dbtopas login
Events
               calendar_view_month
Sample: tak 2000, jwoc drusk, 04-01
Title CountryDistrictSportInformation *Number of participants
2025-06-13 Nida 3 days
LTU
LTU
Nida, Juodkrantė, Pervalkasport ob I 06-02 23:59  
2024-12-14 SM Gaja sprintų taurė Kaunas LOSF kalendorius  
2024-11-23 SM Gaja sprintų taurė Kaunas LOSF kalendorius  
2024-11-09 Vilnius Rogaining
LTU
LTU
Belmontassport or I 11-06 23:59  
2024-10-26 Šiauliai Rogaining
LTU
LTU
Kurtuvėnaisport or I 10-23 23:59  
2024-10-19 Lietuvos taurė Vilnius LOSF kalendorius  
2024-10-12 Rudaminos taurė
LTU
LTU
Gegužinės miškas, Vilniaus raj.sport ob I 08-25 23:59  
2024-10-12 Atrask Krekenavą Jonavoje. Rogaining
LTU
LTU
Jonavasport or I 10-09 23:59  
2024-10-06 MTB Žemaiitijos taurė, Plungės etapas
LTU
LTU
Plungė, Mortos kalnassport dk I 10-01 23:59  
2024-10-05 Vilniaus taurė
LTU
LTU
Saulėtekis, Vangasport ob od sport ob od I 09-23 23:59  
2024-10-05 Klaipėdos OS čempionatas
LTU
LTU
Poilsio parkassport ob I 10-02 23:59  
2024-09-28 J.Vileišio taurė Tytuvėnai LOSF kalendorius  
2024-09-26 Pasaulio OS bėgte taurė Suomija LOSF kalendorius  
2024-09-21 Lietuvos čemp. estafetės ir ilga Alytaus raj. LOSF kalendorius  
2024-09-16 Vertical 700 '24
LTU
LTU
Vilniussport b I 09-29 23:59  
2024-09-15 Rudens estafetės
LTU
LTU
Kulautuvasport ob I 09-03 00:00  
2024-09-14 Alytaus taurė Alytaus r. LOSF kalendorius  
2024-09-09 Pasaulio jaunimo OSKD čempionatas Bulgarija LOSF kalendorius  
2024-09-09 Pasaulio OSKD čempionatas Bulgarija LOSF kalendorius  
2024-09-07 Lietuvos klubų taurė Šiaulių raj. LOSF kalendorius  
2024-08-31 Lietuvos OSKD čemp. sprintas ir estafetės Kaunas LOSF kalendorius  
2024-08-31 VILNIUS CHALLENGE , MINI
LTU
LTU
Vilniussport ms I 08-18 23:59  
2024-08-25 Klajūno taurė Molėtų raj. LOSF kalendorius  
2024-08-24 Klaipeda Rogaining
LTU
LTU
Melnragė IIsport ms I 08-21 23:59  
2024-08-23 Manvesta Naktinis bėgimas
LTU
LTU
Nemuno salasport b I 08-18 23:59  
2024-08-18 LOSF vasaros stovykla
LTU
LTU
Germanto vilasport ob I 08-12 23:59  
2024-08-16 Europos OS bėgte čempionatas / Pasaulio OS bėgte taurė Venrgija LOSF kalendorius  
2024-08-16 TELŠĒ / Lietuvos OS bėgte moksleivių komandinis čempionatas
LTU
LTU
Telšiaisport ob I 08-12 23:59  
2024-08-04 MTB Žemaitijos taurė, Lapių etapas
LTU
LTU
Lapiaisport dk I 07-30 23:59  
2024-08-03 Pasaulio OS bėgte veteranų čempionatas Suomija LOSF kalendorius  
2024-07-27 Jūros Šventė
LTU
LTU
Klaipėdasport ob I 07-23 23:59  
2024-07-27 MTB Karma - Ukmergės krosas
LTU
LTU
Ukmergėsport dk I 07-22 00:00
2024-07-20 66th ARDF Lithuania Open Championships
LTU
LTU
Puvočiaisport ob I S R Split  
2024-07-17 MTB Karma - Salotės XC TT
LTU
LTU
Salotė, Vilniussport dk I R Split
2024-07-14 Sėlijos taurė 4 etapas Velykalnis
LTU
LTU
Sėlijos taurė 4 et. Velykalnissport dk  
2024-07-14 WOC sprint relay
GBR
GBR
Edinburghsport ob R 136  
