EOC, JWOC, EYOC
BUL, Velingrad, 2018-02-04

Tulemused

Klass M

Raja 25.7 km 28 KP

Valige  sprint  middle  long  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Aeg min/km
1
Rost Erik SWESweden 1:33:48 3:38
2
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 1:34:39 3:40
3
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 1:34:47 3:41
4
Khrennikov Eduard RUSRussia 1:35:00 3:41
5
Lamov Andrey RUSRussia 1:36:21 3:44
6
Moholdt Lars Hol NORNorway 1:36:44 3:45
7
Schnyder Gion SUISwitzerland 1:37:44 3:48
8
Heimdal Audun NORNorway 1:38:36 3:50
9
Škoda Jakub CZECzech Republic 1:39:07 3:51
10
Blomgren Erik SWESweden 1:39:16 3:51
11
Kiselev Vladislav RUSRussia 1:39:31 3:52
12
Laciga Radek CZECzech Republic 1:43:20 4:01
13
Tuomala Misa FINFinland 1:43:29 4:01
14
Jaama Mattis ESTEstonia 1:43:39 4:01
15
Linnainmaa Tero FINFinland 1:44:20 4:03
16
Walheim Sixten SWESweden 1:44:39 4:04
17
Wiggen Øyvind NORNorway 1:44:47 4:04
18
Gorlanov Sergey RUSRussia 1:45:08 4:05
19
Horvat Petr CZECzech Republic 1:45:10 4:05
20
Häkkinen Janne FINFinland 1:45:20 4:05
21
Kvåle Bjørnar NORNorway 1:46:12 4:07
22
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 1:46:50 4:09
23
Saarela Ville Petteri FINFinland 1:48:43 4:13
24
Rapp Linus SWESweden 1:48:47 4:13
25
Lundholm Markus SWESweden 1:49:20 4:15
26
Malinovski Stepan RUSRussia 1:49:23 4:15
27
Argalas Michal CZECzech Republic 1:50:39 4:18
28
Veselov Kirill RUSRussia 1:51:53 4:21
29
Matus Vojtech CZECzech Republic 1:53:25 4:24
30
Suciu Simion ROURomania 1:54:12 4:26
31
Drobnik Michal CZECzech Republic 1:56:48 4:32
32
Csucs Klaus ROURomania 1:59:43 4:39
33
Kavaliauskas Regimantas LTULithuania 2:00:34 4:41
34
Romanov Georgiy UKRUkraine 2:01:12 4:42
35
Hallop Kevin ESTEstonia 2:02:11 4:45
36
Szep Zoltan ROURomania 2:02:13 4:45
37
Dimitrov Nikolai BULBulgaria 2:04:52 4:51
38
Blejdea Alexandru Marine ROURomania 2:08:28 4:59
39
Fesselhofer Roland AUTAustria 2:08:54 5:00
40
Gerasimov Andrej LTULithuania 2:10:32 5:04
41
Marych Kostiantyn UKRUkraine 2:11:22 5:06
42
Zlobin Aleksandr RUSRussia 2:12:21 5:08
43
Szasz Botond HUNHungary 2:19:14 5:25
44
Comai Davide ITAItaly 2:19:58 5:26
45
Adamovich Dmitry KAZKazakhstan 2:21:27 5:30
46
Sofin Boyan BULBulgaria 2:24:46 5:37
47
Kotan Emirhan TURTurkey 2:50:00 6:36
48
Aycicek Ugur TURTurkey 3:10:59 7:25
  Kotro Tuomas FINFinland dnf  
  Uusitalo Jyri FINFinland dnf  
  Raize Nauris LATLatvia dnf  
  Damjanovski Darko MKDFYR Macedonia dnf  
  Corradini Francesco ITAItaly dnf  
  Hammarberg Martin SWESweden dsq  
  Petrulis Vitalijus LTULithuania dsq  
  Petrovic Blaž SLOSlovenia dsq