Search participants


Sample: mulle t

Voverienė Tatsiana (Zhuravleva Tatsiana, Hodan Tatiana)

Number of events: 96

DateEventDistrictSportClassClub, City PlaceResultDay
Leg
2020-02-15Vilniaus sprintai Vilnius ME Devyni OK, Vilnius   1 day
2 day
3 day
26:09 (  3) S
29:57 (  2) S
dnf   
2020-02-09Žiemos taurė markiruotoje trasoje 3 e... Vievis MA Devyni OK, Vilnius  58:36
2019-10-1950 KP Bezdonys, Vilniaus r. V Devyni OK, Vilnius  47:53S
2019-10-12Lietuvos taurė, Lithuanian cup Juodkrantė D Devyni OK, Vilnius   1 day
2 day
49:27 (  3) S
35:49 (  1) S
2019-10-05Lietuvos čemp. labai ilga Semeliškės M Devyni OK, Vilnius 11:56:11S
2019-09-29ACO Ruduo estafetė Poilsio aikštelė A1 34,45 km V Devyni OK, Vilnius 72:20:132 leg45:01 (  3) S
2019-09-22Lietuvos čemp. ilga Ravų miškas, Vilniaus r. M Devyni OK, Vilnius 21:21:49S
2019-09-07Alytaus taurė Alytus M Devyni OK, Minsk 138:40S
2019-08-31Klubų taurė Balbieriškio miškas, Prienų r. KOM Devyni OK, Vilnius 184:35:142 leg41:41 (12) S
2019-08-24Klajūno taurė Stirniai, Molėtų r. M Devyni OK, Minsk 150:53S
2019-08-13WOC middle qualification Østfold W1 Belarus 2540:00S
2019-06-29Neringa cup Nida W Devyni OK, Vilnius   1 day
2 day
3 day
1:05:54 (  1) S
37:33 (  1) S
47:25 (  1) S
2019-06-21Daugiadienės TAKAS Vištytis D Devyni OK, Minsk   1 day
2 day
3 day
4 day
16:09 (  1) S
51:02 (  4) S
54:55 (  4) S
41:47 (  4) S
2019-06-08Vieno žmogaus estafetė Vilnius, Gailiūnų miškas M Vilnius  dsqS
2019-05-10Daugiadienės VILNIUS Vilnius W Devyni OK, Minsk   1 day
2 day
3 day
25:37 (  4) S
1:21:02 (  3) S
49:18 (  4) S
2019-04-13Pavasario taurė Spring cup WRE Vilūniškės, Vievio sen. W Devyni OK, Vilnius   1 day
2 day
31:48 (  1) S
1:17:28 (  1) S
2019-03-23Sezono atidarymo taurė Karklė, Klaipėdos miškas M Devyni OK, Minsk   1 day
2 day
37:18 (  1) S
46:24 (  3) S
2018-11-18Vilniaus sprintų taurė Vilniaus ME Ąžuolas OK, Minsk   1 day20:42 (  6) S
2018-10-13Lietuvos taurė, Lithuanian cup Druskininkai W Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
1:02:32 (  1) S
39:26 (  2) S
2018-09-08Neringos taurė Neringa D Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
38:22 (  1) S
44:50 (  1) S
2018-09-02Klubų taurė Kirdonys X Ąžuolas OK, Vilnius 13:27:018 leg38:56 (  9) S
2018-08-11WOC long Sigulda W Belarus 501:51:20
2018-08-07WOC middle Sigulda W Belarus 5144:50
2018-06-21Daugiadienės TAKAS Ignalina D Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
3 day
4 day
27:05 (  2) S
56:34 (  4) S
1:09:04 (  3) S
49:00 (  3) S
2018-05-27Baltic championship relay Tartaks W Belarus 2 61:46:103 leg33:17 (  4)   
2018-05-26Baltic championship Tartaks W Belarus 71:20:19
2018-05-11Daugiadienės VILNIUS Vilnius W Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
3 day
20:03 (  1) S
1:07:03 (  2) S
1:07:37 (  3) S
2018-04-21Pavasario taurė Spring cup WRE Bona Natura, Trakų r. W Ąžuolas OK, Vilnius   1 day
2 day
41:47 (  5) S
1:16:45 (  6) S
2018-04-07Sportuok miške varžybos Druskininkai M Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
1:06:39 (  1) S
57:19 (  1) S
2018-03-24Sezono atidarymo taurė Giruliai, Vilhelmo kanalas M Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