2024-07-12 Atviras Lietuvos kariuomenės penkiakovės čempionatas. Krosas
LTU
LTU
Kleboniškio miškas, Kaunassport b Split  
2024-07-12 WOC sprint final
GBR
GBR
Edinburghsport ob Split 90  
2024-07-12 WOC sprint qualification
GBR
GBR
Edinburghsport ob Split 219  
2024-07-07 MTBO World Cup round 2 relay
LAT
LAT
Smiltenesport od R 101  
2024-07-07 Sėlijos taurė III etapas Biržai
LTU
LTU
Moto klubo Agaras trasasport dk Split
2024-07-06 JWOC relay
CZE
CZE
Pilsensport ob R 310  
2024-07-06 MTBO World Cup round 2, U23 World MTBO championships long
LAT
LAT
Smiltenesport od Split 109  
2024-07-05 MTBO World Cup round 2, U23 World MTBO championships sprint
LAT
LAT
Smiltenesport od Split 109  
2024-07-05 JWOC middle
CZE
CZE
Pilsensport ob Split 327  
2024-07-04 Ukmergės fabrikų krosų taurės III etapas
LTU
LTU
Vepriaisport ms I R Split  
2024-07-03 JWOC long
CZE
CZE
Pilsensport ob Split 308  
2024-07-02 JWOC sprint
CZE
CZE
Pilsensport ob Split 321  
2024-07-01 JWOC sprint relay
CZE
CZE
Pilsensport ob R 297  
2024-06-30 MTB Žemaitijos Taurė, Šiaulių etapas
LTU
LTU
Šiaulių r., Gėluvos ež. pakrantėsport dk I R  
2024-06-24 EYOC relay
POL
POL
Szczecinsport ob R 300  
2024-06-23 Lietuvos OSKD čemp. ilga
LTU
LTU
Onuškissport od I R Split 117  
2024-06-23 Tako pėsčiųjų žygis
LTU
LTU
Onuškissport ob I  
2024-06-23 EYOC sprint
POL
POL
Szczecinsport ob Split 398  
2024-06-22 EYOC long
POL
POL
Szczecinsport ob Split 400  
2024-06-22 Daugiadienės TAKAS (bėgte, foot-O)
LTU
LTU
Onuškissport ob I R M Split 441  
2024-06-22 Daugiadienės TAKAS (OSKD, MTBO)
LTU
LTU
Onuškissport od I R Split 121  
2024-06-22 Kernavė - Vilnius Trail
LTU
LTU
Vilniussport b I R  
2024-06-14 Nida - 3 days
LTU
LTU
Nida, Pervalkasport ob I R Split 248  
2024-06-09 MTB Karma - Bezdonių maratonas
LTU
LTU
Bezdonys, Vilniaus r.sport dk I R Split 101
2024-06-09 Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė
LTU
LTU
Marijampolėsport ob I R Split 409  
2024-06-08 Lietuvos čemp. sprintas
LTU
LTU
Marijampolėsport ob I R Split 517  
2024-06-08 Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas
LTU
LTU
Marijampolėsport ob I R Split 36  
2024-06-05 Biorinos taurė III etapas
LTU
LTU
Rokiškis Motoroki trasasport dk  
2024-06-02 European, European Junior and Youth MTBO championships relay
POL
POL
Ostródasport od R 183  
2024-06-02 Saulės estafetė
LTU
LTU
Mickūnų miškassport ob I R Split 92  
2024-06-01 Vilnius Challenge
LTU
LTU
Vilniussport ms I R Split 440  
2024-06-01 Dainavos sprintas
LTU
LTU
Alytaus Rotušės aikštėsport ob I R Split 139  
2024-06-01 European, European Junior and Youth MTBO championships middle
POL
POL
Ostródasport od Split 223  
2024-05-31 European, European Junior and Youth MTBO championships long
POL
POL
Ostródasport od Split 221  
2024-05-30 European, European Junior and Youth MTBO championships sprint
POL
POL
Ostródasport od Split 224  
