle Bjørnar NORNorway 1:59:30 6:07
30
Petrulis Vitalijus LTULithuania 2:00:16 6:10
31
Kugler Johann AUTAustria 2:03:09 6:18
32
Argalas Michal CZECzech Republic 2:03:21 6:19
33
Szep Zoltan ROURomania 2:05:39 6:26
34
Cebasek Jure SLOSlovenia 2:07:04 6:30
35
Gerasimov Andrej LTULithuania 2:11:15 6:43
36
Kohlschmidt Bernd GERGermany 2:12:55 6:48
37
Habenicht Max AUTAustria 2:26:59 7:32
38
Pistor Matej SLOSlovenia 2:29:21 7:39
39
Pacher Hannes AUTAustria 3:07:39 9:37
  Truttmann Sandro SUISwitzerland dnf  
  Drobnik Michal CZECzech Republic dnf  
  Baunis Jānis LATLatvia dnf  
  Saarela Ville Petteri FINFinland dnf  
  Andrejc Grega SLOSlovenia dnf  
  Nordberg Ulrik SWESweden dnf  
  Madslien Jørgen NORNorway dnf  
  Uusitalo Jyri FINFinland dnf  
  Watterdal Øyvind Lien NORNorway dnf  
  Hammarberg Martin SWESweden dnf  
  Reponen Tommi FINFinland dnf  
  Varga Stephan AUTAustria dsq  
  Neimanis Nauris LATLatvia dsq  
  Sebestyen Istvan ROURomania dsq