44:01 (  2) S
32:06 (  1) S
2017-10-14Lietuvos taurė Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus W Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
56:11 (  4) S
44:43 (  2) S
2017-09-24Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Pukštėnų miškas, Vilniaus r. M Ąžuolas OK, Minsk 11:01:28S
2017-09-23Alytaus taurė Radžiūnai M Ąžuolas OK, Minsk 147:11S
2017-09-17Klubų taurė Avižienių miškas, Vilniaus r. KOMAN Ąžuolas OK, Vilnius 13:00:078 leg32:12 (  2) S
2017-09-02Lietuvos čemp. estafetė Saušilio miškas M Ąžuolas OK, Vilnius 42:08:512 leg44:13 (  3) S
2017-07-07WOC relay Vitipalu W Belarus 232:40:222 leg55:22 (20)   
2017-07-06WOC middle Vitipalu W Belarus 5156:31
2017-06-22Daugiadienės TAKAS Šaukėnai D Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
3 day
4 day
42:27 (  2) S
14:01 (  4) S
58:16 (  1) S
43:13 (  5) S
2017-05-21Baltic championship relay Šeimaties miškas, Tauragnai W Belarus 11:47:082 leg37:35 (  3) S
2017-05-20Baltic championship Stripeikiai, Ignalinos r. W Belarus, Minsk 131:25:42S
2017-04-29Pavasario taurė Spring cup WRE Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. W OC Silwan Liuks, Minsk   1 day
2 day
35:15 (  4) S
1:16:29 (  3) S
2016-11-12Vilniaus rogaining Tapeliai, Vilnius BMEG3 Ąžuolas OK, Vilnius 143:04:41S
2016-10-15Lietuvos taurė Prienai W Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
56:58 (  4) S
41:46 (  6) S
2016-09-18Klubų taurė Šiluva X Ąžuolas OK, Vilnius 13:26:328 leg36:10 (  1) S
2016-08-27WOC relay Strömstad east W Belarus 252:57:482 leg49:28 (22)   
2016-08-21WOC sprint relay Strömstad X Belarus  dsq1 legdsq   
2016-08-20WOC sprint qualification Strömstad W3 Belarus 1214:47
2016-08-20WOC sprint final Strömstad W Belarus 4018:46
2016-06-23Daugiadienės TAKAS Anykščiai D Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
3 day
4 day
42:45 (  2) S
1:02:04 (  2) S
16:22 (  1) S
1:01:28 (  7) S
2016-06-12 Baltic championship relay Veskimõisa, Põlvamaa W Belarus 92:38:153 leg50:15 (  9)   
2016-06-11Baltic championship Veskimõisa, Põlvamaa W Belarus 181:35:35
2016-05-13Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės W Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
3 day
33:05 (  2) S
1:20:51 (  2) S
1:01:30 (  2) S
2016-03-26Lietuvos čemp. labai ilga Tytuvėnai M Ąžuolas OK, Minsk  dsqS
2015-10-17Lietuvos taurė Neringa W Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
46:14 (  6) S
45:04 (  4) S
2015-09-20Klubų taurė Šleinių miškas X Ąžuolas OK, Vilnius 32:50:182 leg31:28 (  2) S
2015-08-29Vilniaus taurė Pikeliškės, Vilniaus r. W Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
35:22 (  2) S
59:54 (  2) S
2015-06-20Tako supersprintas Varėna D Nemiga Nord 214:30S
2015-06-18Daugiadienės TAKAS Varėna D Nemiga Nord, Minsk   1 day
2 day
3 day
4 day
50:48 (  3) S
44:59 (  4) S
1:00:19 (  7) S
41:05 (  5) S
2015-05-08Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės W Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
3 day
24:34 (  3) S
1:19:34 (  3) S
1:13:11 (  5) S
2015-03-28Sezono atidarymas Melnragė, Nemirseta M Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