2024-05-29 Ukmergės fabrikų krosų taurės II etapas rogaining
LTU
LTU
Ukmergėsport or I R Split 245  
2024-05-26 MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas
LTU
LTU
Akmenėsport dk I R Split 215  
2024-05-25 Foreststadiums.lt sprinto taurė, 2 dienos - 3 startai
LTU
LTU
Vingrių žem., Paupys ir Užupissport ob I R Split 140  
2024-05-25 Jaunųjų šaulių žaidynės (OS rungtis)
LTU
LTU
Mindūnai, Molėtų r. sav.sport ob R M Split 54  
2024-05-22 Orientavimasis patalpose
LTU
LTU
Profesinio rengimo centrassport ob Split 38  
2024-05-19 Baltic championship relay
LTU
LTU
Ignalinasport ob I R Split 166  
2024-05-18 Baltic championship
LTU
LTU
Ignalinasport ob I R Split 203  
2024-05-18 Baltic masters and open championship
LTU
LTU
Ignalinos r.sport ob I R Split 210  
2024-05-17 Sell studentų žaidynės
LTU
LTU
Kaunassport ob I R Split 34  
2024-05-16 Lietuvos mokyklų žaidynės
LTU
LTU
Alytussport ob Split 133  
2024-05-16 Selijos taurė Biržų Agaro taurė
LTU
LTU
Biržų Agaro motokroso trasasport dk  
2024-05-15 Plungės miesto sporto diena
LTU
LTU
Plungėsport ob R 137  
2024-05-12 Vilnius city race
LTU
LTU
Naujamiestis, Vilniussport ob I R Split 184  
2024-05-11 Lietuvos čemp. vidutinė
LTU
LTU
Mikniškėssport ob I R M Split 543  
2024-05-11 Trailo Kalvė S2E7 Aukštadvaris
LTU
LTU
Aukštadvarissport b I R 123  
2024-05-11 Keliautojų pėsčiomis maratonas (51)
LTU
LTU
Marcinkonyssport ob I R Split 414  
2024-05-11 MTB Karma - Tapelių krosas
LTU
LTU
Vilniussport dk I R Split 105
2024-05-10 VMU orientavimosi sporto varžybos
LTU
LTU
Giraitiškių poilsiavietėsport ob I R Split 179  
2024-05-09 Klaipėdos m. mokinių Mero taurės OS varžybos
LTU
LTU
Klaipėdos miškassport ob Split 66  
2024-05-09 Plungės r. OS moksleivių pirmenybės
LTU
LTU
Žem. Kalvarijasport ob R 42  
2024-05-08 Kauno mokyklų žaidynės
LTU
LTU
Panemunėsport ob Split 130  
2024-05-04 Lietuvos orientavimosi bėgte super sprinto čempionatas FINALAS
LTU
LTU
Lukiškių aikštėsport ob I R Split 42  
2024-05-03 Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė
LTU
LTU
Vilniussport ob I R Split 570  
2024-05-03 Lietuvos čemp. super sprintas
LTU
LTU
VIlniussport ob I R Split 240  
2024-05-01 Miško trasa
LTU
LTU
Ignalinasport b I R 161  
2024-04-28 Kauno Akropolio maratonas
LTU
LTU
Kaunassport b I R  
2024-04-27 Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru startu
LTU
LTU
Skersinė, Baniškėssport od I R Split 227  
2024-04-24 LOSF krosas
LTU
LTU
Kleboniškissport ob I R Split 108  
2024-04-24 Ukmergės fabrikų krosų taurės I etapas
LTU
LTU
Šilo pagrindinė mokyklasport b dk sport b dk I R Split 174  
2024-04-22 MTBO training camp
LTU
LTU
Vilniussport od I S R Split 93  
2024-04-21 MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas
LTU
LTU
Telšiaisport dk I R Split 206  
2024-04-20 Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU
LTU
Aukštadvaris, Rangavasport ob R M Split 498  
