Events


Sample: tak 2000, jwoc drusk, 04-01

Information: Invitation, Start lists, Results, Maps

DateTitleSportCountry DistrictInformation
2020-11-28Pasaulio OS takais čempionatas Hongkongas LOSF kalendorius
2020-11-14Vilnius Rogaining Vilnius LOSF kalendorius
2020-10-24Šiaulių Rogaining Šiauliai LOSF kalendorius
2020-10-17Lietuvos taurė Vilniaus r. LOSF kalendorius
2020-10-01Pasaulio orientavimosi sporto bėgte taurės etapas Italija LOSF kalendorius
2020-09-25ACO estafetės Rykantų miškas LOSF kalendorius
2020-09-18Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas LOSF kalendorius
2020-09-12Alytaus taurė Alytaus r. LOSF kalendorius
2020-09-10Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais taurės etapas Suomija LOSF kalendorius
2020-09-05Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas ilgoje ir estafečių trasose Merkinė LOSF kalendorius
2020-08-30Lietuvos klubų taurė Šilutė LOSF kalendorius
2020-08-29Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas naktinėje trasoje Kintai LOSF kalendorius
2020-08-23Klajūno taurė Molėtų raj. Alnė LOSF kalendorius
2020-08-22Kaunas Challenge Kaunas LOSF kalendorius
2020-08-19Europos orientavimosi sporto bėgte čempionatas Estija LOSF kalendorius
2020-08-17Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas Čekija LOSF kalendorius
2020-08-08Žemaitijos taurė Telšiai LOSF kalendorius
2020-08-07Pasaulio orientavimosi sporto bėgte veteranų čempionatas Slovakia LOSF kalendorius
2020-07-25Jūros šventė Klaipėda LOSF kalendorius
2020-07-18Klaipėda Challenge Klaipėda LOSF kalendorius
2020-07-07Pasaulio orientavimosi sporto bėgte čempionatas Danija LOSF kalendorius
2020-06-28Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionatas Turkija LOSF kalendorius
2020-06-19Takas 2020 Dzūkija LOSF kalendorius
2020-06-19Europos orientavimosi sporto jaunių, jaunučių čempionatas Vengrija LOSF kalendorius
2020-06-13Jukola 2020 Suomija LOSF kalendorius
2020-06-07Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas vidutinėje trasoje Varėnos r. LOSF kalendorius
2020-06-06Vilnius challenge Vilnius LOSF kalendorius
2020-05-30Baltijos šalių čempionatas Ignalina LOSF kalendorius
2020-05-22Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas LOSF kalendorius
2020-05-20Europos OS Takais čempionatas Lohja, Suomija LOSF kalendorius
2020-05-20Pasaulio orientavimosi sporto bėgte taurės etapas Šveicarija LOSF kalendorius
2020-05-16Panevėžio m. čempionatas Bombardynė LOSF kalendorius
2020-05-11Europos jaunių, jaunimo orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas Portugalija LOSF kalendorius
2020-05-11Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas Portugalija LOSF kalendorius
2020-05-08Vilnius 2020 Vilnius LOSF kalendorius
2020-05-02J.Vileišio taurė Anykščiai LOSF kalendorius
2020-05-01Tiomila 2020 Švedija LOSF kalendorius
2020-04-25Pavasario taurė (Spring Cup), 2xWRE Trakų r. LOSF kalendorius
2020-04-23OSK "Falco" taurė, 2xWRE Trakų r. LOSF kalendorius
2020-04-18Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas sprinto ir sprinto estafečių trasose Telšiai, Alsėdžiai LOSF kalendorius
