E-card search


Total starts found: 160

DateEventClassFamily name, NameClub, City
2015-09-26Lietuvos mokinių komandinės pirmenybės, Šilo ir LKSK taurėM16Maceinaitė RūtaPrienų KKSC, Prienai
2015-09-06Lietuvos čemp. ilgaV16Stravinskas LaurynasŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2015-09-05Lietuvos čemp. sprintasV16Stravinskas LaurynasŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2015-05-24Lietuvos čemp. estafetėM16Maceinaitė RūtaŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2015-05-23Lietuvos čemp. vidutinėM16Maceinaitė RūtaŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2015-05-08Daugiadienės VILNIUSM45Maciulevičius GintarasŠilas OK, Prienai
2015-04-24Mokinių olimpinis festivalisM4Maceinaitė RūtaŽiburio gimnazija, Prienai
2015-04-18Prienų čempionatasV21ARaugevičius MartynasŠilas OK, Prienai
2014-10-04Lietuvos mokinių komandinės pirmenybės, LKSK taurėV16Valčiukas JustasPrienų KKSC, Prienai
2014-09-06Lietuvos čemp. sprintasM85Viningienė StasėŠilas OK, Prienai
2014-05-09Daugiadienės VILNIUSWSMikuckytė DeimantėŠilas OK, SM Gaja, Kaunas
2014-05-03Prienų čempionatasV18Utmanas TomasŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2014-04-26Jono Vileišio taurėM16Valčiukaitė AurelijaŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2014-04-25Mokinių olimpinis festivalisM5Valčiukaitė AurelijaPakuonio pagrindinė mokykla, Pakuonis
2013-09-21Alytaus taurėM16Statauskaitė VilmaŠilas OK, SM Gaja, Kaunas
2013-09-15Klubų taurėXLipeikytė JustinaŠilas OK, Prienai
2013-09-07Lietuvos čemp. sprintasV16Nenartavičius TomasŠilas OK, SM Gaja, Kaunas
2013-08-31Kauno taurėM14Valčiukaitė AurelijaŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2013-06-29Pasaulio lietuvių žaidynėsVADamynas DaliusŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2013-06-20Daugiadienės TAKASDNMikuckytė DeimantėŠilas OK, SM Gaja, Kaunas
2013-06-08Lietuvos čemp. vidutinėM16Statauskaitė VilmaŠilas OK, SM Gaja, Kaunas
2013-04-28Kauno čemp. ilgaV12Maciulevičius PijusŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2013-04-27Prienų čempionatasV12Maciulevičius PijusŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2012-09-29Lietuvos mokinių komandinės pirmenybėsV18Stravinskaitė PaulinaPrienų KKSC, Prienai
2012-09-22Alytaus taurėM18Gurvičiūtė IevaŠilas OK, SM Gaja, Kaunas
2012-09-16Klajūno taurėM14Kalakauskaitė KristinaŠilas OK, Prienai
2012-09-02Klubų taurėXBlažauskaitė JulijaŠilas OK, Prienai
2012-08-26Lietuvos čemp. ilgaV14Valčiukas JustasŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2012-08-25Lietuvos čemp. sprintasV14Valčiukas JustasŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2012-06-21Daugiadienės TAKASH16Utmanas TomasŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2012-06-10Kauno čemp. vidutinėM16Statauskaitė VilmaŠilas OK, SM Gaja, Kaunas
2012-06-09ROMUALDUI ŠILEIKAI atmintiM16Statauskaitė VilmaŠilas OK, SM Gaja, Kaunas
2012-06-03Lietuvos čemp. estafetėM14Maceinaitė RūtaŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2012-06-02Lietuvos čemp. vidutinėV18Kurtovas KasparasŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2012-04-28Prienų čempionatasV60Kamarūnas EugenijusŠilas OK, Prienai