2024-04-18 Aeronautikos penkiakovė
LTU
LTU
Kleboniškissport ob Split 9  
2024-04-14 Trailo Kalvė S2E6 Alytus
LTU
LTU
Alytussport b I R 122  
2024-04-13 Prienų Šilo taurė
LTU
LTU
Paduoblio miškas, Prienų r.sport ob od sport ob od I R Split 417  
2024-04-07 Xtrasa
LTU
LTU
Mickūnaisport b I R Split 136  
2024-03-30 Kauno estafetė
LTU
LTU
Kriaučiškės, Kaišiadorių r.sport ob I R Split 264  
2024-03-24 Sostinės sporto centro taurė
LTU
LTU
Pilaitė, Vilniussport ob I R Split 209  
2024-03-23 MTB Karma - Gudelių krosas
LTU
LTU
Vilniussport dk I R Split 127
2024-03-23 Lietuvos čemp. naktinis
LTU
LTU
Dūkštų miškassport ob Split 187  
2024-03-16 Sezono atidarymo taurė
LTU
LTU
Olando kepurė, Giruliaisport ob R Split 224  
2024-03-10 Trailo Kalvė S2E5 Šiauliai
LTU
LTU
Kurtuvėnų regioninis parkassport b I R 173  
2024-03-09 Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas
LTU
LTU
Petrašiūnaisport ob I R Split 250  
2024-03-09 MTB Karma - Pilaitės krosas
LTU
LTU
Vilniussport dk I R Split 121
2024-03-07 Klaipėdos OS patalpose taurė
LTU
LTU
Klaipėdasport ob R Split 241  
2024-03-03 Xtrasa
LTU
LTU
Paneriaisport b I R Split 138  
2024-02-24 Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas
LTU
LTU
Palemonassport ob I R Split 241  
2024-02-18 Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafetė
LAT
LAT
Madonasport os R 256  
2024-02-18 Trailo Kalvė S2E4 Londonas
LTU
LTU
Pašiliai, Jonavos r.sport b I R 169  
2024-02-17 Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. vidutinė
LAT
LAT
Madonasport os Split 290  
2024-02-10 Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 5 etapas
LTU
LTU
Vilnius, Aukštoji Veržuvasport ob I R 42  
2024-02-03 Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras startas
LTU
LTU
Ignalinasport os I R Split 215  
2024-01-27 WOC sprint relay, JWOC EYOC relay
AUT
AUT
Ramsau am Dachsteinsport os R 250  
2024-01-27 Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 4 etapas
LTU
LTU
Vilnius, Šilėnai, Mikališkėssport ob I R 40  
2024-01-26 WOC JWOC EYOC middle
AUT
AUT
Ramsau am Dachsteinsport os Split 248  
2024-01-24 WOC pursuit, JWOC EYOC long
AUT
AUT
Ramsau am Dachsteinsport os R 240  
2024-01-23 WOC JWOC EYOC sprint
AUT
AUT
Ramsau am Dachsteinsport os Split 248  
2024-01-21 Trailo Kalvė S2E3 Kulautuva
LTU
LTU
Kulautuvasport b I R 189  
2024-01-14 SRP varžybos, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti
LTU
LTU
Vilniaus m. sav., Aukštagirissport ob Split 9  
2024-01-13 Aplink Želvos ežerą (34)
LTU
LTU
Suginčiai, Molėtų r.sport b R 157  
2024-01-13 Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas
LTU
LTU
Kaunas, Kalniečiaisport ob Split 241  
2024-01-07 Xtrasa
LTU
LTU
Sapieginėsport b I R Split 157  
2024-01-07 Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 3 etapas
LTU
LTU
Vilnius, Gulbinaisport ob I R 51  

* Information: Invitation, Start lists, Results, Maps