Lietuvos čemp. estafetė
LTU, Varnabūdė, 2011-06-12

Results

Class V

Course 6.1 km 24 C

PlaceTeamCountryTimeLeg Family name, NameIn legAfter leg
D
1
Igtisa SK, Šiauliai LTU1:48:30 1Gerasimov Andrej39:30 (11)39:30 (11)
2Aleliūnas Vilius37:11 (  2)1:16:41 (  2)
3Gvildys Jonas Vytautas31:49 (  2)1:48:30 (  1)
D
2
Versmė OK, Plungė LTU1:51:25 1Mockūnas Leonas39:26 (  6)39:26 (  6)
2Sabaliauskas Giedrius39:06 (  4)1:18:32 (  4)
3Stanys Martynas32:53 (  3)1:51:25 (  2)
D
3
Sakas OK, Šiauliai LTU1:51:36 1Morėnas Gediminas39:16 (  2)39:16 (  2)
2Ambrazas Svajūnas36:52 (  1)1:16:08 (  1)
3Bacys Modestas35:28 (  8)1:51:36 (  3)
D
4
Ąžuolas OK, Vilnius LTU1:52:55 1Kuzminskis Tomas39:25 (  5)39:25 (  5)
2Voveris Edgaras39:11 (  6)1:18:36 (  5)
3Rimkus Mantas34:19 (  6)1:52:55 (  4)
D
5
Dainava OK, Alytus LTU1:53:09 1Stulgys Mindaugas44:52 (19)44:52 (19)
2Paužas Henrikas39:06 (  4)1:23:58 (11)
3Stulgys Donatas29:11 (  1)1:53:09 (  5)
D
6
Arboro OK, Krekenava LTU1:54:06 1Michailovas Andrius39:31 (12)39:31 (12)
2Valantinas Giedrius40:54 (  7)1:20:25 (  6)
3Kokanka Tomas33:41 (  5)1:54:06 (  6)
7
Šilas OK, Prienai LTU1:55:54 1Kamarūnas Vytautas39:09 (  1)39:09 (  1)
2Marcinkevičius Robertas43:14 (11)1:22:23 (  9)
3Beliūnas Vytautas33:31 (  4)1:55:54 (  7)
8
Šilalės SM, Šilalė LTU1:59:27 1Žymančius Valentas43:49 (15)43:49 (15)
2Daukšys Egidijus41:14 (  8)1:25:03 (13)
3Mickus Dovydas34:24 (  7)1:59:27 (  8)
9
Lėvuo OK, Panevėžys LTU1:59:37 1Kantautas Marius39:29 (  9)39:29 (  9)
2Boguška Dalius42:44 (  9)1:22:13 (  7)
3Černiavskis Miroslavas37:24 (10)1:59:37 (  9)
10
Medeina OK, Kaunas LTU2:05:14 1Bogužinskas Tomas39:35 (14)39:35 (14)
2Ramoška Skirmantas43:59 (12)1:23:34 (10)
3Semaška Darius41:40 (12)2:05:14 (10)
11
Ąžuolas OK 2, Vilnius LTU2:06:36 1Smilgius Audrius39:29 (  9)39:29 (  9)
2Staišiūnas Viktoras38:58 (  3)1:18:27 (  3)
3Pogorelovas Ruslanas48:09 (20)2:06:36 (11)
12
Karšuva OK, Jurbarkas LTU2:08:05 1Tirlikas Martynas39:28 (  8)39:28 (  8)
2Tirlikas Audrius45:33 (13)1:25:01 (12)
3Genys Daivaras43:04 (13)2:08:05 (12)
13
Sakas OK 2, Šiauliai LTU2:08:43 1Nakvosas Mindaugas39:27 (  7)39:27 (  7)
2Mickus Donatas42:52 (10)1:22:19 (  8)
3Liubinskas Justinas46:24 (18)2:08:43 (13)
14
Lėvuo OK 2, Panevėžys LTU2:10:43 1Pajaujis Svajūnas39:32 (13)39:32 (13)
2Remeika Vytautas46:04 (15)1:25:36 (14)
3Volungevičius Mantas45:07 (15)2:10:43 (14)
15