42:33 (  8) S
49:29 (12) S
2014-10-18Lietuvos taurė Druskininkai W Ąžuolas OK, Minsk   1 day
2 day
1:11:09 S
41:28 (12) S
2014-10-11Klaipėdiečių varžybos Klaipėda M Ąžuolas OK, Minsk   1 day44:00 (  2) S
2014-09-21Klubų taurė Rūdninkų poligonas X Ąžuolas OK, Vilnius 23:26:118 leg32:37 (  3) S
2014-06-01Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. W Belarus 21:50:512 leg37:46 (  4) S
2014-05-31Baltic championship Gražutė, Zarasų r. W Belarus 121:19:37S
2014-05-24Lietuvos čemp. vidutinė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. M Nemiga Nord  49:08S
2014-05-17Pavasario taurė Spring cup WRE Daniliškės, Aukštadvario HE W Nemiga Nord   1 day
2 day
39:02 (  7) S
1:31:23 (  2) S
2013-06-20Daugiadienės TAKAS Druskininkai D Nemiga Nord, Minsk   1 day
2 day
3 day
4 day
44:10 (  6) S
1:02:54 (  5) S
15:25 (  9) S
49:47 (  4) S
2008-08-02WUOC relay Prangli W Belarus 122:46:581 leg48:01 (15)   
2008-07-30WUOC sprint, long, middle Tartu, Veskimõisa, Prangli W Belarus   1 day
2 day
3 day
17:05 (30)   
1:33:38 (44)   
46:42 (35)   
2008-06-01EOC relay Piejūras camping, Ventspils W Belarus 162:31:371 leg50:07 (25)   
2008-05-31EOC middle final Ventspils WB Belarus 1537:29
2008-05-30EOC middle qualification Ventspils W2 Belarus 1933:19
2008-05-26EOC sprint qualification Ventspils W2 Belarus 1812:00
2008-05-26EOC sprint final Ventspils WB Belarus 313:27
2007-08-26WOC sprint final Botanic Garden, Kyiv W Belarus 4416:05
2007-08-25WOC relay Golosiivo, Kyiv W Belarus 182:20:101 leg49:21 (19)   
2007-08-20WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv W1 Belarus 2347:28
2007-08-18WOC sprint qualification Golosiivo, Kyiv W3 Belarus 1514:12
2007-07-03Daugiadienės TAKAS Elektrėnai D Nemiga Nord   1 day
2 day
3 day
4 day
5 day
57:31 (  5) S
59:46 (  7) S
19:31 (  4) S
1:19:04 (  9) S
dsq S
2006-08-01WOC sprint qualification Mindeparken, Århus W3 Belarus 2118:10
2006-07-30WOC long qualification Linå Vesterskov, Århus W2 Belarus 241:06:07
2006-07-29WOC middle qualification Hjortsballe Krat, Århus W2 Belarus 2138:05
2006-07-08JWOC relay Druskininkai W BLR-BLR-UKR  2:30:191 leg39:50 (10) S
2006-07-07JWOC middle Druskininkai WB Belarus 627:42S
2006-07-06JWOC middle qual. Druskininkai W2 Belarus 3029:57S
2006-07-04JWOC long Druskininkai W Belarus 751:27:16S
2006-07-03JWOC sprint Druskininkai W Belarus 5413:22S
2006-05-19Daugiadienės VILNIUS Vilnius D20 www.obelarus.net   1 day
2 day
3 day
26:12 (  2) S
1:06:46 (  4) S
1:18:59 (  7) S
2005-10-15Lietuvos taurė Druskininkai D Minsk   1 day
2 day
1:17:06 (  8) S
41:05 (  7) S
2003-06-22EYOC relay Pezinok W18 Belarus 121:49:213 leg40:18 (17)   
2003-06-20EYOC sprint + long Pezinok W18 Belarus   1 day
2 day
13:32 (44) S
1:03:57 (41) S
2003-02-22JWOC EYOC relay St. Petersburg W17 Belarus 32:47:193 leg53:20 (  3)   
2003-02-19JWOC EYOC classic + short St. Petersburg W17 Belarus   1 day
2 day
1:09:15 (11)   
41:22 (11)   
2002-05-10Daugiadienės VILNIUS Vilnius D16   1 day
2 day
3 day
30:00 (  4) S
48:01 (  8) S
33:48 (  6) S
1990-01-01Demo estafetė Kaunas, Laisvės al. 6-2 V Devyni OK, Vilnius 72:20:132 leg45:01 (  3) S