Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto trasoje
LTU, Senasalis, Vilniaus r., 2018-03-03

Results

Class V

Course 4.4 km 17 C

PlaceFamily name, NameCountryClub, City Time min/km Also in...
D
1
Petrulis Vitalijus LTUTelšiai OK, Telšiai 24:14 5:29  
D
2
Kavaliauskas Regimantas LTUTelšiai OK, Telšiai 24:25 5:32  
D
3
Šulčys Nerijus LTUPerkūnas OK, Vilnius 25:00 5:40  
D
4
Ambrazas Ignas LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 25:34 5:47  
D
5
Andrejevs Dmitrijs LTUSakas OK, Šiauliai 26:24 5:59  
D
6
Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 26:35 6:01  
7
Vaitkus Rokas LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 27:01 6:07 V20 1
8
Stankevičius Vilius LTUPerkūnas OK, Vilnius 27:27 6:13  
8
Gerasimov Andrej LTUIgtisa SK, Šiauliai 27:27 6:13  
10
Andrašiūnas Petras LTUSakas OK, Vilnius 27:43 6:17  
11
Aleliūnas Vilius LTUIgtisa SK, Panevėžys 28:09 6:22  
12
Bačkys Rolandas LTUIgtisa SK, Vilnius 28:36 6:29  
13
Liubartas Artūras LTUPerkūnas OK, Vilnius 32:02 7:15  
14
Mickus Donatas LTUSakas OK, Šiauliai 32:33 7:22  
15
Kantautas Marius LTULėvuo OK, Vilnius 32:56 7:28  
16
Ralys Vytautas LTUPerkūnas OK, Vilnius 32:59 7:28  
17
Valantinas Giedrius LTUArboro OK, Krekenava 34:09 7:44  
18
Nakvosas Mindaugas LTUSakas OK, Šiauliai 34:32 7:49  
19
Maišelis Jonas LTUPerkūnas OK, Vilnius 35:53 8:08  
20
Pralgauskis Danielius LTUTakas OK, Kaunas 36:09 8:11  
21
Januška Deividas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 36:25 8:15 V20 2
22
Astrauskas Marius LTUSakas OK, Vilnius 36:44 8:19  
23
Martinkus Mantas LTUJavonis OK, Vilnius 37:14 8:26  
24
Lipnickas Rokas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 37:21 8:28 V20 3
25
Karaša Darius LTUTakas OK, Kaunas 38:32 8:44  
26
Pajaujis Svajūnas LTULėvuo OK, Karmėlava 40:30 9:11  
27
Stupelis Rimvydas LTUTelšiai OK, Vilnius 40:47 9:14  
28
Gradauskas Vytautas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 42:22 9:36 V20 4
29
Arlauskas Remigijus LTUBūdakalnis OK, Ignalina 43:46 9:55  
30
Kokanka Paulius LTUArboro OK, Krekenava 43:58 9:58  
31
Krėpšta Simonas LTUTakas OK, Kaunas 45:24 10:17  
32
Nenartavičius Kęstutis LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 45:32 10:19  
33
Saulėnas Paulius LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 45:48 10:23 V20 5
34
Žilovas Nedas LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 46:46 10:36 V20 6
35
Radzivonas Benas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 47:54 10:51 V20 7
36
Nenartavičius Tomas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 52:11 11:49  
37
Račys Edvinas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 53:04 12:01 V20 8
  Gedminas Gytis LTUS-Sportas, Vilnius 53:07 12:02  
38
Dmukauskas Šarūnas LTUBūdakalnis OK, Vilnius 54:46 12:25  
  Ševeliovas Artūras LTUBroliai baltai 1:18:07 17:42  
  Valauskas Gintautas LTUTelšiai OK, Telšiai dsq    

Split times