2012-04-21Jono Vileišio taurėM18Blažauskaitė JulijaŠilas OK, SM Gaja, Kaunas
2012-04-01Kauno estafetėVDanilevičius RytisŠilas OK 3, Prienai
2012-03-24Marijampolės pirmenybėsV14Stravinskas LaurynasŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2011-10-15Lietuvos taurėW16Gailiušaitė EditaŠilas OK, SM Gaja, Kaunas
2011-09-17Javonio taurė asmeninėsV14Utmanas TomasPrienų KKSC, Prienai
2011-09-10Lietuvos čemp. labai ilgaV18Laukaitis ErikasŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2011-08-28Lietuvos čemp. ilgaM12Pakarnytė IevaPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius
2011-08-27Lietuvos čemp. sprintasM12Pakarnytė IevaPerkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius
2011-04-09Alytaus čempionatasVDrūlia MantasKaunas
2011-02-27Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetėM12_LPetkune ViktorijaStiga OK
2011-02-26Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinėW12_LPetkune ViktorijaStiga OK
2011-01-15Lietuvos čemp. sprintas + ilgaV14Rimša PauliusOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2010-09-26Alytaus taurėV14Rainys JurgisSM Gaja, Kaunas
2010-08-29Lietuvos čemp. ilgaV16Zverka AudriusŠiaulių JTC, Šiauliai
2010-06-25Mikrosprinto taurės 2 etapo kvalifikacijaD18-2Radzivonaitė MildaŠilas OK, SM Gaja, Prienai
2010-06-25Mikrosprinto taurės 2 etapo finalasD18Radzivonaitė MildaŠilas OK, SM Gaja, Prienai
2010-05-07Daugiadienės VilniusH14Naujokas LukasSM Gaja, Kaunas
2010-05-01Vilniaus čemp. ilgojoje trasojeVAPetrauskas Giedrius
2010-04-30Mokinių olimpinis festivalisM4Gapšytė RūtaRomuvos gimnazija, Šiauliai
2010-03-07Lietuvos čemp. ilgaM14Duliūtė RugilėPanevėžio r. MKSC, Krekenava
2010-03-06Lietuvos čemp. estafetėVPranckaitis VytautasArboro OK 2, Krekenava
2009-11-07Šiaulių rogainingVTamaševičius AudriusŽvėriukai
2009-09-26LŽŪU TaurėM14Vaitonytė SimonaŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2009-09-06Klubų taurėXKusas AurimasVersmė OK, Plungė
2009-08-14Daugiadienės TelšéHČiapas AgniusKopa OK, Klaipėda
2009-06-27Pasaulio lietuvių žaidynėsV18Kaufman Andrej
2009-06-13ROMUALDUI ŠILEIKAI atmintiM12Statauskaitė VilmaSM Gaja, Kaunas
2009-05-15Daugiadienės VilniusH14Vidžiūnas PauliusŠiaulių JTC, Šiauliai
2009-05-09Marijampolės pirmenybėsV12Bliuvas AlmantasKazlų Rūdos SC, Kazlų Rūda
2009-05-01Mokinių olimpinis festivalisM2Dataitė SkirmantėKybartų pagrindinė mokykla, Kybartai
2009-04-26Igtisos taurėV16Žukauskas AiridasŠiaulių JTC, Šiauliai
2009-04-19Prienų čempionatasM12PGiniūnaitė NeringaŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
2009-04-04Kauno estafetėV14Miknevičius MartynasSM Gaja, Kaunas
2008-10-11CISM relayWSemco MonicaRomania
2008-10-08CISM middle + longWSemco MonicaRomania
2008-09-26EOC longM20Niemi PekkaFinland
2008-09-25EOC sprintM20Niemi PekkaFinland
2008-09-24EOC middleM20Niemi PekkaFinland
2008-09-14Alytaus taurė, OSKD taurė XVIV12Snarskas RomualdasAlytaus SRC, Alytus
2008-09-07Klubų taurėXČiapas AgniusKopa OK, Klaipėda
2008-09-06Lietuvos čemp. sprintasMFarmonikaitė JanėTakas OK, Kaunas
2008-09-06Lietuvos čemp. sprintas kval.M2Farmonikaitė JanėTakas OK, Kaunas
