EOC, JWOC, EYOC
BUL, Velingrad, 2018-02-04

Tulemused

Klass M

Raja 9.7 km 20 KP

Valige  sprint  middle  long  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Lamov Andrey RUSRussia 28:11 2:54
2
Khrennikov Eduard RUSRussia 28:29 2:56
3
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 28:58 2:59
4
Schnyder Gion SUISwitzerland 29:06 3:00
4
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 29:06 3:00
6
Tuomala Misa FINFinland 29:07 3:00
7
Blomgren Erik SWESweden 29:25 3:01
8
Kiselev Vladislav RUSRussia 29:41 3:03
9
Madslien Jørgen NORNorway 29:56 3:05
10
Uusitalo Jyri FINFinland 29:59 3:05
11
Malinovski Stepan RUSRussia 30:06 3:06
12
Moholdt Lars Hol NORNorway 30:25 3:08
13
Rost Erik SWESweden 30:29 3:08
14
Kvåle Bjørnar NORNorway 30:44 3:10
15
Veselov Kirill RUSRussia 30:47 3:10
16
Škoda Jakub CZECzech Republic 30:54 3:11
17
Linnainmaa Tero FINFinland 31:02 3:11
18
Kotro Tuomas FINFinland 31:10 3:12
19
Rapp Linus SWESweden 31:20 3:13
20
Laciga Radek CZECzech Republic 31:27 3:14
20
Heimdal Audun NORNorway 31:27 3:14
22
Gorlanov Sergey RUSRussia 31:32 3:15
23
Häkkinen Janne FINFinland 31:34 3:15
24
Horvat Petr CZECzech Republic 31:42 3:16
25
Walheim Sixten SWESweden 31:48 3:16
26
Saarela Ville Petteri FINFinland 31:53 3:17
27
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 32:10 3:18
28
Lundholm Markus SWESweden 32:46 3:22
29
Jaama Mattis ESTEstonia 32:49 3:22
29
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 32:49 3:22
31
Suciu Simion ROURomania 32:56 3:23
32
Drobnik Michal CZECzech Republic 33:01 3:24
33
Wiggen Øyvind NORNorway 33:33 3:27
34
Raize Nauris LATLatvia 34:20 3:32
35
Dimitrov Nikolai BULBulgaria 35:25 3:39
36
Šulčys Nerijus LTULithuania 35:46 3:41
37
Matus Vojtech CZECzech Republic 36:13 3:44
38
Corradini Francesco ITAItaly 36:49 3:47
39
Romanov Georgiy UKRUkraine 37:37 3:52
40
Petrulis Vitalijus LTULithuania 38:08 3:55
41
Fesselhofer Roland AUTAustria 38:44 3:59
42
Csucs Klaus ROURomania 38:55 4:00
43
Argalas Michal CZECzech Republic 39:42 4:05
44
Gerasimov Andrej LTULithuania 39:56 4:07
45
Szep Zoltan ROURomania 40:14 4:08
46
Adamovich Dmitry KAZKazakhstan 40:37 4:11
47
Comai Davide ITAItaly 40:55 4:13
48
Szasz Botond HUNHungary 41:49 4:18
49
Petrovic Blaž SLOSlovenia 45:41 4:42
50
Blejdea Alexandru Marine ROURomania 47:28 4:53
51
Hallop Kevin ESTEstonia 48:18 4:58
52
Rojc Iztok SLOSlovenia 49:05 5:03
53
Petrovic Dusan SLOSlovenia 52:24 5:24
54
Aycicek Ugur TURTurkey 55:05 5:40
55
Kotan Emirhan TURTurkey 1:16:57 7:55
  Marych Kostiantyn UKRUkraine dnf  
  Hammarberg Martin SWESweden dsq  
  Sofin Boyan BULBulgaria dsq  
  Damjanovski Darko MKDFYR Macedonia dsq