2020-04-13Rudaminos taurė Šveicarų miškas LOSF kalendorius
2020-04-05Atviras Prienų čempionatas Prienai LOSF kalendorius
2020-04-04Saulės estafetės Vilniaus raj. LOSF kalendorius
2020-03-29Kauno estafetės Kaunas LOSF kalendorius
2020-03-28Alytaus čempionatas Alytaus r. LOSF kalendorius
2020-03-22Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas labai ilgoje trasoje Kiškėnai, Klaipėdos r. LOSF kalendorius
2020-03-21Vilniaus sprintų taurė LOSF kalendorius
2020-03-21Sezono atidarymo taurė Melnragė, Klaipėdos r. LOSF kalendorius
2020-03-08Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas Rusija LOSF kalendorius
2020-03-07Vilniaus sprintų taurė LOSF kalendorius
2020-02-22Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas LOSF kalendorius
2020-02-15Vilniaus sprintų taurė LOSF kalendorius
2020-02-02Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis taurės etapas Latvija LOSF kalendorius
2020-02-02Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionatas Latvija LOSF kalendorius
2020-02-02Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto slidėmis čempionatas Latvija LOSF kalendorius
2020-02-01LTeam rogaining LTUDruskininkai 01-01 23:59
2020-01-25Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas LOSF kalendorius
2020-01-18XXX bėgimas "Aplink Želvos ežerą" LTUSuginčiai, Molėtų raj. I Live 01-15 12:00
2020-01-12Žiemos Taurė Markiruotoje trasoje - 2020 LTUVilnius I 01-08 23:59
2020-01-05Xtrasa LTUŽemieji paneriai I 01-02 23:59
2019-12-08Xtrasa LTUBurbiškės I R
2019-12-07Vilniaus sprintai LTUVilnius I R Split
2019-12-01Saulėtekio maratonas LTUVilnius I R Split
2019-11-23Kauno rogaining LTUAukštieji Šančiai R Split
2019-11-23Laukinis trail / Lietuvos bekelės bėgimo čempionatas LTUDūkštos R
2019-11-17Ūsai bėga LTUVilnius R Split
2019-11-16Trail Karma - Vanaginė LTUVanaginė, Vilnius I R Split
2019-11-10Gajos žiemos sprintų taurė LTUKaunas I S R Split
2019-11-09Vilniaus rogaining LTUVilnius R Split
2019-11-03Xtrasa LTUMickūnai R Split
2019-10-27Lietuvos CX čempionatas LTUPanevėžys R Split
2019-10-26Platelių rogaining LTUPlokštinė R M Split
2019-10-23CISM relay CHNWuhan R
2019-10-20CISM middle + long CHNWuhan R
2019-10-19Lietuvos SRP sezono uždarymo varžybos LTUKleboniškis R Split
2019-10-19Trail Kuršių Nerija (#TKN) LTUKlaipėda R
2019-10-1950 KP LTUBezdonys, Vilniaus r. R Split
2019-10-18P. Karoblio ir P. Poškaus bėgimo taurė LTUBiržai R
2019-10-12Lietuvos taurė, Lithuanian cup LTUJuodkrantė R M Split
2019-10-12Sled dogs Baltic Taurė 2019 LTUTapeliai, Vilnius R
2019-10-12Laukinis trail LTUAušgirių kaskalniai R Split
2019-10-06Pink run su Benu LTUKaunas R Split
2019-10-06Baltic junior cup LATSigulda R Split
2019-10-06Žemaitijos taurės Telšių etapas LTUTelšiai R Split
2019-10-05Baltic junior cup relay LATSigulda R
2019-10-05CX cup LTUVilnius R Split
2019-10-05Lietuvos čemp. labai ilga LTUSemeliškės R Split
2019-10-04LK kroso čempionatas LTUKaunas R Split
2019-09-29Šv. Pranciškaus bėgimo taurė LTUKretinga R Split