Sakas OK 3, Šiauliai LTU2:15:29 1Astrauskas Marius47:10 (22)47:10 (22)
2Šumskas Gytis47:53 (17)1:35:03 (19)
3Girčys Egidijus40:26 (11)2:15:29 (15)
16
Takas OK, Kaunas LTU2:15:33 1Jarusevičius Mantas39:21 (  4)39:21 (  4)
2Jemeljanenko Andrejus52:12 (21)1:31:33 (16)
3Lazdauskas Karolis44:00 (14)2:15:33 (16)
17
Takas OK 2, Kaunas LTU2:20:19 1Šegžda Teisutis44:47 (17)44:47 (17)
2Mačiulis Dainius45:58 (14)1:30:45 (15)
3Žemaitis Tomas49:34 (22)2:20:19 (17)
18
Dream team LTU2:20:54 1Trimakas Gediminas44:53 (20)44:53 (20)
2Dambrauskas Simas50:08 (20)1:35:01 (18)
3Jusas Mantas45:53 (16)2:20:54 (18)
19
Igtisa SK 2, Šiauliai LTU2:24:40 1Petrulis Vitalijus44:43 (16)44:43 (16)
2Kudriavcevas Paulius53:43 (23)1:38:26 (20)
3Saunorius Dainoras46:14 (17)2:24:40 (19)
20
Fortūna OK, Vilnius LTU2:26:08 1Ščerbavičius Edvardas39:19 (  3)39:19 (  3)
2Lelkaitis Valdas1:00:19 (28)1:39:38 (21)
3Ranonis Gediminas46:30 (19)2:26:08 (20)
21
Šilas OK 2, Prienai LTU2:33:22 1Arlauskas Rimvydas45:03 (21)45:03 (21)
2Jasiūnas Andrius48:24 (19)1:33:27 (17)
3Aranskis Artūras59:55 (24)2:33:22 (21)
22
Takas OK 3, Kaunas LTU2:35:01 1Dzedulionis Vaidas48:15 (23)48:15 (23)
2Anakurdovas Andrejus58:12 (27)1:46:27 (23)
3Žilovas Devis48:34 (21)2:35:01 (22)
23
RASKK SK, Sietyno SM 3, Vilnius LTU2:43:13 1Ralys Vytautas44:50 (18)44:50 (18)
2Stankevič Robertas55:39 (25)1:40:29 (22)
3Norkus Donatas1:02:44 (25)2:43:13 (23)
  BSU 2 BLR2:43:27 1Yurok Anton52:11 (26)52:11 (26)
2Paukštė Mindaugas56:54 (26)1:49:05 (24)
3Fedaryshkin Viachaslau54:22 (23)2:43:27 (24)
24
Apuokas OK, Vilnius LTU2:58:04 1Petrevičius Aras1:07:13 (29)1:07:13 (29)
2Bieliauskas Nerimantas47:11 (16)1:54:24 (26)
3Rudėnas Darius1:03:40 (26)2:58:04 (25)
25
Sakas OK 4, Šiauliai LTU3:37:53 1Vidžiūnas Nerijus51:27 (24)51:27 (24)
2Šilinskis Marius1:25:21 (30)2:16:48 (27)
3Stonys Daugirdas1:21:05 (27)3:37:53 (26)
  BSU BLRdsq 1Chaharyn Ivan1:00:20 (27)1:00:20 (27)
2Davidovich Dzmitry53:04 (22)1:53:24 (25)
  Perkūnas OK, Vilnius LTUdsq 1Petrovas Lukasdsqdsq
2Šulčys Nerijus48:05 (18)dsq
3Sadeckas Darius36:22 (  9)dsq
  Jaunystė OK, Klaipėda LTUdsq 1Tumaitis Donatas1:07:07 (28)1:07:07 (28)
2Žalimas Andrius1:17:34 (29)2:24:41 (28)
  Javonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė LTUdsq 1Alaburda Justinas52:05 (25)52:05 (25)
2Baranauskas Martynasdsqdsq
  Dainava OK 2, Alytus LTUdsq 1Šniras Andriusdsqdsq
2Songinas Vytautas54:08 (24)dsq