2008-08-31Lietuvos čemp. vidutinėM14AČerškutė GretaPanevėžio KKSC, Panevėžys
2008-05-31Sportas visiemsMPetraitytė LauraOriens OK, Panevėžys
2008-05-24Kauno čempionatas ir KASK taurėM18Petraitytė IngaPanevėžio KKSC, Panevėžys
2008-05-16Daugiadienės VilniusH18Kiela LaurynasOriens OK, Panevėžys
2008-05-10Baltic masters and open championshipW18Petraitytė IngaOriens OK, Panevėžys
2008-05-04Alytaus čempionatasV21Jurevičius AntanasOriens OK, Panevėžys
2008-05-02Vilniaus estafetėM12Burlingytė BrigitaOriens OK 2, Panevėžys
2008-04-27Lietuvos mokinių komandinės pirmenybėsH16Gaižiūnas IgnasPanevėžio KKSC, Panevėžys
2008-04-20Jono Vileišio taurėV16Vaičekonis IgnasOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2008-04-06Prienų čempionatasM18Zigmantaitė IevaOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2008-03-29Kauno estafetėM18Petraitytė IngaOriens OK, Panevėžys
2007-10-13Lietuvos taurėH14Strioga MantautasOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2007-08-10Visaginas 3x4H14Bložis VaidotasOriens OK, Panevėžys
2007-07-03Daugiadienės TAKASH16Kiela LaurynasOriens OK, Panevėžys
2007-06-09Lietuvos čemp. ilgaV16AKiela LaurynasPanevėžio KKSC, Panevėžys
2007-06-03Lietuvos čemp. vidutinėV16Kiela LaurynasOriens OK, Panevėžys
2007-05-27Sportas visiems dieninėsM12Čerškutė GretaOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2007-05-19KASK taurėV16AKiela LaurynasOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2007-05-11Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD čemp.D14Pranskūnaitė SandraOriens OK, Panevėžys
2007-05-01Kauno čemp. vidutinėM16Zigmantaitė IevaOriens OK, Panevėžys
2007-04-22Jono Vileišio taurėD18Petraitytė LauraOriens OK, Panevėžys
2007-04-01Kauno estafetėV14Strioga MantautasOriens OK, Panevėžys
2007-02-18Lietuvos čemp. estafetėM18Balčytė ElvinaOriens OK, Panevėžys
2007-02-17Lietuvos čemp. ilgaM18Balčytė ElvinaOriens OK, Panevėžys
2007-02-03Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir vidutinėM18Petraitytė IngaPanevėžio KKSC, Panevėžys
2006-10-14Lietuvos taurėH16Kiela LaurynasOriens OK, Panevėžys
2006-09-24Kauno taurėV12Malkevičius PauliusOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2006-09-09Lietuvos mokinių komandinės pirmenybėsM16Petraitytė IngaPanevėžio KKSC, Panevėžys
2006-08-25Jaunių žaidynėsM18Balčytė ElvinaPanevėžys
2006-08-13Visaginas 3x4D16Zigmantaitė IevaOriens OK, Panevėžys
2006-07-04Daugiadienės TAKASH16Kiela LaurynasOriens OK, Panevėžys
2006-06-24Lietuvos čemp. ilgaM12Čerškutė GretaOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2006-06-11Lietuvos čemp. estafetėM16Šileikaitė KarolinaOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2006-06-10Lietuvos čemp. vidutinėM14Šileikaitė KarolinaOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2006-05-06Kauno čemp. vidutinėV16Kiela LaurynasOriens OK, Panevėžys
2006-02-18Lietuvos čemp. ilgaM14Pranskūnaitė SandraOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2006-02-17Lietuvos čemp. estafetėM14Pranskūnaitė SandraPanevėžio KKSC, Panevėžys