2019-09-29ACO Ruduo estafetė LTUPoilsio aikštelė A1 34,45 km R Live Split
2019-09-28Trail Karma - Šernai LTUGrioviai, Vilnius I R Split
2019-09-28MTB Karma - Šernų XC LTUGrioviai, Vilnius I R Split
2019-09-28Atrask Krekenavą LTUKrekenava R Split
2019-09-27Kauno r. mero V. Makūno ir olimpiečio K. Orento bėgimo taurė LTUGarliava, Kauno r. R Split
2019-09-25Lietuvos OS rinktinių kandidatų krosas LTUKleboniškio miškas R Split
2019-09-24Balsių lobiai LTUBalsiai R Split
2019-09-22Saulės mūšio bėgimas LTUŠiauliai R Split
2019-09-22Lietuvos čemp. ilga LTURavų miškas, Vilniaus r. R Split
2019-09-21Lietuvos čemp. estafetė LTURavų miškas, Vilniaus r. R M Split
2019-09-21Laukinis trail LTUAnykščiai R Split
2019-09-18Cobalt - Lūžio taškas LTUPalanga R Split
2019-09-14Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru startu LTUBubiai R Split
2019-09-14Lietuvos slidinėjimo vasaros čempionatas LTUIgnalina R Split
2019-09-14Kėdainių MTB, AB Lifosa taurė LTUKėdainiai R Split
2019-09-13Ukmergės fabrikų krosų taurės Narbuto etapas LTUUkmergė R Split
2019-09-08Fun Run LTUVilnius R Split
2019-09-07Alytaus taurė LTUAlytus R Split
2019-09-01S-Sporto kroso triatlonas, Atviras Lietuvos kroso triatlono čemp LTUTapelių ežero paplūdimys R Split
2019-08-31Fitness challenge LTUVilnius R Split
2019-08-31Klubų taurė LTUBalbieriškio miškas, Prienų r. R M Split
2019-08-31MTBF Taurė 2019. Naktinis MTB krosas LTUŽalieji ežerai, Vilnius R
2019-08-25Laukinis trail LTUMolėtai R Live
2019-08-24Klajūno taurė LTUStirniai, Molėtų r. R M Split
2019-08-24Kaunas Challenge LTUKaunas R Split
2019-08-21MTB Karma - Vanaginės krosas LTUVanaginė, Vilnius I R
2019-08-21Ukmergės fabrikų krosų taurės estafetės LTUUkmergė I R
2019-08-21Ukmergės fabrikų krosų taurės Likmerės etapas LTUUkmergė R Split
2019-08-19SM Gaja MTS kontrolinės varžybos LTUKermušija, Ašarėlis R Split
2019-08-17WOC relay NORØstfold R Split
2019-08-16WOC middle final NORØstfold R Split
2019-08-15Daugiadienės Telšē LTUTelšiai R M Split
2019-08-14WOC long NORØstfold R Split
2019-08-13WOC middle qualification NORØstfold R Split
2019-08-11Ultra Xtrasa LTUVilnius R Split
2019-08-10XI-as Sudeikių plaukimo maratonas LTUSudeikiai R
2019-08-04Žemaitijos taurės Lapių etapas LTULapiai R Split
2019-08-03Lietuvos triatlono sprinto čempionatas Baltic cup IV etapas LTUKupiškis R Split
2019-08-03Klaipėda Challenge LTUKlaipėda R Split
2019-08-03WOC JWOC relay DENViborg R
2019-08-0261-as atviras Lietuvos SRP čempionatas, Lithuania open ARDF LTUPrienai, Birštonas R Split
2019-08-02WOC JWOC mass start DENViborg R
2019-07-31WOC JWOC long DENViborg R
2019-07-31MTB Karma - Pilaitės krosas LTUPilaitė, Vilnius I R
2019-07-30WOC JWOC middle DENViborg R
2019-07-28WOC JWOC sprint DENViborg R
2019-07-28Šiaulių dviračių lenktynės LTUŠiauliai R Split
2019-07-27Jūros šventė LTUKlaipėda R Split
2019-07-27Plaukimas Platelé LTUPlateliai R
2019-07-21Saulės estafetė 2 diena LTUPauosupės miškas, Varėnos r. R Split
2019-07-20Lietuvos MTB XCO čempionatas LTUBubiai R Split
2019-07-20Saulės estafetė 1 diena LTUPauosupės miškas, Varėnos r. R Split
