Open Lithuanian triathlon championship, Baltic cup
LTU, Panevėžys, 2017-07-15

Registration

Entry deadline was 2017-07-07 23:59:59.
For late entries please apply directly to organizers of the event.

NumberClassFamily name, NameClub, City StatusRemarks
 
 1
BMAleksejevs ElijsAquatics, Dobele  
 
 2
V2MAnčlauskas RomutisLietuviški patiekalai, Kaunas  
 
 3
DMApkievičius KasparasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 4
DMAshitkov ArtemAquatics, Moscow  
 
 5
BWAžusenytė MildaPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 6
DWBabych OrynaSC 4th element, Odessa  
 
 7
BMBarinovs Valeriys  
 
 8
CWBarrus MiaPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 9
CWBarzdenytė DeimantėPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 10
AWBatyreva VarvaraAquatics, Moscow  
 
 11
DMBilashenko Vladyslav  
 
 12
DMBuhai UladzislauTrio, Brest  
 
 13
CMBukavec Anatol  
 
 14
V3MBukaveis Anatol  
 
 15
BWBula BeāteAquatics, Dobele  
 
 16
CMBulko AndriansAquatics, Dobele  
 
 17
AWBulko KarolinaAquatics, Dobele  
 
 18
V2MBuzas Virgilijus  
 
 19
CMDapkus PijusDarna TK, Panevėžys  
 
 20
IMDavydzenka UladzislauTrio, Brest  
 
 21
BMDyoma ArtemSC 4th element, Odessa  
 
 22
DMDmitriev YroslavAquatics, Moscow  
 
 23
AMDūzis KlāvsAquatics, Dobele  
 
 24
CMDūzis KristapsAquatics, Dobele  
 
 25
JMDūzis ViestursAquatics, Dobele  
 
 26
CWEihmane LindaAquatics, Dobele  
 
 27
DMElo OlliStamina TC, Jyvaskyla  
 
 28
DMFilatov MikhailAquatics, Moscow  
 
 29
CMFreijs ElvinsAquatics, Dobele  
 
 30
V2MGajevskis Viaceslavs  
 
 31
V3MGarenčiks Raimonds  
 
 32
IMGleikin Denis  
 
 33
AWGrishina ValeriiaAquatics, Moscow  
 
 34
DMHaradzetski Kiryl  
 
 35
AMYabekov YromirAquatics, Moscow  
 
 36
DMYakimuk IlyaTrio, Brest  
 
 37
CMJanovičs Niks AkselsAquatics, Dobele  
 
 38
AWJansone BeateAquatics, Dobele  
 
 39
BWJuhansoo MartinaSUKL Jõulu, Pärnu  
 
 40
DMKalmykou DzianisTrio, Brest  
 
 41
IMKanaporis DainiusPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 42
CMKapustsin VadzimTrio, Brest  
 
 43
CWKaramysheva SofiaAquatics, Moscow  
 
 44
DMKartanas TitasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 45
BMKarus Kirilka  
 
 46
IWKharchenko LindaAquatics, Moscow  
 
 47
V4MKieras JuozasDarna TK, Vilnius  
 
 48
CWKivimets MarianneTabasalu triatloniklubi, Tallinn  
 
 49
CMKomissarov KonstantinAquatics, Moscow  
 
 50
DMKorniyenk Sandis  
 
 51
IWKrechko Vesta  
 
 52
CWKrylova AnnaSC 4th element, Odessa  
 
 53
CWKübar MartaRaudmees SK, Pärnu  
 
 54
DWKübar PaulaRaudmees SK, Pärnu  
 
 55
V3MKukharchyk Piotr  
 
 56
AMKurbatskiy EvgenyAquatics, Moscow  
 
 57
CMKustukturov ArtemiyAquatics, Moscow  
 
 58
MWLebedeva Anita  
 
 59
MWLeitane Itaev  
 
 60
IMLelle RagnarRaudmees SK, Pärnu  
 
 61
IWLelle RaileenRaudmees SK, Pärnu  
 
 62
MMLelle RainRaudmees SK, Pärnu  
 
 63
DMLeshekevich Andrei  
 
 64
DMLiepa ArtūrsCarnikavas sporta centrs, Kalngale  
 
 65
IWLorchak Anastasiya  
 
 66
IWLukšytė Karolina  
 
 67
IMMažeika JustasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 68
BMMeijers MiksRiga  
 
 69
CMMolotkov SaveliyAquatics, Moscow  
 
 70
BWMõtsnik Hanna-marleen21cc, Tallinn  
 
 71
BWMõtsnik Kirke21cc, Tallinn  
 
 72
MWMotsnik Kulli  
 
 73
DMNovikov MikhailAquatics, Moscow  
 
 74
AMOrbidāns JaroslavsSalgales pagasts  
 
 75
BMOrbidāns RobertsSalgales pagasts  
 
 76
DWPashchywa Veronika  
 
 77
CWPaurytė UgnėDarna TK, Panevėžys  
 
 78
IMPirups Marcis  
 
 79
BWPlytnykaitė SmiltėRuoniai TPK, Nemenčinė  
 
 80
CWPonomar Dariia  
 
 81
BMPrasolov PavelAquatics, Moscow  
 
 82
DWPrasolova TatianaAquatics, Moscow  
 
 83
BMProkopavičius DomasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 84
DMProščinko Danila  
 
 85
BMReisas ZigmasRuoniai TPK, Vilnius  
 
 86
CMRimkus KristupasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 87
DWRodrigues Carvalnho Mariana  
 
 88
V2MRohlin SvenTallinn  
 
 89
CWRuus Mari MaiTartu ujumisklubi, Tartu linn  
 
 90
IMSaffar EmilAquatics, Moscow  
 
 91
DMSalabutov NikolaiAquatics, Moscow  
 
 92
BMSavitsch Gert MartinTabasalu triatloniklubi, Muraste  
 
 93
CWSavitsch Grete MariaTabasalu triatloniklubi, Muraste  
 
 94
JMSereika TadasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 95
AMShevalye ChristianAquatics, Moscow  
 
 96
CWSinevich AlinaMinsk  
 
 97
AMSinevich TsikhanMinsk  
 
 98
DMSkrypka Andrii  
 
 99
CMStarikov AndreiAquatics, Moscow  
 
 100
CWSteponėnaitė EmilėRuoniai TPK, Vilnius  
 
 101
CMŠakalys LinasRuoniai TPK, Vilnius  
 
 102
CWŠniukštaitė BrigitaDarna TK, Panevėžys  
 
 103
MWTättar AveliSisekaitseakadeemia, Valga  
 
 104
MWTättar KajaValga  
 
 105
CWTurunen ElinaOulu triathlon & cycling, Oulu  
 
 106
V2MUzuls Aivars  
 
 107
MWVaisma AnneRaudmees SK, Pärnu  
 
 108
CWVärik Hanna-liisaTabasalu triatloniklubi  
 
 109
DWVinciūnaitė BeatričėDarna TK, Panevėžys  
 
 110
DMVynnytskyi Vasyl  
 
 111
DMVinokurov AndreiAquatics, Moscow  
 
 112
BMVistiņš RalfsAquatics, Dobele  
 
 113
BWVorobiei MariiaSC 4th element, Odessa  
 
 114
CWZakharenko AnastasiaAquatics, Moscow  
 
 115
CWZarovna OleksandraSC 4th element, Odessa  
 
 116
DMZasim AliakseiTrio, Brest  
 
 117
DMZhukaven Aliansandr  
 
 118
DMZubko AliakseiTrio, Brest  
 
 119
BMŽukas NikitaRuoniai TPK, Vilnius