2006-02-11Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir vidutinėMKlimavičiūtė IevaOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2005-10-15Lietuvos taurėD16Petraitytė IngaOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2005-10-01Lietuvos mokinių komandinės pirmenybėsM16Petraitytė IngaPanevėžio KKSC, Panevėžys
2005-08-24Moksleivių čemp. vidutinė + ilgaM16Balčytė ElvinaPanevėžys
2005-07-06Daugiadienės TAKASD16Petraitytė IngaOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2005-06-11Moksleivių finalai estafetėM16Petraitytė IngaPanevėžio KKSC, Panevėžys
2005-06-10Moksleivių finalaiM16Petraitytė IngaPanevėžio KKSC, Panevėžys
2005-05-28KASK taurėM16Petraitytė IngaPanevėžio KKSC, Panevėžys
2005-05-21Baltic masters and open championshipH12Bložis VaidotasOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2005-05-13Daugiadienės VILNIUSH18Pakaušis MantasLėvuo OK, Panevėžys
2005-05-07Marijampolės pirmenybėsM16Subačiūtė DaivaKazlų Rūdos SC, Kazlų Rūda
2005-04-17Alytaus čempionatasV16Jonušas JustinasViesulo SC, Klaipėda
2005-04-09Kauno estafetėM18Grigaitytė ElingaSM Gaja 2, Kaunas
2005-04-02Pavasario žibuoklėsM14Martinaitytė RasaJurbarko KKSC, Jurbarkas
2005-02-13Lietuvos čemp. estafetėV35Taškūnas RobertasPerkūnas OK 2, Vilnius
2005-02-12Lietuvos čemp. ilgaH35Taškūnas RobertasPerkūnas OK, Vilnius
2004-10-16Lietuvos taurėH14Klavins RobertsAuseklis IK
2004-08-29Lietuvos čemp. ilgaM12APranytė AgnetaŠiaulių JTC, Šiauliai
2004-08-28Moksleivių čemp. sprintasM14BPranytė AgnetaŠiaulių JTC, Šiauliai
2004-06-30Daugiadienės TAKASD35Mihailova IntaAuseklis
2004-06-05Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilgaM18Bankauskaitė AgnėSietyno SM, Vilnius
2004-05-30Sportas visiems sprintasH14Janulis AurimasVersmė OK, Plungė
2004-05-29KASK taurėV16Riepšas MindaugasViesulo SC, Klaipėda
2004-05-08Kauno čemp. vidutinėV16Pikturna KostasSM Gaja, Kaunas
2004-05-02Vilniaus čemp. ilgaVBSušinskas ŽilvinasFortūna OK, Vilnius
2004-04-25Studentų pirmenybėsVSKontautas DonatasVGTU, Vilnius
2004-04-24Studentų pirmenybėsVSGimbutas RolandasVPU, Vilnius
2004-04-17Kauno čemp. ilgaM18Šimkutė ErikaPlungės SM, Plungė
2004-04-03Kauno estafetėVPranskevičius StasysLėvuo OK 2, Panevėžys
2004-03-28Pavasario žibuoklėsVTrimakas GediminasKopa OK, Klaipėda
2004-03-27Marijampolės pirmenybėsV16Vidzikauskas GiedriusSM Gaja, Kaunas
2003-10-18Lietuvos taurėH14Rusovs TomsAuseklis
2003-10-12Vilniaus taurėM14Gvildytė Teklė EmilijaMedeina OK, Kaunas
2003-08-23CISM relayMEfimov RomanRussia
2003-08-20CISM individualMEfimov RomanRussia
2003-07-02Daugiadienės TAKASD14BTurka MārīteTaka TOK
2003-06-07Vilniaus čemp. vidutinėM12Kutkaitė AušrinėMedeina OK, Kaunas
2003-05-09Daugiadienės VILNIUSD18Kulbokaitė AdrijaGestas KSK, Vilnius
2002-09-08Lietuvos čemp. vidutinėM20Jaroščenko SimonaŠaltinėlis OK, Jonava
2002-09-07Lietuvos čemp. sprintasM20Jaroščenko SimonaŠaltinėlis OK, Jonava
2002-07-03Daugiadienės TAKASH45SZhukouski UladzimirStandart, Minsk
2002-06-24EFOL sprint + middleH14Gaigals DavisVAS LVM
2002-06-08Moksleivių čemp. trumpa + klasikaV18Jemeljanenko AndrejusSM Gaja, Kaunas
2002-06-01Marijampolės pirmenybėsV18Dambrauskas SimasSM Gaja, Kaunas
2002-05-25KASK TaurėV14Jakštys MotiejusLJTC, Vilnius
2002-05-10Daugiadienės VILNIUSH18Pajaujis SvajūnasŠaltinėlis OK, Jonava