2019-07-13Kuršių marių plaukimo maratonas LTUKintai R
2019-07-13Laukinis trail LTUKintai R Split
2019-07-13Druskininkų taurė LTUDruskininkai R Split
2019-07-12JWOC relay DENSilkeborg R
2019-07-11JWOC middle DENSilkeborg R Split
2019-07-10JWOC middle qual. DENSilkeborg R Split
2019-07-08JWOC long DENSilkeborg R Split
2019-07-07JWOC sprint DENAarhus R Split
2019-07-0618-as Lampėdžių plaukimo maratonas LTULampėdžiai, Kaunas R
2019-06-30Klaipėdos maratonas LTUKlaipėda R Split
2019-06-30EYOC sprint BLRGrodno R
2019-06-30Žemaitijos taurės Šiaulių etapas LTUGeluvos ež. pliažas, Šiaulių r. R
2019-06-29EYOC relay BLRGrodno R Split
2019-06-29Laukinis trail LTUŠiauliai R
2019-06-29Neringa cup LTUNida R M Split
2019-06-28EYOC long BLRGrodno R
2019-06-26Ukmergės fabrikų krosų taurės Hennordic etapas LTUUkmergė R Split
2019-06-21Daugiadienės TAKAS LTUVištytis R M Split
2019-06-19Aeronautikos penkiakovė LTUKačerginė R Split
2019-06-16Lietuvos riedslidžių taurės I etapas LTUUtena R Split
2019-06-15Ultra trail bėgimas Kernavė - Vilnius LTUVilnius R
2019-06-15ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti LTUKleboniškio šilas R Split
2019-06-10European MTB orienteering championships mass start POLStrzelin R
2019-06-09Panevėžio dviračių kroso taurė LTUPanevėžys R Split
2019-06-09European MTB orienteering championships sprint POLStrzelin R
2019-06-08Vieno žmogaus estafetė LTUVilnius, Gailiūnų miškas R M Split
2019-06-08European MTB orienteering championships relay POLStrzelin R
2019-06-07Nusipelniusio trenerio Alfonso Lenkio atminimo varžybos LTUMosėdis, Skuodo r. R Split
2019-06-07Mokinių ir jaunimo atrankinės LTUVilnius R Split
2019-06-05Ukmergės fabrikų krosų taurės Wurth etapas LTUUkmergė R Split
2019-06-02Lietuvos čemp. vidutinė LTUMickūnų miškas, Vilniaus r. R M Split
2019-06-01Lietava trail LTUPadaigiai R 
2019-06-01Vilnius Challenge LTUVilnius R Split
2019-06-01Alfa run LTUVilnius R
2019-05-26Baltic championship relay ESTRõuge R
2019-05-26Velostreet Klaipėdos MTB LTUKlaipėda R Split
2019-05-25Nykštietiškas triatlonas LTUAnykščių raj. R Split
2019-05-25Baltic masters and open championship ESTRõuge R
2019-05-25Baltic championship ESTRõuge R
2019-05-25Lietuvos OSKD čemp. estafetė LTUPrienai R Split
2019-05-24Lietuvos OSKD čemp. sprintas + ilga LTUPrienai R Split
2019-05-24VSAT čempionatas LTUDruskininkai R Split
2019-05-23Lietuvos mokyklų žaidynės LTUMarijampolė R Split
2019-05-22MTB Karma - TT Salotės XC LTUSalotė, Vilnius I R
2019-05-19Šilo estafetė, SELL estafetė LTUPrienai R Split
2019-05-18Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Šilo ta LTUPrienai R Split
2019-05-18Laukinis trail LTUNemuno kilpa R Split
2019-05-17SELL sprint LTUPrienai R Split
2019-05-17LK karinės daugiakovės krosas LTUKaunas R Split
2019-05-15Ukmergės fabrikų krosų taurės Stansefabrikken etapas LTUUkmergė R Split
2019-05-14LOSF rinktinių kandidatų krosas LTUKleboniškis R Split
2019-05-11Keliautojų pėsčiomis maratonas (46) LTUTytuvėnai R Split
2019-05-10Daugiadienės VILNIUS LTUVilnius R Split
2019-05-08Kauno mokyklų žaidynės LTUKaunas, Eiguliai R Split
2019-05-08MTB Karma - TT Burbiškės LTUBurbiškės, Vilnius I R
2019-05-05Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė LTUTrakai R M Split
2019-05-05MTBF taurė, Bezdonių maratonas LTUBezdonys R
2019-05-04Lietuvos čemp. sprintas LTUTrakai R M Split
2019-05-01Miško trasa LTUTapeliai R Split
2019-04-28III-asis trail bėgimas Pagonija LTUJadagoniai R
2019-04-27Jono Vileišio taurė LTUAukštadvaris R Split
2019-04-27IX-asis Pagonijos laipiojimo festivalis LTUJadagoniai R
2019-04-22Vilniaus taurė LTUVilnius R M Split
2019-04-22Žemaitijos taurės Platelių etapas LTUPlateliai R Split
2019-04-20B. Abramaičio triatlono taurė, Baltic cup etapas LTUPanevėžys R Split
2019-04-17LK karinio orientavimosi čempionatas LTUŽiežmariai R Split
2019-04-14Laukinis trail LTUKauno marios R
2019-04-13Pavasario taurė Spring cup WRE LTUVilūniškės, Vievio sen. R Split
2019-04-10Karma MTB - TT Visoriai LTUVisoriai, Vilnius I R
2019-04-07Kėdainių r. atskiro starto dviračių sporto pirmenybės LTUKėdainiai R
2019-04-07Xtrasa LTUŽemieji Paneriai R Split
2019-04-06Alytaus čempionatas LTUAlytaus Dainų slėnis R Split
2019-03-31Kauno estafetė LTUKaunas R M Split
2019-03-30Lietuvos čemp. naktinis LTUŠaukėnai R Split
2019-03-24WOC, JWOC, EYOC relay SWEPiteå R
2019-03-23WOC, JWOC, EYOC middle SWEPiteå R
2019-03-23Sezono atidarymo taurė LTUKarklė, Klaipėdos miškas R Split
2019-03-236 valandų bėgimas LTUJonava R Split
2019-03-21WOC, JWOC, EYOC sprint SWEPiteå R Split
2019-03-20WOC, JWOC, EYOC long SWEPiteå R Split
2019-03-17Aplink Rėkyvos ežerą LTURėkyva R Split
2019-03-16Laukinis trail LTULabanoras R Split
2019-03-11Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas LTUPrienai R
2019-03-10Atviras Lietuvos žiemos akvatlono čempionatas LTUVilnius R Split
2019-03-09Lietuvos OS rinktinių kandidatų bėgimo manieže varžybos LTUKauno LA maniežas R Split
2019-03-03Xtrasa LTUSapieginė R Split
2019-02-23Laukinis trail LTUŽalieji ežerai R Split
2019-02-16XII Gedimino slidinėjimo maratonas LTUNemenčinė R Split
2019-02-12Lietuvos kariuomenės čempionatas LTUIgnalina R Split
2019-02-11EOC relay TURSarikamis R
2019-02-10EOC long TURSarikamis R
2019-02-09Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė LTUŠiauliai R Split
2019-02-08EOC middle TURSarikamis R Split
2019-02-07EOC relay mix TURSarikamis R
2019-02-06EOC sprint TURSarikamis R Split
2019-02-03Xtrasa - LTeam olimpiniame žiemos festivalyje LTUDruskininkai R Split
2019-02-02Winter challenge LTUDruskininkai R Split
2019-02-02Miško trasa - LTeam olimpiniame žiemos festivalyje LTUDruskininkai R Split
2019-02-01Xtrasa sprintas - LTeam olimpiniame žiemos festivalyje LTUDruskininkai R Split
2019-01-27MTBF Žiemos krosas MTB Snow challenge LTUVilnius R Split
2019-01-20Lietuvos OSS čemp. estafetė LTUVisaginas R M Split
2019-01-19Aplink Želvos ežerą (29) LTUSuginčiai, Molėtų r. R
2019-01-19Lietuvos OSS cemp. ilga LTUVisaginas R M
2019-01-06Xtrasa LTUMarkučiai R Split

Year: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992 1991 1990 198x 197x 196x